Заочна освіта : гуд, бед чи вері бед ?

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем New look, 13 лип 2016.

  1. New look

    New look Member

    Надумалось мені отримати другу вишку. Відповідно форма навчання буде заочна. Напрям не зв,язаний з першою. Зупинилась на університеті Франка (наскільки я правильно зрозуміла це потрібно у інститут післядипломної освіти звертатись..).
    Так от, чи є сенс отримувати освіту заочно, якщо мені треба не просто для "корочки". Чи може така освіта бути повноцінною? Дивне питання ніби, але просто все те що я спостерігала у знайомих, це мало вигляд : "приїхав- заплатив- отримав документ". А я ш то хочу ради знань)))
    Одним словом буду рада будь яким думкам щодо цього...грає роль форма навчання у прийнятті потім на роботу чи ні?.. можливо ще якісь негативні нюанси є..
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Все залежить від бажання та прикладених зусиль самого студента/учня, незалежно від форми навчання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. EUCO

    EUCO Member

    Якщо у вас буде бажання самостійно вчити, робити курсові та інші роботи, то і знання відповідно будуть. Закінчувала університет заочно. Всі педагоги, які бачили бажання навчатися, тільки підтримували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VictoryF

    VictoryF Member

    Більше довіряю не державному, а спеціалізованому навчанню - курси, як онлайн, так і офлайн)
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    І до дохтОрів звертаєтеся у разі потреби виключно до таких, що йно курси мають?;):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    я стараюся сторонитися хоч тих, хоч інших :)))
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Мене тількі паталогоанатом зможе оглянути,але мені вже буде все рівно:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а де ви бачили дохтора після курсів? Те, що людина отримала якийсь папірець - не означає що вона дохтор. Ніхто після курсів дохтора не дає. На сьогоднішній день отримати диплом дохтора можна лише після повного курсу освіти (або занести чемодан куди треба). Але навіть у випадку з чемоданом у паперах все одно буде зазначено що людина навчалася
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Ага. Панунцю, який дохтор тут до дупи...:)))
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тобто?
     
  11. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    , тіко їден - до 3,14**и.

    Вотак анекдот ся закінчує.
     
  13. prius

    prius Well-Known Member

    написав дуже багато,потім подумав ,а кому потрібні мої проблеми що моя дружина завдяки львівськім лікарям плачє по ночах за дитиною яку не повернеш,а американські лікарі виправляють вже 15 років те що львівські лікували,і витер той допис
     
    • ... ... x 1
а де твій аватар? :)