Залізо - проблеми, поради, тести

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Leopolis, 21 лют 2008.

  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Якщо портабельність не є визначальним фактором, то, як на мене, завжди краще взяти системника.

    ---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

    І не кажіть :)))
    Я взагалі вже забув коли в іграшки бавився серйозно... Кілька років тому Сталкером трохи захоплювався...
    А так збірка працює стабільно. Поставив 7-ку. Як і планувалось, мінімальна оцінка вийшла по оперативці (5,5 балів). Проц значно перевищив усе (6,8 балів) - можна було й простішого брати в таку збірку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ассоль

    Ассоль Member

    Допоможіть, будь ласка, вибрати між двома відеокартами: цією- 1024MB GeForce GTX460 with CUDA DDR5 256bit і цією - VC Asus ENGTX460 DIRECTCU TOP/2DI/768M GDDR5. Яка з них краща? (Потрібна для Фотошопу, Флешу та 3ДМаксу, зрідка - ігри, але то не пріоритет. Бюджет - доволі обмежений, тому більш дорогу відеокарту, ніж ці купити не можу).
     
  3. layer9

    layer9 Well-Known Member

    Теж думаю брати цей ноут, пошарив по сайтах пошукав ось цей - HP 625 XN682ES на одних сатах характеристики однi, на других другi, кому вiрити? Може серiя не ця?менi потрiбно двохядерний, 2,3 проц, максимум оперативки до 8 гиг, 500 хард, ледс скрайп на двд, вiдею 4200, порадьте будь-ласка, яка це дiйсно серiя ноутбука
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Яка серія не знаю,я би брав той про який писав вище, в ньому-CPU-2,3:DDR3:HDD-500gb.Як для бука то досить пристойно.Це якшо вам впирається в транспортабельність,якшо не впирається то краще сиссемник/буде НАБАГАТО потужніший/
     
  5. layer9

    layer9 Well-Known Member

    Транспортабельнiсть у мене на першому мiсцi, зараз у вiдрядженнi i часто буваю
     
  6. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Я так трнхи почитав то ця модель найбільше покручена з інших HP 625 ,тоді вам тре заїхати в метро може там ше є
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Якраз втрафив...
    Сиджу у сина з внуком.
    У малого на компі щез звук.
    Через Вінду ніц не помагає.
    Як жилізяку (його мать) перевірити?
     
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Перевірте спочатку колонки ввіткнувши їх в приссрій в якому є такий самий вихід/телевізор-вихід на навушники/
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Перевірив. Працюють...
    Я з такою фігньою вперше стикаюсь...
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Далі -панель управління>звуки і аудіопристрої
     
  11. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Може драйвера злетіли? Спробуйте скачать і перевстановить.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Повторюю - з Вінди ні хрєна не получається.
    (дрова, пристрої, закладки, галочки, АС97...)
     
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Була схожа ситуація у знайомих на старенькій ХРюші. Зник звук. Я продовбався.... Кучу драйверів перепробував... Ні звуку. Порадив перевстановити вінду (бо ж старезна й погризена вірусами - без антивіра працювала), а якщо не допоможе - міняти аудіо залізяку.
    З часом вони там щось кляцяли-кляцали і накляцали - звук з'явився. Що зробили - самі не знають. :)

    ---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    Ось яка проблема. (З розповіді зятя)
    Комп запах жареним (кажись при включенні... чи при виході з енергозберігаючого режиму...). Почувши запах горілої проводки він його вирубив. Через деякий час спробував увімкнути - він почав сам вимикатись. Зараз при натисненні на кнопку ввімкнення загорається вона на 4-5 секунд і тухне. Що це? Думаю щось в БЖ підгоріло? Може запобіжник? Чи десь далі добралось? Не материнка?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В мене пропелятор здох на якомусь мості. Спочатку БІОС писав, що якийсь "фен" не робить, але я добивав мать до повного кірдика. (була гарантія і перед тим кончену відяху барига підсунув). От коли концентратор спікся, то було те саме... Здається...
     
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Та блок живлення - то найдешевша справа. Поставити якийсь БВ і перевірити...
     
  16. Kalyan

    Kalyan Member

    на відясі з 1 Гб памяті 256 бітній наврядчи в тебе шось буде виснути...в те буде все льотати, навіть самі сучасні шпільки...geforce сабе добре зарекомендував на ринку, радеон не рекомендую...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Малявка

    Малявка на своїй хвилі

    Порадьте, будь ласка, якого виробника ноутбук придбати. Сумніваємося між LENOVO та DELL. Можливо, хтось може поділитися досвідом.
     
  18. syavych

    syavych копач

    А чого сумніватись? Вибирайте той, який найкраще підходить по характеристиках і найфайніше виглядає. Минулися ті часи, коли якийсь конкретний бренд був на порядок стабільнішим ніж інші. Зараз ноути усіх фірм виготовляються або на одному і тому ж заводі, або з одних і тих же запчастин. Тому вибір суто суб'єктивний.

    П.С. Одна знайома купила си Леново (якогось нестандартного кольору). Питаю чому саме такий - каже він був під колір її нігтів в той день, коли купувала :). І нічо - тішиться як слон :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Однозначно Делл!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ви впевнені в цьому? Що скажете про Apple?
     
а де твій аватар? :)