Завтра Львів говоритиме лише російською

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 21 лют 2014.

  1. Rentari

    Rentari руде дурко

    ясно :) Запам’ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чем частота больше, тем лучше - я так понимаю....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG] )))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Блин, аж охрипла так убеждала и успокаивала родственников у самого Крыма.
    Кажется удалось достучаться....наконец-то.

    Им реально страшно.
    Говорят, что уже чеченцы бродят в округе. А от наших Крым в 20 км.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    О!!!

    Девушка с юга вспомнила о Михе, как только он начал говорить на русском!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rentari

    Rentari руде дурко

    у страху очі великі.
    Мені нещодавно бабуся телефонувала з Запоріжжя, от там таке робиться, таке страшне...збирай манатки і дуй з харкова... не знаю,що вона в новинах там понадивилась, але " В Багдаде все спокойно..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Девушка с юга всегда помнит о Михе на каком бы языке он не говорил:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]

    В рамках нестримного бажання львів"ян солідаризуватися з російськомовним населенням Сходу та Півдня пропоную:
    1. На один день перейти в православну церкву
    Московського патріархату.
    2. Накрити шматою пам"ятник Бандері
    3. Познімати таблички на вулиці Дудаєва, Бандери, Героїв УПА, Чупринки
    4. Зробити вихідним у музеї Романа Шухевича
    5. Замість звертання "Пан, пані" перейти на "Товарищь"
    6. На могилах НКВДстів написати- Герої України, а на монументі Слави - встановити банер "Спасибо за победу"
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Rentari

    Rentari руде дурко

    Картинка-плакат -- класс, це потрібно в усіх держ установах повісити, дістали невмінням читати-писати українською (ви не уяляєте,як заї..кх-кх..обридло сваритися з приводу черговї корявої інтерпретаціі мого прізвища у доках та у мовленні (коли кожен раз українську "и" плутають з російською "і", у то в кращому випадку, про наголос у прізвищи - промовчу - змирилась вже)
    Що до іншого - а нафіга? Це історія, її треба знати, яка б вона не була. може тоді люди перестануть наступати на ті самі граблі, що вже колись били по лбу.
    Звертання "таваріщь" - вважаю вульгарним...якось воно зі словом "тавро" схоже на слух, то може не треба?

    //думки у голос//
    Я щиро не розумію, як проживаючи у країні в якої є своя мова, історія ( досить неоднозначні діячи з обох боків),культура не вивчити за 20 з гаком років хоча б мову ( люди,що виїхали за кордон та здобули там громадянство тієї країни, де зараз мешкають складають мовний іспит й іспит з історіі - і це правильно)
    Проте, де які саркастичні заяви про Схід та Захід (з обох сторін) мене настільки дивує що..кх-кх-кх...Де ж беруться такі твердолобі, чого не можна якось там компроміс-мир-дружба-повага один до одного-предків.
    І взагалі - чим більше мов людина знає - тим краще, було б бажання вчити, чи хороша мотивація ( мене останній час дуже радує факт того, що з’явилися файні переклади іноземних книжок - це ж круто! Чим не привід вивчити мову, а там і...)
     
  10. aurum

    aurum Member

    я из Донецка. Вчера для моей школьной учительницы украинского наверно большой праздник был. Она прожила всю жизнь тут, всегда говорила на украинском языке из принципа. Помню, в 99 году она заметила ошибку в оформлении экзаменационных работ по украинскому языку - поехала в Киев, штурмовала министерство образования полтора месяца, пока её требования не были удовлетворены. Правда, самые хитрые ученики очень быстро понимали, что в сочинении или изложении достаточно написать "...як писав Шевченко про рiдну неньку Україну..." и четверка с минусом гарантирована даже если сочинение было про птичек на дереве.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Мати гне неначе справжній москаль)))
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ромко, ти не здатний перейти через себе заради України.... а я думав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aurum

    aurum Member

    в восточных регионах верующих намного меньше, среди населения до 30 отношение к религии весьма негативное, а особенно среди людей с высшим образованием, так что походы в православную церковь это скорее про дружбу с Москвой. У нас тут попы на ленроверах и лексусах катаются, так что походы в церковь часто воспринимаются как недалекость ума.
    Слово "товарищ" используется только в американских фильмах про Россию. Чтобы закосить под дончанина, надо возлагать цветы памятникам шахтерам или металлургам, а не членам партии.

    Блин, если вам вдруг случится быть разведчиками, вы спалитесь даже не открыв рта :)))
     
а де твій аватар? :)