Зброя

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Войцек, 7 лис 2007.

?

Ваше ставлення до легалізації продажу зброї в Україні

  1. За

    50,6%
  2. Проти

    38,0%
  3. Не знаю

    11,4%
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Аби ви сі спитали.
     
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Його треба було вирубати ще там в підсобці, а тупо тягатись з ним. Яка може бути мурдація, бо на боротьбу це не подібне, якщо в людини пістолет і він реально вбиває людей. Смерть цих охоронців буде на совісті того, хто взяв їх на роботу не поцікавившись їхніми професійними навиками, зокрема володінням елементарними прийомами самозахисту та рукопашного бою.
    Думаю, що прокуратура займеться цим питанням. Саме так і ніяк інакше. Брати людей в охорону, бо вони файні хлопці, може родина, знайомі, чи друзі і не мають роботи, то краще вже просто дати їм готові гроші і хай сидять вдома.
    Охоронець без зброї - це людина, яка фізично та розумово здатна щось охороняти, покладаючись на свій розум, фізичні та професійні навики. Охоронець без зброї, при відсутності професійних та фізичних навиків з світлим розумом - філософ, який може лише поговорити, за що може і непогано получити. Якщо і розум відсутній - то це просто смертник, якому рано. чи пізно прийде кінець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Відслужили в армії в ремроті - і то добре.


    Та це взагалі убогі люди. Міні-маркет метр на метр - і там стовбичить якесь тіло, корзинки збирає заодно. Круте секюріті. Або туди, або на базар, або на будову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Але в Україні нема традицій поводження із власною зброєю.Знаючи емоційний менталітет наших людей,та зброя буде пускатися у діло без найменшої вагомої причини.Тай,думаєте якшо до вас причеплятся гопніки на вулиці,в них не буде тоїж зброї ?
     
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Якщо зброя буде в нормальних людей і гопників, то ті ж гопники будуть вести себе стриманіше, бо знатимуть, що можуть получити кулю в чоло, а так їм все пофіг. Без особливої причини стріляти першими вони не відважаться, бо хто знає чим закінчиться початок їхньої стрілянини... Я за вільний продаж зброї з відповідними дозволами від нарколога та психіатра, гінеколог та вухо, горло, ніс тут без потреби так, зараз є.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тю, ще один, ви всі самі охоронці, чи шо? Я звичайно далекий до цього мистецтва - торгувати цілими днями таблом і бикувати якщо поламаний детектор пищить коли треба і коли не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Але гівном облити загиблих це Вам не завадило...
    Але чого я дивуюсь!? Все ж прогнозовано...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шось не розібрались як завше, відволіклись може на якусь нову редакцію постанови.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Оті "караванці" давно наривалися на кулі.
    Якщо не лінь - почитайте приховане.
    Я знаю матір хлопчика, якого пресували за невзяті батарейки.
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще згадав один випадок з так званими охоронцями. Не застав у чому проблема була, але троє охоронців відтісняли якогось мужика з торгового залу супермаркета. Той був за них усіх на голову вищий, добротно вдягнутий і певно якийсь боксер, бо один секюріті в якийсь момент отримав аперкот в щелепу і поцюлювов підлогу. Решту двоє перелякалися ще більше і почали витісняти мужика на вулицю, а коли це зробили, то були просто щасливі і витерли холодний піт з чола. Взагалі ці всі так звані охоронці боягузливі, вони охороняти вміють лиш від слабих і немічних. А з сильними - як пес з ведмедем, чує силу і хвіст піджимає.
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Фуй масакр. )
     
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Файна байка але повна фігня.В Канаді цей пістолет входить в категорію prohibited, тобто володіти ним може лише особа яка мала цей пістолет в 1983 коли новий закон ввели і то лише в сейфі, навіть з хати взяти на стрельбище постріляти не можна.закороткий ствол.

    ---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:55 ----------

    A на медведя жакани тільки.я коли з палаткою йдем в місце де медведі є і нема заборони завжди помповик беру.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)