Зброя

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Войцек, 7 лис 2007.

?

Ваше ставлення до легалізації продажу зброї в Україні

  1. За

    50,6%
  2. Проти

    38,0%
  3. Не знаю

    11,4%
  1. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    Это так, но не всегда, еще ведь есть и "спасение утопающих - дело рук самих утопающих", и прочие пословицы подобные ;). К сожалению, отнюдь не всегда люди сами провоцируют нападение, а вот в случае, когда нападение таки случается хотелось бы что-то с собой иметь (((((.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. illia

    illia Well-Known Member

    "всегда" імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    угу, будете правы, только лет 5 отсидите .. увы
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    правы, это только для уравновешенных людей, не для выпендрежников ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Уравновешенные тобто состарившиеся выжившие выпендрежники .
    С этим кризисом бандитов станет больше.
    В жизни как в игрушках стреляй и быстро меняй позицию( не попадайся).
    Лучше конечно не ходить там где стреляют.
     
    Останнє редагування: 24 січ 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пане Романе! Я все своє свідоме життя провів зі "зброєю в руках". і до тепер я її тримаю і вруках, і вголові. Ми з Вами майже ровесники, але я як вважав себе хіпі пацифістом, так і до тепер вважаю (правда вже без "хіпі"). Досвіду і знань мені вистачить щоб за 20-30 хвилин, у Вашій кухні і ванні виготовили невеличкий вибуховий пристрій. Але "БАЖАННЯ НЕ ВИНИКАЄ" чомусь.
    Форумчани !!!!!
    ХТО НА СВОЇ ОЧІ БАЧИВ КУЛЬОВЕ ПОРАНЕННЯ? А МІННО-ВИБУХОВЕ?
    Хочете - носіть на здоров"я. Але пам"ятайте, у зустрічного в руках те ж саме!
    третій закон Ньютона!
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Може це просто на рівні відчуттів..
    Колись в одного знайомого(колекціонер) я взяв в руки справжню катану....
    Я ніколи не займався кемпо,та й про фехтування маю приблизне уявлення...
    Але,тримаючи її в руках мені захотілося негайно застосувати її...
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тримайте себе в руках!
    Як нє, то Кульпарківська поруч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тримаю...
    Тому й періодично тлумив..кого було треба... чимось тяжким..
    А не вострим...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нет, это те кто не понимает с чем имеет дело, считает что носить с патроном в патроннике постоянно - это круто, и балуется с оружием ....

    а где ж тогда ходить? в Бельгии? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я ............ по этому и говорю, что оружие для адекватных людей, тех что предпочтет скорее убежать чем его применить ....
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Проголосував проти, хоча на першу частину запитання " Ваше ставлення до зброї" відповім радше позитивно, люблю постріляти в тирі. Стріляю з різних пістолетів, найбільше полюбляю спортивний револьвер Хайдурова ( ТОЗ-36 калібру 7,62)
    Але я категорично проти наявності зброї у вільному обігу. Зброю замало мати, нею ще треба володіти. І не просто володіти, а бути готовім застосувати. Сумніваюсь, що ті хто тут голосував за здатні вистрелити в людину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Hightower

    Hightower Дуже важлива персона

    С той точки зрения, что оказался не в том месте, не в то время? Дескать мог ведь не пойти, дома посидеть? Уберечься от нападения отнюдь не всегда получается - даже исходя из моего небольшого в этой сфере опыта ((((((. В таком случае оружие может оказаться просто еще одним аргументом для безболезненного выхода из такой ситуации.

    Смотря в какой ситуации думаю, если речь будет идти о жизни и здоровье своем и близких, то думаю многие.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. illia

    illia Well-Known Member

    ну як сказати?... хм... в мене теж бували які-неякі ситуації... і можу сказати таке: на перший погляд здається, що, в дійсності, просто опинився не в тому місці, не в той час... але якось зауважив таку особливість - завжди, коли попадав в "переплеты", то... або реально на щось (когось) був озлоблений, або "задьорганий" якимись нафіг не потрібними речима, або просто "суперменом" починав себе "чухати" (типу "море по колено"). тобто ці всі внутрішні негативні емоції (агресія і т.д.), вони знищують тебе з середини... а конфліктні ситації виникають, щоб "остепенить" тебе... типу "чувак" обломайся, заспокойся, подумай що ж ти робиш?... можна ще більше озлоблюватись, тоді обломи будуть сер"йозніші. імхо
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Для неподготовленного человека, наличие оружия в кризисной ситуации является более верным способом пострадать тем или иным способом, чем при его отсутствии... При всех вариантах, будь противник вооружён или безоружен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я теж сумніваюся, що хтось ( в тому числі і я) би був здатним вистрелити в людину. Але грабіжник, гвалтівник, вбивця - хіба це людина. Це тварюка за зовнішніми ознаками схожа на людину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Спокійно, злодій сприяє тому що б ти або твоя родина сдохла від голоду чи сестра пішла в "туткі" навіть коли краде куль картоплі або куріцу.За свого барана чужого синочка не шкода.Завжди тако було, гуманізм не так давно в моді.
     
    Останнє редагування: 27 січ 2009
    • Подобається Подобається x 2
  18. Jazz Bass

    Jazz Bass Well-Known Member

    Поголосував "за",хоча в цому питанні є багато "але".В першу чергу-повинні бути не хворими законотворці і самі закони,подруге-закони повинні працювати.А зараз ми маємо те що маємо-народ захистити себе не може нічим,а злочинці(я так думаю хто такі у нас злочинці-знають всі) озброєні.
    Та якби ракло знав,що в кожній хаті(тут ще важливий психологічний аспект) може наткнутися на пістолет,злочинність була б бідна.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А той прищавий тінейжер не може наткнутись на нього? І перебити пів двору за "смертельну" образу? Чи п"яний чоловік, якому подали пересмажену картоплю? Хочете зброю - придбайте травматичну, газову, пневматичну чи гладкоствольну(дозволяють наші закони). І буде вам щастя!
     
  20. smbds

    smbds Well-Known Member

    як я це розумію...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)