Зброя

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Войцек, 7 лис 2007.

?

Ваше ставлення до легалізації продажу зброї в Україні

  1. За

    50,6%
  2. Проти

    38,0%
  3. Не знаю

    11,4%
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    І це вже було..Чоловіче,жодної свіжої ідеї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Зброя

    Это Вы прикалывались или так думаете?
    А Право? А Государство? А Суды?
    Всех в жо.у?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Зброя

    В історії були такі прециденти наприклад в Італії .Я просто вказав на таку ймовірність подій у нас.Це не означає що я прихильник екстримітських поглядів за яких доречі садять в тюрму.
    Вам зустрічне питання. А що Ви пропонуєте при нинішній ситуації робити .Коли суди можна купити ,міліцію з прокуратурою також.Як радикально змінити ситуацію ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Піти в монастир або просто працювати над собою !
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Вважаю, що громадяни мають мати право на носіння пістолетів і револьверів (бо на карабіни вони вже мають право). Аргументи у мене прості:
    чому у нас зброю можна купити на чорному ринку, а легально не можна?
    чому бандити озброєні, а законопослушні громадяни беззбройні?
    Однозначно.
    Влада і повинна мати МГ, а люди повинні мати пістолети і револьвери.
    Що значить майже узаконить її нелегальну продажу??? А корупції то точно не сприятиме...З чого взяли?
    Замість того щоб застрелити нападника
    не треба! тільки пістолети, і не дітям, а дорослим.
    Навіщо вам Італія. Пора формувати нову УПА.
    Ну ви ж кожен день їсте хліб і не нарікаєте.
    Если право, государство и суды не работают, то да - туда их.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Власне, бо з карабіном не будеш ходити по вулиці. А відповідно, формулювання "для самозахисту" в даному випадку не відповідає дійсності. Формально, тих хто придбав довгоствольну зброю з таким формулюванням легко позбавити ліцензії за вказання невідповідного призначення - це мисливська зброя, в кращому разі для захисту будинку (квартири). А самозахист тут ні до чого.
    Короткоствольну нарізну зброю необхідно дозволити мати населенню. Причому не "ментам журналістам і суддям", яким і так закон дає право озброюватися, а будь-кому, хто досяг 25 років, не мав судимості, пройшов СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ медогляд (а не стоматолога і фтізіатра), і т.д. Однією з вимог мало б бути її приховане носіння.
    Але вся проблема в тому, що суспільство і держава повинні бути зацікавлені в такому стані речей, коли злочинність не має коріння, і сама держава не створює підстави для виникнення і підживлювання злочинності. Нашому суспільству до цього далеко. А відповідно, офіційної зброї на руках наші громадяни не матимуть ще дуже довго.
    До речі, (дещо не по темі, звиняйте). Ось минулого тижня заглянув в магазин "Пневматична зброя" на Гоголя. Вельми було мені смішно з приводу того, що на стартові пістолети турецького виробництва "гарантія" аж 2 тижні ;) :p При цьому коштують вони від 250 до 450 гривень. І ще, - ніяк не можу второпати, для чого стартовому пістолету магазин на 15 патронів 9mmPA, інший - на 19 (!!) патронів 8mm. Екстраполюючи все це на можливість продажу вогнепальної зброї, печальні висновки напрошуються.
    Є ще й інший аспект. За фактом, пневматичні пістолети і зброя під патрон Флобера, які зараз вільно продаються, носити при собі не можна, їх можна вільно зберігати вдома. Але їх теж подають як зброю і як зброю для самозахисту. То чи не почнеться такий само "беспрєдєл" і з вогнепальною зброєю, з тією тільки різницею, що відповідальність буде вже не адміністративна, а кримінальна? Хто має поживу з цієї комедії зараз, і кому буде це вигідно потім?
     
  7. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Не погоджуюся стосовно віку. В армію людей беруть з 18 років і дають цим хлопцям автоматичну зброю і не тільки (гранатомети, гармати, танки і т.ін.) то чому пістолети і револьвери аж з 25?! переконаний, що володіння зброї повинне бути дозволене з моменту отримання паспорта- як тільки людина стає громадянином. Психіатрична комісія - потрібна, звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Зброя

    Я думав що тільки в моїй голові крутиться ідея нарахунок створення нової УПА. Виявляється однодумці є. Похоже на колективне відчуття.Якщо найближчим часом нічого радикального в плані бородьби з корупцією не станеться то задуми людей почнуть втілюватись в реальні вчинки . Наші політики-олігархи нагадують мені перегодованих свиней яких пора під ніж пустити.
     
  9. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Розумієте, формально воно-то так. Але в армії зброя використовується в дуже чітко окреслених межах і під постійним контролем офіцерів. Заряджену зброю солдат-строковик НІДЕ крім караула, стрільб, і спеціальних заходів, які трапляються на щастя дуже рідко, не носить. А в цивільному житті все зовсім не так. Крім того, думаю, що в 18 років молода людина не оцінює адекватно вартість свого і чужого життя. Дехто, правда, не вміє цього і в 50 :crazy:

    А психіатрична комісія - то звісно, але є ще виховання...
     
  10. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Чому на близькому сході усе населення від маленького до великого мають зброю і ніхто в нікого що хвелини не стріляє?
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    В них ще й двері не закривають,бо злодіїв нема.Давайте і ми не будем закривати...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Та нє, то не ваша ідея
    Так офіцерами також стають в 21 (випускники), а курсантами - в 17. То хто ж контролює?- такі ж самі хлопці.
    А оце вже ближче до істини. Людина повинна відчувати відповідальність. А відчуття відповідальності потрібно виховувати. Одним з прийомів такого виховання є надання молодим людям певних прав і обовязків.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    ... значить більшість проти продажу зброї, бо вона може потрапити в руки дітям? непереконливо. зброю від дітей ховати треба, а в руки може їм потратипи іноді і те, про що батьки навіть не в курсі що воно існує. до чого тут діти і стрілянина в школі? як стрілянина то відразу по телевізору показують, а як діти когось до смерті заб’ють абощо, то наче і не так страшно чи як? ще невідомо в чиїх школах гірше: в наших чи в американських і взагалі це теми легалізації зброї як на мене не дуже стосується...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    По - перше, у військове училище не всі йдуть, та не всіх і приймають, недисциплінована людина туди не попаде, а якщо попаде, то швидко вилетить.
    По-друге, як на мене, то в 21 рік молодий офіцер такий самий оболтус як і його підлеглі... переважно. Хоча бувають приємні винятки. З іншої сторони випадки карної відповідальності за неправильне поводження зі зброєю серед офіцерського складу на 90 відсотків припадають на молодих офіцерів і прапорщиків.
     
  15. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Та попадають хто завгодно, за виключенням хіба явних дебілів і психів. Служив я в нашій армії....
    може вони всі і оболтуси, але їм довіряють потужну зброю, то чому їхнім ровесникам не можна довірити пістолета?


    Я хотів би звернути увагу ще на такий факт: в українців (та й в інших народів) вільні люди завжди мали зброю, і виходячи на вулицю, як правило, були озброєні. Тобто носіння зброї є історичною нормою для вільної людини. не мали зброї раби.
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    В Америці і т.п.,то "із ряда вон" подія,тому про неї трублять на цілий світ
    А в нас подібні речі і стрілянина і побиття до смерті - в порнядку речей,але ж кому потрібно таке показувати?
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Не ті часи і не ті методи. Сховаєшся в лісі - покроплять з літака і сам вилізеш, як колорадський жук або там же і поляжеш... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    А для чого ховатися в лісі? Сучасні ліси - то великі міста.

    та ні, як бачите, більшість ЗА легалізацію
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    ... мені здалося, що більшість ПРОТИ легалізації, а отже ЗА незаконний продаж :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Ви знаєте, досить розумно ! Там дійсно попробуй знайди... .:)
     
а де твій аватар? :)