Зауваження від людини яка розмовляє мєждомєтіями.

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 25 чер 2012.

  1. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Мої вітання були Грандові, котрий перестав (та чи надовго?) кидатись образами на всі сторони. (Але образи на мою адресу я пам'ятаю.)
    І що з вами сталося, Гранде? Ви роздвоїлись чи вчитесь підлаштовуватсь під клієнта, пардон, під співрозмовника?о_О
    Мені ви пишете:
    І в той самий час Луні:
    Мені:
    Але з іншим співрозмовником залюбки переходите на "літературні красивості":
    Тут ви журитесь, що так мало людей, які спроможні думати самостійно і нешаблонно:
    А мене переконуєте, що людині конче потрібно спиратись на чиїсь авторитети:
    "Авторитети" потрібні дитині і підлітку, коли формується його світогляд (і таке виховання було в нашій сім'ї), а доросла людина має діяти за власними розсудком і волею і потім брати повну відповідальність за свої дії. Це прописні істини.
    :p Тут ви мені нагадуєте п. Рукошу, підлітка за рівнем свідомості - стращати тим, що знаходиться за межами його можливостей. І саме цим ви підспівуєте сучасній владі :pardon:. Вона теж хоче контролювати те, що немає контролювати - людську свідомість і право вільного вибору. (Своє "взяти під український контроль" пам'ятаєте?)
     
  2. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Мені лестить що ви так ретельно досліджуєте мої дописи в переписці з іншими користувачами. Я вимушен сам себе похвалити за ефективно проведену діяльність в цьому напрямку.:rose:
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    А тепер детально.

    Яка вражаюча прозорливість!о_О:rolleyes::))
    Звичайно ж ене вчусь, а реально підлаштовуюсь. але не до всих, а лише до тих до кого маю інтерес. Коли людинв вам цікава, то і підлаштуватись не зайве. От напрклад Вам сподобався якийсь чолов"яга, ви теж станете підлаштовуватись до нього на свій розсуд, щоб його увага до вас не слабкішала, а навпаки. Можливо зачіску зробите, макіяж тощо...
    Я утрірую звіичайно ж. але стуь така.
    Мені ви пишете:

    Бо-о-о-о .... та ви ревнуєте.о_О:)):)):))

    Та це я так підлаштовуюсь.;):))

    Знову штампи.
    Скажіть, а чи не прописна істина що в країні яка має свою мову чи не половина населення ігнорує ба навіть ненавидить її, хоча повинна за прописною істиною її знати, вживати (і в побуті в тому числі) і любити її? Чи це не прописна істина? Чхали ви на ці прописні істини. Ви наче повія готові вистелятись перед зальотними касапами на форумі підлаштовуючись під них начхавши на мову свого народу. і це при тому, що ці касапи чудово нашу мову розуміють (бо вже піднатаскались тут на форумі). Мені огидно на це дивитись. Чи не прописна істина, що касапів тут меншість і саме вони повинні підлаштовуватись під нашу мову? Чхали ви на прописні істини. Ви із ци прописних істин знову зробили штамп і штампуєте ним все і вся особливо не замислюючись власне над самою істиною.
    Та я іноді сам собі нагадую Рукошу.
    Решту ви навалили в купу і мабуть самі не зрозуміли що написали.
    Дурниці. Нинішня влада контролює тільки грошові потоки і нічого більше. Саме смішне те, що їй більше нічого і не треба. Все решта диктує коньюктура. Тобто базові речі на яких побудована будь яка держава у них цілком і повністю підпорядковані матеріальній коньюктурі. Як можна серйозно спримати таких недолюдей? З них варто тільки кепкувати. вони до сих пір вірять в те що на Той Світ можуть забрати свої статки. :)) Ну як можна з них не посміятись?
     
а де твій аватар? :)