Захер Мазох

Тема у розділі 'Видатні львів'яни', створена користувачем Yurko NOTOCO, 10 лис 2008.

  1. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    ги)) а как єто?)))
     
  2. Human

    Human Member

    А де ця статуя знаходиться? Буду у Львові - теж хочу у кишені пошарудіти! Заінтригували!!!
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хм.
    Странное желание для мужика.
    Нет, нет.
    На любителя.
    Я же не отговариваю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. matvej

    matvej Well-Known Member

    Нuman - у вас пише, що ви зі Львова...а-я-яй. Леопольд стоїть на вул. Сербській - бічна у пд.-сх. куті пл. Ринок (напрям - на південь). А взагалі, то раджу прочитати хоча б один його твір.
     
  5. Nameless

    Nameless миється в бані

    Ото все збираюсь почитати хоч щось з його творів але руки ніяк не доходять))
    Читав лише його статтю про Галичину тих часів. Досить цікава річ.

    А. В кафе був. Гарно. Знаряддя всілякі. По телику крутять чорнобіле садо-мазо. Я б ще раз сходив, якби якась красива госпожа-львів'янка запропонувала мені її запросити)))
     
  6. Sten

    Sten New Member

    На днях одна знайома в гості заїхала, теж колись обіцяла в кишені пошарудіти і слова все-таки дотримала ...бідний Мазох - скільки людей його вже обмацало :)
    А один німець з Франкфурта, коли побачив наш памятник (вірніше фото), так здивувався, не знав він що Мазох в нас народився, а от помер він в них, десь біля Франкфурта.
     
  7. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Коли перший раз почула про Захер-Мазоха, подумала, пожартували... :)
    А пам'ятник справді цікавий :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Згідний, іноземки цю процедуру страшно люблять. Найбільше веселилась знайома американка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А я коли був біля пам'ятника цього: там якась дівчинка з мамою, туристки з Баку, фотографувались. Я дівчині і запропонував залізти йому у кишеню, а вона й не знала, що там.
    Бідна так почервоніла! :)
    Йому напевно приємно це!;) Нє?
     
  10. wasiliska

    wasiliska миється в бані

    щось по вигляду брюк не дуже видно :)
     
  11. Anton nechvolod

    Anton nechvolod New Member

    Захер Мазох той ще перець . З вдячністю користуюсь його теорією.:good:
     
  12. Kupalinka

    Kupalinka Active Member

    Мазох - то така прекрасна львівська фішка)) і статуя,і ресторанчик - супер))
     
а де твій аватар? :)