Замки навколо Львова

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем vipadok, 12 кві 2010.

  1. vipadok

    vipadok New Member

    Э ідея на свята проїхати по замках навколо Львова. План такий: узяти напрокат тачку на кілька днів, базуватись або у місті, або деінде, і відпочити.
    ТОж запитання до небайдужих: вважаєте це реально?
    1. Хто мав досвід аренди автівки - де краще?
    2. Які замки доцільно відвідувати?
    3. Чи реально приїхати до будьякого містечка з замком та знайти житло на одну ніч?
    4. Чи може краще таки зафрахтувати отелю у Львові та віїздити кожного дня наново у нове місце?

    Дякую заздалегідь
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Позашляховик доведеться брати, доріг після зими нема.

    Обов"язково відпишіться тут, коли втілите свою ідею, самому дуже цікаво і думаю багатьом також
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А на які замки Ви хочете їхати? Я не пам'ятаю, минулого чи позаминулого літа якось одного вихідного дня сиділи з чоловіком і хтось (не пам'ятаю хто саме), сказав: давай в якийсь замок змотаємось... ну давай. :) І всього дєлов то. :)
    Сіли в машину і поїхали. Ну але ми тільки в Підгорецький і Олеський, по програмі - мінімум. В принципі, там заодно можна було і в Золочів заскочити. Ну але ми минули. Десь ще фотки лишились, треба пошукати.
    А за таким самим сценарієм ми одного разу навіть в Кам'янець - Подільський махнули. )))
    А реально все, що Вам захочеться. :) Тільки час розраховуйте: скільки піде на дорогу, які замки, скільки часу Ви плануєте на кожен замок відвести.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Авто напрокат - дуже не вигідно. 100 баксів це мінімум з усілякими дурницями. Візьміть знайомих - поставте дорогу - дешевше буде :)

    Золочівський,
    Підгорецький - :good: (вигляд в парк - залишився би там)
    Олеський ззовні не сподобався - навіть в середині не був.

    перед поїздкою варто передзвонити - переконатися, чи працюють!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    [/COLOR]
    є така книжечка, 5 шляхів зі Львова називається,http://eksiton.com.ua/ukr/book/380.html, проштудіювати її і ше є такий класний сайт http://www.castles.com.ua/galicia.html , думаю стане Вам у нагоді)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А в Олеський якраз треба заходити всередину. В Підгорецькому там же всередині нічого немає, а в Олеському якраз навпаки - він навіть обставлений всякими гарними меблями старовинними. А в підвалі зберіглися всілякі там "Стільці Мойсея", ну і інші штуки, які колись для катувань використовували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та я на замки їздив дивитись, а не на старі меблі...:preved:
     
  8. Sten

    Sten New Member

    Варіантів тут багато, нормально і неспішно роздивитись основні замки можна і за два дні, головне не забувати що крім самих замків навколо бувають ще якісь цікаві обєкти і краєвиди :) Один день можна присвятити Олесько - Підгірці, а другий - Золочів, Унів, Свірж, Старе Село. В останньому замку треба ходити обережно, так як він вже являє собою руїну і там буквально на очах частенько зверху цегла падає. Це стандартний туристичний маршрут, але якщо є можливість, краще захопити ще Почаїв і Підкамінь. В ідеалі, звичайно, краще постійно машиною, але можна просто доїхати до Золочева поїздом (їх багато), а там брати таксі, просто Золочів получається як середня точка :)
    PS. а для чого вам туди - там нічого цікавого :)))

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ось!

    в Підгорецькому замку.
    (найкраще в хорошу погоду!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Sten

    Sten New Member

    Та жартую я :)
    Я там буваю регулярно, часто і постійно - як вдається :)
    Просто приємно проводити там час, вихідні. Особливо подобається напрямок на Свірж, ніби від Львова недалеко, а так тихо, спокійно, машин мало і природа просто супер - рельєфна, можна сказати

    минулого літа, серпень.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 кві 2010
    • Подобається Подобається x 8
  11. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    якщо не важко, скільки туди маршрутка їде?
    і звідки вони зараз від'їжджають (колись памятаю була автостанція на Зелені біля кільця?)
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну не знаю... шось не уявляю, як то, подивитись тільки ззовні, мені дай всередину залізти. :))) Кому шо. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    В 2009 об"їхав багато замків ЗУ... Сподобалося тільки в Жовкві та Олесько... Ще - трохи Підкамінь... Багато інших - просто фізично гнітить занепад, руїна й руйнування.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Sten

    Sten New Member

    Вони і зараз там же відправляються, десь з інтервалом 40хв, а їде приблизно хвилин 45, відстань приблизно під 40км :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Вижу ідея зібратись і махнути в якийсь замок виникає не тільки в мене,я поки шо до Львівських ще не добрався бо не докінця ще розібрався з Хмельницькими та Тернопільськими.Взагалі я отримую кайф коли кладу руку на каміння якогось замку,зразу в голові виникає "скільки ці стіни виділи...".Єх як би можна було зчитувати інформацію,нажаль таким даром не володію.Хто знає чому ці споруди так приваблюють?:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Може енергетика століть,і того місця так вабить....Ми об"їздили усі замки Львіщини.Гарно!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Мені приходилось багато бувати за кордоном, в багатьох країнах... І іноді у мене складалося враження, що всі війни та катаклізми були виключно у нас - майже все минуле - знищено...

    Думаю, що вся розгадка в тому, що були знищені ціле покоління власників... Ніде тако в світі не було... Як там не є, але якщо власник був, то він, як мурашка, постійно відновлював те майно, відновлювали його діди, прадіди, відновлюють його діти...

    А у нас - коса покосила цілі покоління. А що та будівля... Будівля - то гарне тіло, як у ньому є душа. А душа - то людина, родина, рід... А відлетіла душа - то й тіло згнило... Навіть якщо те "тіло" "забальзамують" і зроблять публічний музей...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    DIDIO, вы конечно во многом правы, но некоторые замки и маетки занепадали после отмены крепостного права, не за что было поддерживать эту роскошь, например замок в Жовкве его хозяева, в конце 19 века распродали на стройматериалы
     
  19. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Це не масове явище. Так само і за кордоном були банкроти, або транжири, які програвали або нищили спадкове майно... Але щоб цілеспрямовано розірвати на десятки років зв"язок поколінь!? - Це тільки тут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То правда! В Китаї і то зберегли палаци...і трохи стіни:)

    P.S. Місцева влада в Скалаті (Тернопільщина) Знайшла кошти на відновлення - а то вежі вже валилися ... Краще кафе зробити а ніж від руїн оберігати (цегла на голову)...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)