Збоченці в громадському транспорті!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Rusla, 16 лют 2012.

  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    та ви що!!?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Навіть не підозрювала про існування такої теми. Згадалося, як на 2 курсі їхала в битком - набитій двійці на фізкультуру і мала подібну ситуацію. Дядечко років 40 з палаючими червоними очима вирішив собі, що мені певно сподобається, як він мене по стегну гладити буде і при тому самозадовольнятися. Перша реакція - шок. Друга реакція - нахилилася до нього і таким грізним шепотом пообіцяла яйця відірвати, якщо він продовжить. Дядько подумав, що я жартую і продовжив своє темне діло. Тоді я вже голосно на пів трамвая повторила свою погрозу. Дядько стушувався, злякався і на наступній зупинці вискочив геть. Такшо, імхо, мовчати в таких випадках не можна - ці збоченці здебільшого боягузливі.
    Після того випадку старалася в такі переповнені транспортні засоби не заходити...

    ---------- Додано в 16:37 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    А хто сказав, що по морді дати не можна? Треба себе захищати..І говорити треба, бо інакше будуть думати, що вони безкарні.
     
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Even вчітся!
     
  4. BOOL

    BOOL Member

    Щось не дуже схоже... Це ж скільки часу хтось має тертися до вашої задниці, щоб неудобність від тертя стала більшою від неудобності відреагувати адекватно???
     
  5. zapit

    zapit New Member

    Дівчата й жінки Львова!!!
    У Львові в маршрутках їздить збоченець. Учора їхала маршруткою №50 з Рясне-1, так маршрутка повною не дуже була - біля мене став мужчина, одягнений в зелену куртку, сивий, коротко підстрижений і чую - мені начебто ззаду він рукою тильною стороою долоні по ногах і вище по .... весь час гладить. Я спочатку не звертала на це уваги і думала, що можливо в нього сумка важка в руці, чи пакет незручно тримати, зичайно ж відсовувалась весь час-бо думала - старший мужчина. Він весь час тяжко зітхав, думала, може це дихає просто він так.
    Потім, коли сідала на місце, яке звільнилося, була шокована, що в руках у нього нічого нема...
    Почала за ним спостерігати...Він іншу собі жінку знайшов і почав їй під куртку руку зпихати....
    Я до цієї жінки сказала : "Пані, біля Вас збоченець!!!", на те жіночка мені:"я чую, що щось не те....."
    Збоченець одразу почав прходити до виходу маршрутки і вийшов на найблищчій зупинці.
    ЗАКЛИКАЮ УСІХ ДІВЧАТ І ЖІНОК ЛЬВОВА НЕ МОВЧАТИ, КОЛИ ВАС МАЦАЮТЬ У МАРШРУУТКАХ ЗБОЧЕНЦІ.
    НА ДРУГИЙ РАЗ, КОЛИ Я Б З ТАКИМ СТИКНУЛАСЬ _- СФОТОГРАФУВАЛА Б ЙОГО І ВИСТАВИЛА ФОТО В ІНТЕРНЕТІ , ПІШЛА Б В МЛІЦІЮ!!!!
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І то за то шо по попі погладив о_О.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Фігасє.

    Я б навіть не грізним шепотом, я б на весь вагон погрозила фізичними санкціями.
     
  8. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це вона просто ще молоденька і гордовита.
    Пройде пару років - і буде вже за таким шукати і плакатися подружці за коньяком, що мужики вже не закидають її непристойностями, життя пройшло.... і як зрідка якийсь вискаже чи зробить якусь сексуальну вульгарщину щодо неї, презирливо пхикне, але в душі в неї засяє сонечко і настрій покращиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А мені недавно теж збоченка трапилась в автобусі....сидіни напроти одне одного, і вона мені на коліно руку положила.........маньячка :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Знаєш, скільки таких тьоток після сороківки, в часи розвалу інституту сім"ї та дефіциту нормальних мужиків та жінок, і коли власні діти вже виросли.... багатші тримають собі молодшого альфонсика до пори до часу, інші матрони полюють по інетах на мололєток і гаряче та безстидно їм дають, а в очах сум, безвихідь і невлаштованність.
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А варіанту, що зустріне чоловіка, і буде з ним жити в любові та злагоді - у Вас нема?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. iso

    iso Well-Known Member

    і за зроблену приємність навіть гаманець собі не забрав. А zapit одразу в міліціюо_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Звичайно є, і досить немаленький шанс.
    Але.... саме той догідливий плюсик вам ніщо не нагадує?! От вийдіть на вулицю і зустріньте чоловіка так просто, більше того - ще й живіть з ним в любові та злагоді... Отож бо і воно.
    А час стікає, і з кожним роком стає все важче і важче.
     
  14. zapit

    zapit New Member

    Якщо б гаманець викрав- обов'язково зразу ж в міліцію пішла б, фоторобот би склала. Хай би його знайшли, познущались з нього добре і засадили на кілька років... Я б щаслива була!!!!
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А потім хтось дивується шо менти людей б'ють ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А хто сказав, що має бути просто?
    Гм. Гаманець більше активних дій заслуговує?
     
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну от, три дописа, за гаманець з двадцяткою мєнтам, на знущання і кілька років тюрми, а вона би була щаслива з чотирьма знаками оклику...
    Тут одна про птаха в голові говорила.)
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Конкретно в цьому випадку бачу хазяйку птаха.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ви тут усі сексуальні збоченці ,,-мені аж страшно робиться
     
  20. Guitarissimo

    Guitarissimo Well-Known Member

    Таа..мастурбація тепер статевий акт)):)
    А дітям пояснювати треба..не перший раз чую про такий випадок...!!!
     
а де твій аватар? :)