Зброя

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Войцек, 7 лис 2007.

?

Ваше ставлення до легалізації продажу зброї в Україні

  1. За

    50,6%
  2. Проти

    38,0%
  3. Не знаю

    11,4%
  1. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Ваше ставлення до зброї.
    Якби в Україні кожна вільна людина мала можливість придбати зброю.
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Важке питання...
    Зброя існує для того,щоб нею користуватися.Якщо витягнув пістолет - стріляй.ІМХО.
    Згадую кілька випадків,коли довелось відбиватися від різних типів.Якби був пістолет - скористався б не задумуючись...
    А хто дійсно хоче мати зброю - той її має.
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Так само, тому і питаю. Але ще тому, що люди мають можливість захищатиси від свавілля. Якби ми мали зброю, може влада мала би більше поваги до нас, нє?
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Як Ви собі це уявляєте?:) В мене часом виникає бажання постріляти:
    1.Верховну Раду.
    2.Кабінет міністрів.
    3.Обласну раду.
    4.Міську раду.
    Але то періодично і нереально...
    А уявляєте,що б було:"если б парни всей Земли",та ще й зі зброєю...
    [​IMG]
    Не доросло наше суспільство ще до такого...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Я мав вже і газовий револьвер і пістолет " Шмайсер" з комбінованим стволом, тобто на газ і на резину, офіційно з дозволом. Потім продав. як один так і другий, тому що ні разу в пригоді вони мені не стали, Бог милував. Зате з продовження дожволу мозги компастує. Довідку про несудимість потрібно брати аж у Львові на Липинського, на термінову було потрібно чекати 9-ть днів, а звичайну три тижні. Добре, що знайомий з вищих чинів допоміг з довідкою за 2 год. Медогляд, то взагалі дурка. Потрібно пройти всі інстанції, включаючи вухо, горло, ніс, а жінки напевно ще й гінеколога проходять... . Крім того потрібно мати спеціальний сейф, тому що періодично виборочно можуть перевіряти, чи не порушено правила зберігання. Переконався на практиці - фізична підготовка, газовий балончик і біг, ніщо не замінить. Якщо є в руках парасоля або будь-який предмет - це взагалі лафа. Пістолет - добра справа але не дай Бог осічка, зустрічний вітер, чи в натовпі, тут не те.
    Тим більше, як літом ходити з пістолетом, коли жара 30 градусів ? Та й ніхто не буде чекати, поки ви витягнете його і перезарядите. Людина підійде в притик, притисне ножа, то що пістолет витягувати...? Хоч іноді потрібно форму поновлювати ?
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Про це й говорю.
    Можу додати ще - дрібні урядовці та інші дуже корисні особи.
    А суспільство ніколи не доростає ні до чого. Можна лише захищатися від свавілля влади, було б чим.
     
  7. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    я за легалізацію
    купила б для самозахисту
    взагалі-то нема сенсу забороняти продаж зброї, хто захоче всеодно придбає це по-перше, а по-друге, не розумію чого всі так бояться поширення власне зброї, яка стріляє? та зброєю може бути все що завгодно. от в мене на кухні стільки зброї, що маленьку армію озброїти можна :) і нічого, правда?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    нє, бо якщо б простим смертним дозволили носити пістолети, то влада б носила машинґвер.

    Додано через 1 хвилину
    або, наприклад, на базарі, витягуєш автомат і перепитуєш: скільки-скільки?
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    +1 :D

    А, щодо зброї, я проти. Тому що це майже узаконить її нелегальну продажу, і буде сприяти корупції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Кажуть, що в тих країнах, де вільно продають зброю, злочинність набагато менша, тому що нападник не знає з ким має справу... . В нас виходить чесний громадянин - без зброї, зате бандит без неї не бандит. Я давно казав, що це несправедливо і нерозумно !
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    А, ще школярі крадуть зброю у батьків, або купують на вулиці, і виміщують свої підліткові камбеки на людях...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Зброя

    і хто раніше вистрелить...

    Додано через 1 хвилину
    згадайте як описували останню стрілянину в г"американській школі ...жертви стояли і чекали що їх вб"ють
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Не можу відповісти однозначно але в мене є кілька знайомих, що вже більше 10-ти років живуть в США і кажуть, що там порядок на висоті. Любий лишній шум і поліція на місці. Зрештою може про ситуацію із зброєю нам розкажуть дівчата з форуму, які там- за кордоном... .
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Коротше,повернем часи Кольта-миротворця.
    [​IMG]
    ЗІ.А я й тепер в тирі вибиваю 80-90/100.А,якби потренуватися...
    А в армії грамоти мав...
    Коротше вмер в мені кіллер(соррі,снайпер).
     
  15. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Зброя

    Невже Ви забули про США ?Там дітиська бавляться в Counter-Strike в реалі.Несподобалась вчителька з математики -- бери шотган і розстріляй просто в школі і ще парочку в учительській . Круто! А шо буде коли нашим дітиськам в руки АК47 дати ?. Я за вільний продаж зброї. Тоді нарешті в мене зявиться нагода когось з наших політиків підстрелити.
     
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Я дійсно починаю підозрювати, що Ви знайомі їз Сталіним, Бен Ладеном, Наполеоном та іншими великими стратегами, яких охороняють люди в білих халатах... .:D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Коли вже все, капут?
    До речі, закордонна статистика, що до зброї, визиває в мене сумнів. Її складають по середньостатистичним спокійним районам, не враховуючи так звані "гетто", райони з повишеною кримінальною сферою. Єдине знаю, що Канада (якщо не помиляюсь, в цій країні легалізована зброя), є самою безпечною в плані кримінальності.
     
  18. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Зброя

    Та ні вроді... Там всюди камери спостереження, картотека і профілактика на висоті. Не можу наголошувати на своїй правоті, тому що 100 відсотково не впевнений але чув, коли на сесії Верховної РУ відстоювали цей законопроект. Фактично його не прийняли. З другої сторони, для держави - це колосальні прибутки і робочі місця... .
     
  19. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Зброя

    Ніхто не сумнівається, прибуток... Тільки ціною чого...
     
  20. парабелум

    парабелум Active Member

    Відповідь: Зброя

    А як Вам ідея сформувати збройні загони народних месників. Щось на зразок чорних ескадронів в Італії . Які за умов глибокої корупції судів,прокуратури,політичної еліти творили народне правосуддя.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)