Заробітки в Польщі - власний досвід

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем icifua, 11 бер 2017.

  1. Polonistka

    Polonistka Member

    спробуйте написати в фб до дівчини
    Юлія Ляліна
    вона якісь час займалася працевлаштуванням до Польщі
     
  2. Markiian

    Markiian New Member

    Мені ця фірма дуже допомогла.Через неї можна зробити легалізацію побиту.В принципі,вона займається багатьма речами,і українцям варто туди звертатись.
    www.facebook.com/biznesaktywator/
     
  3. OlgaMo

    OlgaMo New Member

    Ми теж їздили. Правда, через агентство, самі не наважуємося. Плануємо знову
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Польщі заробітчани з Донеччини викинули з вікна жителя Львівщини: чоловік загинув

    Родина Юрія Шая звертається до небайдужих за допомогою, оскільки для перевезення тіла загиблого в Україну потрібна значна сума грошей.

    Номер картки сестри — 4149 4978 4865 7500 “ПриватБанк”, Замінська Юлія Євстахіївна.

    Номер телефону сестри: 097-43-23231.
     
  5. EggoR

    EggoR New Member

    Їздив в Польщу два роки тому, не погано заробив, побудував баню фінську за один сезон і машину купив [​IMG]
     
  6. Anfisska

    Anfisska New Member

    Подскажите проверенные агенства через кого можно устроиться в Германии?
     
  7. incognitosatan

    incognitosatan New Member

    Хорошо там где нас нет)))
     
  8. Manicopus

    Manicopus миється в бані

    Я можу сказати від себе, адже зараз вже рік знаходжусь у Польщі і я дуже задоволений, адже знайшов справді роботу таку, як і хотів, але за яку на Батьківщині платили в 2 рази менше. Тому був вимушений виїхати, зараз така ситуація у багатьох людей. Якщо ви шукаєте роботу, то рекомендую звернутись до компанії APN, саме там мені допомогли з поміж великої кількості вакансій обрати ту, яка мені найбільше підходить. Дуже професійно та фахово підійшли до цього питання. Ось тут можете ознайомитись із цим ресурсом APN Praca , а також тримайте номери телефонів +380930590173; +48539775059 (є WhatsApp і Viber) . Сподіваюсь, що вам це стане у пригоді.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://youtu.be/bArXZn0VrQo?t=3
     
  10. saret

    saret Active Member

    а як там з цінами? бо в 2 рази більше не значить в 2 рази краще?
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Скільки в Україні в АТБ коштує 900 мл молока 3,2 % жирності?
    21грн і ще якісь там копійки. Тобто, більше 3-х злотих.
    В Польщі я таке саме молоко (але цілий літр, а не 900мл) купляю за 1,99 злотого !!!!!!!

    Віскі Ред Лейбл 1л - 56 злотих, можна й за 50 деколи знайти.
    В Україні такий самий літр коштує 725 грн (тобто більше 100 злотих).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А в цей час в Україні хто поповнює ПФ для виплат пенсій Вам і Вашим рідним?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Ви магістр економіки?
    Бачу, що мінімум проффффффесор)))))))
    Як би там не було, але потрошки зароблена мною валюта і в Україну поступає. А Вам відомо, що це означає, коли валюта в державу поступає? Сумніваюся, що відомо.
    А чи відома Вам статистика про те, яка сума валюти в Україну вливається у вигляді офіційних іноземних інвестицій, а яка - у вигляді поступлень від заробітчан?
    Я за останні роки статистики не бачив (бо мені це не є аж таким важливим), але, впевнений, що від заробітчан валюти поступає більше, ніж офіційних іноземних інвестицій.
    Якщо Вам незрозуміло, що це означає, то, будьте ласкаві, не задавайте більше подібних запитань, бо в очах розумних і економічно підкованих людей Ви будете виглядати нерозумним невігласом (це дуже м"яко сказано))))))).
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нє, я нічого того не знаю і поки що не дуже в тому розуміюся - тому і питаюся
    Це я вже знаю і трошки в цьому розуміюся. Тому про це я Вас не питаюся, можете не тратити час, папір і чорнило.
    Я тому і питаюся, бо не знаю, і я зовсім не боюся в очах розумних і економічно підкованих людей виглядати нерозумним невігласом (це дуже м"яко сказано)))))))

    Бо мені зовсім не стидно не знати і запитатися. Стидно не знати, і не запитатися і так і жити і померти нерозумним невігласом (це дуже м"яко сказано).

    Мене цікавить поповнення Пенсійного Фонду.
    Так що прошу пана скажіть, будь ласка, - хто в Україні зараз поповнює ПФ для виплат пенсій Вам і Вашим близьким рідним?
    Чи ви і Ваші близькі рідні не отримують пенсій, субсидій і інших соціальних виплат?

    Бо для виплат песій моїм близьким рідним, на виплату можливих субсидій, на інші соціальні виплати до ПФ і інших СФ моїй родині держава стягує податки з мене, з дружини і двох моїх працюючих дітей.

    А у Вас?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Дуже файно))))

    Враховуючи те, що Ви розумієтеся у вищесказаному, скажіть що було б з економікою держави без постійних надходжень в цю ж державу валюти від її громадян, які працюють за кордоном?

    І, відповідно, що було б наповненням того ж пенсійного фонду.

    З іншого боку : змоделюємо ситуацію. Уявіть собі, що раптом і ЗРАЗУ в Україну повернулися ВСІ ті, які роками чи й десятиліттями працювали за кордоном. ВСІ!!! ЗРАЗУ!!!
    І всі захотіли роботи в Україні.
    Ви готові забезпечити всіх роботою????
    Ви собі хоч уявляєте, який це буде соціальний колапс?

    І з ще з іншого боку : я в Україні вже давним-давно пенсіонер (вже 10-й рік). І поповнювати той же пенсійний фонд не дуже вже й зобов"язаний))))
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо б не закордонні заробітчани, тим більше часів 1990 - і до 2000, то і державі Україні, і українцям загалом було би ДУЖЕ тяжко, практично кранти. Честь і хвала українцям, котрі зуміли вижити в ці тяжкі роки.
    Про це я вже писав і зараз мова не про це

    Надходження валюти від астарбайтерів і ПФ - дрібниця
    Джерелом основного наповнення ПФ є
    - давайте без фантазій
    - зараз розмова не про це
    Хіба я кажу, щоб Ви поповнювали Пенсійний Фонд?

    Я ПИ-ТА-Ю-СЯ: Так що прошу пана скажіть, будь ласка, - хто в Україні зараз поповнює ПФ для виплат пенсій Вам і Вашим близьким рідним? Чи є в їхнім числі Ваші близькі?

    До речі, скажіть, будь ласка - хто ще із найближчої Вашої родини одержує зараз пенсію і соціальні виплати в Україні?

    Бо мої батьки вже не живуть, а у дружини тільки мама-пенсіонерка, вона одержує пенсію по роках, має якусь субсидію по комунальних і пільги на аптеку (в неї зоб).
     
    Останнє редагування: 29 сер 2019
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Зараз поширене, та і моя подружка та один колишній співробітник їздили у Польщу хоча би на літо на с/г-роботи, не така легка робота і не такі комфортні умови проживання ( залежно від фермера, у якого працювати ), але легше та більшої оплати у закарпатського фермера на зборі помідорів чи у херсонського на зборі кавунів і динь не буде.
     
  18. saret

    saret Active Member

    просто замовляв ліки, виявились в 4 рази дорожчими, як в нас, але то таке... мабуть, варто орієнтуватися на індекс біг-мака, тобто в Польщі життя дорожче приблизно на відсотків 40 як брати в доларах...
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Таблетки, які потрібні мені, в Польщі коштують 9,34 злотого за 50 таблеток. В Україні - 112 грн.
    Ліки, які потрібні моїй сестрі, в Пощі дешевші в 3 рази, ніж в Україні.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Раз згадали медикаменти, чув відгуки, у країнах "на задвірках ЄС" ліки відрізняються від оригіналів, німецьких чи бельгійських препаратів, зауважував, деякі ліки виробництва Словаччини, можуть у 3 - 4 рази бути дорожчі відчизняних, хоч, і назва така сама, і дія така сама.
    Інше, що дешевше, багато продуктів у спекулянтів ( роблять покупки і перепродають у нас у супермаркеті "Бедронка" ), плавлені сирки, йогурти, консервовані горошок і кукурудза, чай і кава, коштують майже як наші, але мають 30 - 40% націнки.
     
а де твій аватар? :)