Зброя

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Войцек, 7 лис 2007.

?

Ваше ставлення до легалізації продажу зброї в Україні

  1. За

    50,6%
  2. Проти

    38,0%
  3. Не знаю

    11,4%
  1. smbds

    smbds Well-Known Member

    Стосовно вільного (з усіма засторогами) володіння зброєю, кажу чесно - не знаю :)

    З одного боку:
    - влада завжди більше поважає озброєний народ,
    - чинник безпеки добропорядних громадян,
    - стане українцям у нагоді "у разі чого", не дай Боже.

    З іншого боку, щоб довго не розводитися, згадайте 2004 для прикладу. Якби коли до Києва звезли тусівку Януковича і у них і у нас була зброя і якийсь провокатор пальнув.....
    Подібні можливости мене і стримують від того, щоби сказати впевнене "так".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. volk

    volk Well-Known Member

    Перечитавши ото-всьо, напрошується один єдиний висновок. В цій країні краще мати незареєстровану вогнепальну зброю (бажано з глушником), і холодну голову чим вчити т.з. законодавство.
    Тим більше, що більша частина того, що за якимось жартом називається зброєю для постійного носіння, такою не являється. Що то означає? А означає це одне: все, що стосується зброї в Україні, є таким самим лохотроном для любителів понтів, як банківські кредити, житлові афери і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Кольт Миротворець!

    От і прийшла нагода перетерти за вільне володіння зброєю пересічними громадянами...
    У Києві міліціонер застосував у маршрутці травматичну зброю
     
  4. vseprav

    vseprav Well-Known Member

    в тому і річ що на допомогу ніхто не прийде, хоч кричи, хоч біжи. Тому себе захистити і потрібна зброя
    Наскільки я знаю в США зброя дозволена, і ніби нічого якось то живуть
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Два рази я зацікавлювався законодавством, і оба рази був просто вражений наскільки в нас в Україні лояльні і "человіколюбні" закони.
    Перший раз про поводження з ДАЙ ...там в громадянина є всі права щоб не платити штрафу навіть коли порушив)))
    Другий раз про землю)..виявляється в нас її можна навіть на халяву взяти згідно закону.
    От би ще якось добитись від чиновників виконання законів..

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

    І зі зброєю теж саме...кинжал звичайно носити не варто, але можна купити хороший ніж з сертифікатом що він холодною зброєю не являється і носіть на здоров'я)))
     
  6. radga

    radga New Member

    • Убить из пистолета куда легче, чем убить ножом!
    • Сейчас доступны дробовики и травматические пистолеты, почему кто-то ещё жив? Смертность при поражении из дробовика составляет от 80 до 96%, в то время как из пистолета - 20% максимум. Однако лидируют всё равно кухонные ножи, почему при легализации короткоствола что-то должно измениться?

    2
     
    Останнє редагування модератором: 8 бер 2012
    • Подобається Подобається x 2
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    а в нас тут відмінили реєстрацію рушниць-тепер щоб купити рушницю чи дробовик тільки ліцензію показуєш в магазині і все-плати і забирай.перед тим було що кожна рушниця була зареєстрована в поліції-то я на радостях купив шотган-моссберг 500 на розпродажі-199 дол.
     
  8. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    [​IMG]
    зайшли вчора до одного дідуся з ганклубу в гості- а в нього от така колекція.я аж заслинився
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тут не тільки заслинишся...
     
  10. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    багато з того що там вже не купити-правила поміняли і автомати -кулемети можна мати лише тим хто мав до зміни законодавства в 90тих.А взагалі то затягує-думаєш досить а побачиш щось нове і все-удар по рахунку.Жінка колиись запитала скільки ще рушниць збираюсь купити то чесно відповів що не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну так, все залежить від ситуації в Україні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Через позавчорашні події в київському торговому центрі в Україні знову заговорили про легалізацію володіння зброєю.

    Навіщо потрібна охорона, якщо її можна легко, наче в тирі, перестріляти за кілька секунд?
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    охорона потрібна
    в супермаркетах, торгових центрах, функції охорони зведені до- затримали-передали до міліції
    їм в принципі не потрібна зброя, хіба газ, кайдани, дубчак
    а даному випадку попали на відморозка, який холоднокровно розстріляв 3 чоловік
    я думаю, він не довго погуляє

    інша справа охорона банків, ювелірних магазинів і інших підприємств де дійсно, без зброї не обійтись
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та я з цієї нашої "охорони" взагалі прозріваю. Наберуть якихось або здихляків, або якихось забулдиг без спеціальності, або жлобів якихось. Воно й говорити не вміє толком - мукає шось. Толку з них - бабусям торби трусити, а якщо дійсно небезпечна ситуація - то вони перші накладають в штани.

    Хто бачив відео з "Каравану" - вбивця виходить з підсобки, а там ще два охоронця, один почав бігати навколо злочинця, як шавка навколо ведмедя, замість того щоб валити його, а той драла на вихід. То двоє охоронців бігли за ним, ніби навалили повні штани під завязку, аби рахувалося. Це професійна робота? Це лохи якісь. Можна було б звільнити їх всіх, але інших ніде не знайдеш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Dzeko, перепрошую, на чім спеціялізуїтисі?
    в охорону супермаркету не бажаєте, жлобів повчити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я дивлюсь ви мене тут хочете повчити вже другий день. Видаєте ліцензії на публікації?
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, читаю ваші пасквілі, в яких ви так все розписуєте, ніби все життя в охороні відпрацювали
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не вчіт тата діти робити. Я дивлюсь на цих жлобів кожний день. Нема освіти і голова пуста - йди в охорону, шось нове вам відкрив?
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    як ти не від того, то нашо ті того.......
     
а де твій аватар? :)