Запис на партію №42

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Кохана, 8 вер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Twister

    Twister Well-Known Member

    Сподіваюся, тебе відволікає щось дуже приємне. Принаймні, бажаю тобі цього!

    ---------- Додано в 07:52 ---------- Попередній допис був написаний в 07:46 ----------

    Наразі у записі 9 гравців.

    Починаємо сьогодні чи чекаємо?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    я за сьогодні
     
  3. Кохана

    Кохана LuBimaya

    я теж за!!!!
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    В такому випадку як вам така ідея:

    2 мафії - терористи, 7 мирних.

    В терористів нема пістоля, натомість є отрута (необмежена кількість ампул) і граната (1 на усю гру). Труїти або кидати гранату може будь-хто з них, але лише 1 дія за ніч. Силу має остання за часом надсилання заявка.

    У мирних - комісар і медсестра.

    Граната миттєво вбиває особу, у яку нею кинули, і ранить дуже дрібним і непомітним, але смертельно небезпечним осколком тих, хто у цю ніч знаходиться поруч (Комісар зноходиться поруч з перевіркою, Медсестра поруч з пацієнтом, якщо хтось з кимось співпав - можуть опинитися поруч утрьох, у цьому випадку один загине, двоє будуть поранені), вийняток - Медсестра, яка у ніч вибуху лікує сама себе - вона не гине миттєво, а стає пораненою. Поранений проживає ще один день і гине після голосування (Медсестрі замало кваліфікації знайти й витягти осколок).

    Отрута діє повільно, як і поранення: отруєний не гине у ніч отруєння, а проживає ще один день і гине після голосування. Якщо отруєного у ніч отруєння відвідала Медсестра - його життя триває на 1 добу довше, але він все одно загине (навіть без додаткової порції отрути).

    Про пораненених чи отруєних до їх остаточної смерті нікому ніяк не повідомляється.

    Медсестра дві ночі підряд до того самого гравця прийти не може.

    Комісар щоночі перевіряє будь-кого і отрумає відповіть "терорист" або "не терорист" (медсестру від просто мирних не відрізняє). Може приходити до тієї самої людини скільки завгодно раз підряд, якщо вважає за потрібне. Пістоля не має.

    Гра починається з 0 дня, він же 1 ніч.
     
    Останнє редагування: 16 вер 2012
    • Подобається Подобається x 1
  5. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Я готова, но надо всех переспросить еще - Иезуита, Алеко, они вроде где-то щас играют...
     
  6. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Я готов...
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Теоретично готова:) правда з понеділка почнеться жесть, сподіваюся, матиму час на гру.
     
  8. Twister

    Twister Well-Known Member

    Дуже сподіваюся!!

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ----------

    Надіслала питання у приват усім, хто не відмітився в темі гри, але ви також "посмикайте" тих з гравців, з ким спілкуєтеся.

    Від Алєко вже маю відповідь :ThankYou:

    Планую так: десь з 18ї до 20ї напишу затравку і повні правила, а десь о 21 розсилатиму ролі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Фоксі з понеділка зазвичай в мережі, тому вона завтра і побачить тільки, що гра почалась.

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ----------

    Твісті, до коли буде 0-й день?
     
  10. Twister

    Twister Well-Known Member

    До 21-ї завтра, або раніше, якщо всі гравці напишуть "за досрочне".

    Мартіні підтвердив, що гратиме. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Куди ж він подінеться, той Мартіні, з підводного човна..
    О! Може, терористи на підводному човні????

    чур я - сексапільна медсестра!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Альо, костюм медсестри не тільки тобі пасувати буде;) Такшо за роль медсестри буде бойня:)))
     
  13. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    о, перша терористка знайшлася) ще не розпочали а їй вже бойню подавай :)))
     
  14. Кохана

    Кохана LuBimaya

    точно! Іспанку першу на підвіс! :)))
     
  15. Twister

    Twister Well-Known Member

    З незрозумілих причин не вдається створити для гри нову тему. Пише:
    Може хтось з модераторів чи адмінів чимось допоможе?

    ---------- Додано в 19:21 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

    Про всяк випадок перевірила з трьох різних браузерів - Експлорер, Хром та Файрфокс - так само.

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:21 ----------

    Що робитимемо? Чекаймо або йдемо на альтернативну площадку?

    Можете про всяк випадок зареєструватися принаймні... ось тут

    ---------- Додано в 20:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    Добре, вважатимемо, що з технічних причин старт партіі переноситься на завтра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Твісті! Я вже тут... Слухай, давай поки немає Мартіні, і проблема якась на форумі, почнемо грати в цій темі, а потім я перенесу в нову все, коли Мартіні полагодить. Я теж тему створити не можу, хз що то таке.
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  18. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Твісті, я можу перенести і дописи ті потерти. Робити?
     
  19. Twister

    Twister Well-Known Member

    Дякую!! :give_rose:
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Гра почалася, тому цю тему з вашого дозволу закриваю.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)