Зброя богів і її застосування

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Коммунарец, 18 кві 2017.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Війна на картопельному полі.

    Наврядчи хто сумнівається, що справжня війна - проти колорадського жука. Хто не сумнівається - той живе в Антарктиді.
    Історію його появи на теренах УРСР ніхто не згадає, хоча на ідеологічному фронті це приписували нашим друзям американцям. Нібито мішками скидали з НЛО...
    Як би то не було, а хлебтати нам.
    Перейдемо до методів і засобів боротьби з колорадським жуком.
    1) На перших порах жуків збирали в відра віниками, та ще й казали, що за ним платили гроші. Може міф?
    2) Травили ДДТ, по-народному - дуст.
    В 1990 році мені добрі люди дали півмішка... Не знаю, як жуки себе почували, але я себе погано. Тижнів зо два не міг відмитися від того запаху. Але жуки не дуже дохли, бо він канцероге довгої дії. Скоріш за все, його також "подарували" американці Хрущову.
    3) Моя тітка в давнину збирала пил на обочині дороги і посипала їм картоплю, щоб їм очі засипати і на зубах скрипіло.
    4) Провів експеримент - який кращій засіб отрути проти жука.
    1) Антижук: дія 50/50 домішки до отрути є, (Изготовитель - РФ, м.,Сергиев Посад)
    2) Конфідор: дія 90/10 чиста отрута (Изготовитель - РФ, м.,Сергиев Посад)
    3) Ратибор.: дія 50/50 отрута з мікродобавками (Na, Mg, Ca)?, вказаний тільки пакувальник
    Цікавий факт на звороті:
    "Рекомендации: Рекомендуется применять (все типы отравы) в период массового откладывания яиц старыми жуками, не ожидая появления личинок первого поколения...."
    "Шикарно. Картина маслом" як кажуть одесити. Старі дійсно дохли, а "вилупки" не дуже. Тільки Конфідор 2х6, на відро на півсотки - тоді допомогло.
    4) Знайшов про жуколова Куперваса.
    [​IMG]
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я в цьому році придушив колорадів [​IMG]
    Брав те, що в пляшечці - так дешевше виходить. Лив 5 гр. на відро (по нормі 3,6 гр, але в мене апарат економний - тому лив більше). Позавчора минуло 3 тижні, як обробив. Поїхав перевірив - майже немає. Де-інде сидять як сирітки. Якщо кущах не десяти побачив - то добре. За ці три тижні мій сусід вже тричі обробляв. Така сама херня і в мого дядька - вже тричі. В минулому році я також обробляв тричі - раз на тиждень (конфідором). Або конфідор скурвився, або вже жук до нього звик, бо щось останнім часом погано він його бере.
    До речі, цим препаратом мона обробляти ще й цибулю, капусту, буряки, виноградники, моркву, горох, а також дерева.
    Найекологічніший спосіб боротьби з цими потворами - завести фазанів
     
    Останнє редагування: 5 лип 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Фазани, кажеш?... Хе...
    Злодії вже чотири господарства обікрали. Крадуть курей. Покажи їм фазана, то буде те саме.
    Та що там казати - всі ті ампули підробляються й нема мови. Особливо ті, що нібито вироблені в РФ. Добре, що хоч більшої зарази туди не закачали.
    Вчора забувся кульок з хлібом, який повісив на гачку біля вхідних дверей. Так подумав: от якби замість замків люди вивішували хліб - якби гарно це було для всіх. Значить, тут живуть привітливі люди, які зустрічають хлібом того, хто обіцяв що прийде, але не сказав коли.
    Бо як пише @jasvami, хто "мав прийти" вже народився в Україні. Може й так. Тоді у мене вже хліб вісить. А у вас?
     
    Останнє редагування: 6 лип 2017
  4. hrim

    hrim Well-Known Member

    То залежить від активності таких як ви.
    Той італійський фермер почав орати поле приблизно тоді, коли ви це тут анонсували.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наші з вами паралельні світи ніколи не перетнуться. На щастя)
     
    Останнє редагування: 6 лип 2017
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 5
    Вже з місяць я сумую за кицею. Бо він загинув у боротьбі із вогняно-червоною бестією. Я так думаю... Поки що тиша у селі.
    Вчора побачив його нащадка! Його кохана ще при ньому вже заходила попити молока і киця якось спокійно до неї ставився. Бо від інших він втікав і навіть весною не чув його крику...
    Вчора не зміг зробити перше фото. А сьогодні з вікна сняв.
    Радійте звірі! Нащадок Царя звірів з'явився!
    [​IMG]
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба богатир той, що з мечем бігає?

    Після весняних гімнастичних вправ по збиранню хрущів, а потім червневих збивань жуків відром , перейшов до водних процедур. Раніше бігав під дощем і збирав воду одягнений, сьогодні в трусах і майці - під нищивним дощем, але не дуже лячним. Перед дощем накрив часник - скільки хватило царати, яка залишилася після побудови теплиці (завжди мріяв це зробити, бо після Петра й Павла дощі часник руйнують. А каркас теплиці зробив із старих віконних рам зі склом. Розчепирив - обставився-з'єднав лротом і готово!). Колись працював вантажников на фірмі по виготовленню вікон... Набрав тоді немецької світлостійкої царати з-під палет та стрічку для стяжки (саме цікаве те, що плівку викидали у смітники,та мовчав нащо беру, а коли сказав - то почали суворо слідкувати, щоб збирали і не брали... От так от. Так і у Львові - сказав би - віддайте мені сміття - та де там, не дадуть, бо взнають для чого. Самі не жують і іншим не дадуть, а як взнають - то сказяться (читайте "Золотий хрущ"). Ото все кріпив за допомогою степлера: скрепка-стрічка-царата. Швидко, економно, еколочно чисто і т.д.
    То от помився сьогодні заодно із збиранням води. Гартування йде, богатирі завжди мають бути готові, коли сурми загудять і покличуть в похід!
    Зараз готую попоїсти.
    Рецепт юшки "Богатирський" для богатирів.
    1) Корпус курки (купляю корпуси курей - м'ясо здерто, але классне! Один кілограм - 20 грн. Раніше два корпуси на 20 грн, а зараз дві на 30 грн. Більше м'яса залишають
    2) Молода картопелька з городу;
    3) капуста молода з городу;
    4) молодий горох з городу;
    5) самопоросший укріп;
    6) спеції за смаком;
    7) вермішель або шо є;
    8) дві гуморески;
    9) шість посмішок;
    10) побажання здоров'я тим, хто буде їсти.
    Деякі н'юанси:
    горох можна варити у стрючках - сьогодні вперше випробовую
    Трошки капусти кинути разом з картоплею, щоб наварити смак юшки.
    Будьте здорові і готуйтеся, бо ніхто не знає, коли сурми покличуть.
    P.S. Кості віддайте собаці, м'ясо - кішці, покличте сусіда на юшку і посміхніться, бо ви справжня людина.
     
    Останнє редагування: 13 лип 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 6

    - У мого тата Мерседес з кондиціонером!
    - А у мого діамант 20 каратів!
    - А у мене шур в підвалі, отакий!!!
    - Покажи!!!

    Сьогодні у мене появився Рататуй. Хотів зерна взяти курам – та чую, щось у металевому баку пищить… Прижав кришку і кличу кішку свою. Впіймав її та до баку направляю, а та як почала дертися – тай навтіки. Що робити?
    Виніс на двір, накрив решіткою і спостерігаючи думу гадаю…

    Отак, - кажу, - будеш сидіти тут в баку на пшениці, поки твої батьки не прийдуть і не компенсують те, що ти тут з’їв. А з’їв бачу багато… Я так беріг пшеницю, а тут небагато залишилося. Мабуть їв, поки не зміг вже вибратися, як той хом’як на горохах… Буду кликати тебе Рататуєм. А Якщо в тебе батько – щурячий король, то у мене до нього є справа.
    [​IMG]
    Чого зарився у пшеницю? То ти так ховався, коли я брав жменю пашні? Ну то сам собі творець щастя. Живи…
    [​IMG]
    Я, розуміється, не гамельнський щуролов (тут я погрався з малюнком), але мені треба щось перетерти з твоїм семиголовим батьком…
    [​IMG]

    Ще сподіваюся, що навчу тебе, Рататуя, не красти і бути чемним, не кусатися . І будеш у сметані купатися і з нащадком Царя звірів гратися.

    Дещо хотів ще взнати, хто тут голови крутить куркам та гусям. А нещодавно нову жертву знайшов. Їжачок, з яким я ловив жуків на полуничному полі, хтось забив…
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 лип 2017
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Інформація до раздумів.
    Використання "Ми" у зверненні.
    Використання у зверненні "Ми", наприклад, "Ми, Микола другий..." по научному означено як явище, латинська назва якого носизм:
    Насправді, використання "Ми" у зверненні має рацію тільки в декількох випадках. Якщо ця людина має владу, яка надана Богом. Або ще науковці і творчі люди, яким були відкриті таємниці любові, красоти та гармоніїї, щоб навчати та створювати.
    Бо все, що ця людина робить - робиться на славу Божию. Іноді бувають випадки, коли та ж людина робить погане, або ж несе свій хрест на ешафот. Ніхто не знає шлях до Господа...
    Так чому "Ми"? Бо хто отримав цю нагороду, не повинний привласнювати собі славу, а хоч би ділитися з тим, хто цю допомогу надав. "Забудкуватість" - це одне із злосних гріхів людства, бо забуває, в кого просить, та потім не шанує.
    В решті випадків застосування "Ми" - це улещування, заманювання, коротше - від лукавого...
    Це теж зброя, психологічного плану. Спершу було слово...
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 7

    Хижак повернувся... Війна об'явлена!
    Пропали два курча за чотири дні. Просто вдень. Були і не стало. Немає слідів, пір'я і об'їдків.
    У сісідів теж пропадали багато за літо. Але ...
    Заглянув до його берлоги у своєму сараї. А там 3-4 кг моркви без зелені. Ту, яку я викопав і заніс до сараю. Щур не буде таскати - погризе і висере. А красти - не краде, щоб і ще так скирдувати на зиму. Рожа в неї мені знайома.
    Отак... Починається війна. Хижак проти ... Не важно, скажімо Коммунарца.
    Знайшов в себе капкана, заняв ще два. Але вони якісь не потужні. Не буду ставити їх - а то ще холостим пролетить. Тут треба
    Сьогодні поставив незаряджений капкан і поклав печиво "Наполеон". Хай звикає. Бо ті тварюки , як ласка, тхір та куниця не люблять запаху крові ,а може й сала не їдять. А цей хижак вже знає смак печіва - то я його цсе літо кормив. Підкормлю і щоб не боявся капкану... Але треба твердіше печиво. Крекер не підходить, його улюблений. Куплю "Марію". Щоб не поламалось печиво, коли буде тянули його із капкану.
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 8

    Роздуми і висновки
    Коли пропало передостаннє курча, то мені так було його шкода і думав, куди ж воно поділося чи вкрав хто - бо вони в мене "ручні", що аж самі лізуть на руки. Але коли була остання пропажа оцьо, то взагалі... Обшукав все, але пізніше зайшов на ЛФ і побачив аватар з рудою бестію... То відразу зрозумів... Та я гадав, що вона здохла.
    Вчора поклав печиво - сьогодні воно зникло.
    Потім в роздумах згадав, як прив'язував моркву і воно тягло її, що аж ледь не відірвало шовкову нитку з бадиллям.
    Нічого, на днях буде "ВЕЛИКЕ ПОЛЮВАННЯ". Ні, не за грошима, а за тею тварюкою.
    Заманемо, накормимо і знищимо те зло.
    Нехай начувається!
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 7 лис 2017
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 885-й (08.11.2017)
    Хто він, або що це за зброя? - 9

    Полювання почалося!

    Налаштував капкана. Проволоку, щоб прив'язати його. Печиво прикрутив скрепкою.
    [​IMG]
    Кіт ночував в хаті, щоб не відлякав тварюку...
    Спати не дав. То грався з горіхами, то в туалеті грібся, то по мені лазив...
    Ранок...
    Обгризло печиво, таскало капкана. Але той не спрацював. Хитра... Мабуть дуже обережний був. Сподіваюся, що іншого разу воно буде більш нагле і рване достатньо, щоб...
    Дещо покращив капкана.
    Може прийти вдень...
    Та скоріше не "прийти", а на ланч вилізе, бо мабуть в сараї його берлога і склад продуктів. Та коли я все прибрав, то за недостачі почав курчат красти, вдень! Моркву не жре, яку накрав, у-у-у-у куркуляка...
    Нічого, куди-небудь не піде, бо зима на носі... Битва ще попереду.
    Я з нього чучело зроблю. Як впіймаю.
    Згадав вірша...

    Але я мабуть багато чого не помітив. Там не одна пара очей слідкувала за мною...
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 10

    Воно переграє мене. Я в шоці!

    Тварюка з'їла печиво. І навіть крихти немає!

    [​IMG]
    Пішов до магазина. Подумав - може смоктунця потвердіше купити? Потім згадав, що воно не любить цукерки. Літом давав - одну цукерку забрало, а наступні не брало вже. Крім Марії були тільки крекери. Львівські. Я їх не беру, бо мені подобаються інші - не то Рошен, не то - які на вагу і хрустять. Вирішив так, що може воно подавиться львівським або хоч зуби обламає... ;)Потренувався ще з капканом - наче виставив так, наче на кінчику голки стоїть - тільки дмухни і .... Правильно, кердик.
    Печиво прив'язав по формулі: ОН2 - тобто, "О, аш 2!"[​IMG]
    Ото зайшов, як в останні дні - мурликаю пісенку, а в самого ноги холодні... І очами по боках стріляю... Пару раз чхнув, погремів, як прив'язав капкана.
    Як той гном казав Більбо Беггінсу: "Якщо там буде Дракон - не буди його, не треба...". Ні, і сподіваюся, що разбудив його, може з просоння менше буде уважний? І пішов, співаючи подалі - щоб той гадав, що мене немає і можна вилізти з кубла...
     
    Останнє редагування: 8 лис 2017
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    День 884-й (09.11.2017)
    Хто він, або що це за зброя? - 11

    Відступаю, щоб перемогти.

    Тварюка вчора трішки нервувала (я сподіваюся), бо я заходив декілька разів на день в сарай і гремів залізяками, співав голосно, щоб не давати їй спати. Марно. Капкан спрацював вчора ввечері і до ранку не підходило до печива. Все... Воно знає, що там...
    Прийдеться згадувати інші засоби лова.
    Не зря я люблю дивитися про чужих та хижаків. Там море різних уловок і тяжкий мій шлях. Навіть близькі мені не допоможуть, бо то справа одинака-героя, який спасете Землю від страхіття. "Може мене нагородять медаллю.. Посмертно..." (с) :cry:
    Але в мене є настанови, які не дають мені впадати у відчай. Тільки оптимізм, знання, вигадка і впевненність врятують село від тої тварюки!:uanew:
    У мене багато в голові знарядь лова, але зважаючи на теж не малу хитрість ворога, треба вибирати най-найхитрющий план і засідку. Поки навіть кіт-вбивця не може його побачити - може у нього немає доступу до того приміщення? Бо щось я боюся його туди допускати - може того весняного блакитного кота тварюка вбила? Приліг кіт зранку поспати, а той його і придущив?
    Мавп ловлять шматочком цукру у бочці з диркою, шаховою доскою ловив мишей - привідкрити і поставити паличку з сухариком....
    Боюся навіть уявити, що прийдеться ловити на живця, як Шерлок ловив тигра. Мабуть для курча це буде шокотерапією без психотерапевта.
    Яка тут депрессія, лінь або поневіряння? Тут йдеться про життя багатьох пернатих у нашому селі, а може навіть і про "глупих" зайців, які вихваляються впертістю, поки їх не з'їла тварюка...
     
    Останнє редагування: 9 лис 2017
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хто він, або що це за зброя? - 12

    Ацкий план
    Думаючи над усім отим, що спіткало мене в останній час, я зрозумів, що мені робити. Я придумав, або вірніше сказати, був натхненний завдяки другу. Пригадав, як впіймався Рататуй, як планував поставити сигналізацію проти злодія, навіть як з батьком ходили ловити рибу із пауком, як ловив горобців за допомогою цеглин. Коротче - визрів ацкий план, як павутиння сплетене із самих-самих хитрощів, але простий, без сучасних електронних систем і засобів вбивства. Будемо брати живцем!
    Згадав...
    В селі почастішали випадки нападу скажених тварин. Одного разу жінка забила кота-психа, але той вкусив її, тому та визвала медиків. Вони приїхали і кажуть:"Треба було його живцем брати!!!! Щоб взяти аналізи..."
    Тож "Брати живцем!".
    Що треба?
    1) сигналізація, описана раніше (ну то щоб кого встигнути врятувати).
    2) Павук
    [​IMG]
    3) Бак з кришкою
    [​IMG]
    4) ??????

    [​IMG]
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    А спробуйте спіймати в бочку. бочка з водою (небагато) зверху перекривається цупким папером. Робиться хрестоподібний проріз і кладеться на середину приманка. "И все дела". В місті таке працювало. На кілька штук.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Дякую за допомогу. Я подумаю і може що зміню в своєму планові.
    То хитрющій ворог і нахабний. Дуже швидкий, вертлявий і обережний. За ці два дні печиво обгризли помаленьку, і то вочевидь не той, на кого полювання. Треба гарантовану западню, а наживку таку, що варто їй туди буде лізти - печиво вже не спрацює... Може і ВВП так будемо ловити - згодні?
    В найближчі дні нічого не буду робити, та й гості понаїхали, не дають зосередитися. А ось поки подивимося, як же ловлять білок на саті WikiHow. Насміявся, що аж заплакав. Чому білку? Тому що то вона, тропічна гостя з Еквадору. Руда бестіа. Поїдач яєць і кровожерливий вбивця маленьких пташенят і свійської птиці.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2017
  18. iso

    iso Well-Known Member

    Все. Комунарець. Ви знищили себе в моїх очах. Поставити на один щабель руду красуню зі смердючим голохвостим щурем …? Це весь капецьdiablo:
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Е ні... Щур, канєшна, "брудна" животина, але ця перевершує його за вбивствами та злодійством. Поки що це грунтується тільки на тому, що я бачив і що відбувається. Та все відкриється тоді, коли я впіймаю її.
    [​IMG]
    А те, що її вважають за красуню - то все відносно. Красота зваблює, зводить з розуму і спокущає... Люди часто керуються стереотипами, а також плутають добро зі злом - а то чим ви зможете пояснити, чому ми так погано живемо і будемо ще гірше жити? Та я не можу за вас відповісти, бо може у вас винний ВВП, може вам добре живеться... Не ображайтеся, але вже пора честно казати собі - в чому причина такого життя У нас саміх. Бо не живемо так, як вчив Ісус. А все думаємо, що ми праві та ми не винні.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2017
  20. iso

    iso Well-Known Member

    Перейти від щурА до Ісуса - це треба вміти:)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)