Заважає гуртожиток

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Kaccip, 22 чер 2008.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я живу в будинку, вікна якого виходять на гуртожиток. Поведінка студентів цього гуртожитку стала для мешканців бідою. Не допомагає ні звернення до коменданта гуртожитку, ні до охорони, ні, навіть до ректора навчального закладу, ба навіть міліція не дає собі ради.
    Тому ми вирішили "ліквідувати" гуртожиток, може нехай би був готель.
    Тільки не знаємо з чого почати. Може хто знає як краще вирішити цю біду, а головне скоріше.
    Діти зняли на мобілку, як студенти в білий день викидають з дев'ятого поверху зразу два холодильника. Можете собі уявити, що вони витворяють вночі.
    Не знаю як зробити, щоб закинути на форум ці кадри, як хто пояснить я б хотів, щоб люди побачили. Тай не тільки на форумі. Хотілося б, щоб десь на телебачення потрапили, або на якийсь сайт міської влади, може тоді і влада зверне увагу на це.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Щось подібне читав.
    Там стратегія була наступна:
    1. офіційні листи у вже Вами згадувані органи, а також заяви в міліцію
    2. збирання і далі доказів, краще фото ... а також акти посадовців, що таке є.
    3.1. суд - і відшкодовування моральної шкоди
    3.2. повторне звернення до ректора з погрозою передати всі документи в ЗМІ.

    Ось, що по пам'яті згадав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Откройте возле общаги киоск и продавайте в нем водку со всякими домесями: ацетон, трамадол, техспирт и скоро проблема пропадет сама собой, и будет вам счастье и спокойствие:radist:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Вдудлят і не скривляться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Як на мене треба цю проблему вирішувати так щоб владі нашій львівській діватись було нікуди.Для цього мені здаеться треба підняти на ноги пресу і телебачення+якісь масові заходи(пікет чи щось подібне).Тоді влада хоч може почне якось діяти.Бо ж вони так мало звертають уваги на проблеми простих смертних.А діячам масмедіа мае бути від цього тільки добре-адже буде свіжий матеріал для їх роботи.
    Дуже вам співчуваю і щиро бажаю щоб все як найшвидше налагодилось
     
  6. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    А мені чомусь стало шкода студентів. Я розумію, що викидання холодильників, то занадто, але може і то був своєрідний протест??

    Просто зараз всі співчувають мешканцям юудинку, так ..я Вас можу зрозуміти, колись мала сусусів, які перфоратором працювали вдасне в неділю зранку, або після 23-00.

    Але... ті студенти, що живуть в гіртожитку, не з власної волі там. І мали вони б можливість, то переселились на квартиру, подалі від злощасного гуртожитку....

    і ще питання? а ви студентом були?
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Моя бабця теж живе у будинку, вікна котрого "дивляться" на гуртожиток. Всяке буває і співи вночі, і речі викинені з вікон... Тому я щиро Вам співчуваю.
    Але не можна всі питання вирішувати кардинально: давайте ліквідуємо гуртожиток. У гуртожитку живуть різні діти, багато є тих, що не можуть собі дозволити винайняти квартиру (фінансово). Потрібно шукати інший вихід.
    У випадку моєї бабусі сусіди раз у півріччя викликають Беркут - діє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Так звичайно-не ліквідовувати гуртожиток.Просто діяти так щоб молодь не вела себе так нахабно.Для цього мае влада прикласти зусилля.Адже перш-завсе це від неї залежить.Колись за радянських часів такого не було-все ж таки мали хоч краплю святого
     
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    я жила і в студентському гуртожитку і в сімейному, і в звичайній квартирі
    всюди є люди яких легше назвати свинями або собаками ніж людьми.
    ліквідувавши гуртожиток Ви нічого не змінете.
    Менталітет бидла переслідує усюди. Просто треба дивитися на ці речі простіше, або купляти будиночок на 2-3 га землі і там ви будете без сусідів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Муму

    Муму Well-Known Member

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Треба провести ексеримент - розьашувати біля гуртожитку циганський табір та подивитись хто швидше з'їде цигани, студенти, чи сусіди:8:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Заважає гуртожиток

    Варіантів 2:
    1. Бін Ладен (попитайте контакт у Сявича, або на однокласснікі.ру)
    2. Запропонувати Садовому, щоб зоопарк там влаштував. (аква-парк вже почали, зоо- - не менш актуальний)

    Змінити власника гуртожитку збираєтеся?.. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Чудеса таки трапляються!!!
    Довгенько не був вдома, приїжджаю, а гуртожиток вимер.
    Просто нікого нема і нічого не світиться. І це вже десь зо три місяці.
    Ніхто не верещить, ніби його ріжуть, ніхто не викидає сміття просто з балконів в залізні контейнери. Аж якось не по-собі. :scratch_one-s_head:
     
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @Kaccip Прикольно, задали на форумі питання, а через 12 років відзвітували, що проблема вирішена :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Можу йти в депутати.:))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І де сти були?
     
а де твій аватар? :)