Замах на Аркадія Бабченка. Дійсно чи провокація?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем medwedo berlogsoni, 1 чер 2018.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пропоную продовжувати вести дискусію про нашумілу чи то спецоперацію, чи провокацію за участю Аркадія Бабченка тут.
    Модераторам, якщо не важко, перенести відповідні пости сюди.
    Сьогодні я почав схилятися до думки, коли прочитав "Страну", що такі-да.
    Наводяться досить цікаві прізвища і зв"язки.
    А докази Борі Германа (я найняв АТОшника, бо знав, що він настукає в СБУ, і тим самим вирішив допомогти моїм улюбленим українським спецслужбам) звучать не дуже переконливо.
    Втім, цитата, а читати можна повністю за посиланням.
    "Шмайсер", Могилевич и "Аленка" для Порошенко. Что известно о подозреваемом в организации убийства Бабченко
    А от цитата із РБК
    Якщо він, як стверджує, дійсно працював на СБУ, то він не повинен був мати квитка на Італію, а сидіти під час проведення спецоперації в прийомній СБУ зі словами "ви жє мєня знаєтє"
     
    Останнє редагування: 1 чер 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Спецоперація СБУ" наробила шуму в цілому світі

    СБУ нічого не знала про замах на журналіста, який готувався, і жодних слідчих дій з цього приводу не проводила.
    Врятував журналіста виключно збіг обставин, а не спецоперація Грицака: “вбивця” Бабченка сам здався СБУ

    Арлем Дезір терміново вилетів до України у зв'язку з убивством журналіста Бабченка
    Голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко заявляє, що представник Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір терміново вилетів до України у зв'язку з вбивством російського журналіста Аркадія Бабченка.


    "Сьогодні увечері до Києва терміново прилітає пан Арлем Дезір, представник ОБСЄ з питань свободи медіа. Висловити солідарність з українськими колегами, поспілкуватися із колективом телеканалу АТР, рідними... І звичайно, очікується, що відбудуться зустрічі з посадовцями, відповідальними за захист журналістів і розслідування атак на працівників ЗМІ", - написав він.


    Убийство Бабченко: Порошенко заигрался
    В мире просто шокированы дезинформацией об убийстве Бабченко и резко осуждают игры украинской власти которые прямо преследуют пиар.

    Так представитель ОБСЕ по свободе СМИ Арлем Дезир сегодня срочно вылетел в Киев, ибо как и все в мире поверил в убийство российского журналиста Аркадия Бабченко.

    После того как Арлем Дезир узнал, что «убийство» Бабченко это игры власти Порошенко, он выступил с яростным заявлением в адрес СБУ Порошенко и собственно в адрес самого Петра Алексеевича.

    Свое заявление Арлем Дезир сделал на странице в Твиттер:

    «Хорошо, что Аркадий Бабченко жив! Я резко осуждаю решение распространить ложную информацию о жизни журналиста. Государство обязано предоставлять корректную информацию общественности, в противном случае это не государство а организация», — написал он.
     
    Останнє редагування: 1 чер 2018
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Це більше схоже на правду.
    "Вбивця" сказав Бабченку: "Готуй томатний сік - вбиватиму". Потім пішов в СБУ зі зразками томатного соку. Після цього розійшался інформація про вбивство. Правди не знав ніхто вище майора.
    Про те, що замах дійсно таки готувався, свідчать квитки на Мілан в кишені Б. Германа на цю дату.
    Але, думаю, за "два місяці" підготовки (пауза) в Москві би вже з доброго десятка джерел узнали, що замовника "ведуть".
    Не вірю я в абсолютну відсутність московських кротів серед нашого силового начальства.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це вже кухня.

    Зараз важливо інше.
    Українським силовикам потрібні незаперечні "важкі" докази того, що вбивство справді готували служби РФ.
    Тоді вони /укр. силовики/ себе якось реабілітують в очах світової громадскості.
    Наразі ПЕСКОВ ОПРОВЕРГ ПРИЧАСТНОСТЬ "ЧЕЛОВЕКА ИЗ ФОНДА ПУТИНА" К ПОКУШЕНИЮ НА БАБЧЕНКО
    Кремль зробить все, щоб розбити всякі припущення Банкової.

    Корочє, ГПУ, СБУ разом з президентом добровільно стали раком і тепер тільки встигають повертатися.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Маладєц, Ігорко, порадіємо разом за Кремль:

    У коментарі МЗС РФ йдеться, що СБУ «розвиватиме антиросійську провокацію з« замахом »на журналіста Бабченко для подальших звинувачень на адресу Москви».:good:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені десь Кремль.

    Я офігіваю від наших довбойовбаків, котрі так підставилися рашці.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та ви тут кажете ДЕСЬ, але ізлагаєте повні паралелі.:)))

    Чи ви вважаєте, що Лєнка думає, як вся Європа і світ?:)))
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ромаша, я вже вам казав - в моїй методичці нема вашої Лєни Лукаш. А чо ви так її активно тут просуваєте?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не знаю, шо думає Лєнка :)
    Якщо би я тут поширював її думки, то я б давав на неї посилання.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Це не так важливо - знаєте ви що думає Лєнка, чи ні. Важливо те, що ви і вона думають одинаково.
    Доречі, паралельні думки про спецоперацію, про Пороха неважко знайти і в інших ригах на ФБ і на каналах РФ. Вони як дві краплі води: Порох - хунта, спецоперація - лайно...:)

    Я дивуюся, що у вас це не наводить на певні думки: а чому я думаю так, як це болото? Може щось не так?
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мене зовсім не цікавить, як думає якесь болото чи якийсь Ромаша Мих. Я думаю так, як я думаю :)

    І я ніде і ніколи не казав, що Порох - хунта, спецоперація - лайно, не брешіть.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та йой... ну не хунта, а синонімом. Для раші любе лайливе слово підійде, не суть в хунті. Ну а факт є факт. Може ви думаєте, що ви так думаєте?
    Впливи грають роль при створені думки. Я бачу як бувші риги критикують спецоперацію і бачу ви теж не відстаєте генерувати матеріал подібного змісту. Звичайно, ви маєте право. Але схожість очевидна.
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @medwedo berlogsoni, все забуваю сказати - у вас в заголовку теми помилка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Вам вже казали: Риги бувшими не бувають

    Якщо в різних джерелах є матеріал подібного змісту, то це тільки підтверджує моє припущення, що наші силовики підставилися зі всіх боків. Це говорить про те, що там сидять цілковиті профани.

    Во, навіть Меркель, котра тисне руку Порошенку і прислухається до нього, хоче пояснень
    Уряд Німеччини вимагає від української влади пояснень щодо інсценування Службою безпеки вбивства російського журналіста Аркадія Бабченко.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ну ви ж знаєте УП....

    Вона правду не напише, а щоб не кидалося в очі і але збрехати, то пише наступне:

    Берлін хоче пояснень. Не Меркель, а Берлін.

    То як Сихів теж хоче пояснень. Не я, а Сихів. Нема з кого спитати. Але може хтось і хоче...
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ви хвостом не крутіть - там є посилання на офіційного представника уряду Штеффена Зайберта

    "Оскільки звинувачення дуже серйозні, можна, природно, очікувати, що вони будуть підкріплені доказами", – цитує видання Зайберта.
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @Мих, Ви так і не відреагували на мій допис , де я ваші слова згадував...
    На цьому тижні (в середу) ви заявили що ніяких ригів вже немає.

    Тому я питаю ще раз: вам шашечкі, ілі єхать? Ви визачіться вже врешті-решт: вам к умним, ілі к красівим?
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)