Запчастини для відчизняної техніки

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем istominboy, 8 лют 2018.

  1. istominboy

    istominboy New Member

  2. ShumukTaras

    ShumukTaras Member

    дуже добре дякую
     
  3. Lorna

    Lorna Member

    Мені аж пищать на нашу дев'ятку стійки передні і шарова. Взагалі не встигаємо купити ніде, зовсім часу немає. Ще б і чохли купила, мої вже зносилися:scratch_one-s_head: Чоловіка ніяк не примушу на авторинок з'їздити, а сама не вписуюся з часом, дітвору вожу на заняття всякі:facepalm: Треба в інтернет-магазинах і правда подивитися.
     
  4. GalaZportugala

    GalaZportugala New Member

    Шукали з чоловіком сайти по запчастинах та знайшли 2 нормальні контори - exist.ua та приватмаркет. У першому випадку - асортимент, у другому - розстрочка на все. Купуємо і там і там.
     
  5. Servantes

    Servantes New Member

    Lorna Подивіться ось тут 1 100 000+ запчастей на авто в Украине на ZAPCHASTI.RIA Вибір запчастин величезний, та й знайти, що потрібно, дуже легко. Там у пошуку знаходите або за маркою авто, або за назвою запчастин. Вилетить ціла купа пропозицій, дивіться, там і фото є, та зателефонувати можна продавцю одразу. Я останнього часу тільки тут і скупляюся, бо завжди все є, та й дешевше виходило.
     
  6. AndrewG

    AndrewG миється в бані

    Нещодавно знадобився фільтр придбати , шукав сайт якийсь з невеликою ціною на нього і відгуки привели мене до цього сайту Интернет магазин автозапчастей - купить запчасти на авто в Киеве и по Украине, цена в каталоге интернет магазина оригинальных автомобильных деталей UkrParts . Замовив доставку , прийшов десь за декілька годин , якість дуже гарна і ціна разом з доставкою не велика. Раджу усім.
     
  7. Lorna

    Lorna Member

    Так, знайшла все завдяки порталу Запчасті Ріа 1 100 000+ запчастей на авто в Украине на ZAPCHASTI.RIA:uanew:Дякую, що підказали. Вже й машинку отремонтували, бігає, що новенька, трудяжка наша) Дуже сподобалося на сайті, там взагалі усе що треба, можна знайти, чоловік вже й усім друзям розповів) Бо для нас це просто знахідка:hi:
     
  8. Servantes

    Servantes New Member

    Та це не тільки для вас знахідка. Бо як підеш по авторинку у пошуках чогось особливого - нічого знайти неможливо, сумно це( Кум у мене взагалі вже не ходить туди, йому варіант десь замовляти тільки. Навіть через магазини й те раніш приходилось тільки на замовлення, бо в наявності ніколи нічого не було.
     
а де твій аватар? :)