Залізо - проблеми, поради, тести

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Leopolis, 21 лют 2008.

  1. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

     
  2. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Ну раз вже зачепили залізо, то:
    Є в мене привід DVD-RAM NEC ND-4551А. Пару тижнів тому перестав читати DVD-R диски (DVD+R читає), а в мене назло 95% -R :). В принципі шляхом консультацій з різними оптикофанами дійшов висновку що проблєма з лазером, яку навряд чи вирішу. Але може в когось є інші міркування? :)
     
  3. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Даний привід взагалі надійна річ і не лише бренд. У моєму ПК стоять пишучі DVD-NEC & DVD-Asus. Таких проблем не спостерігалось, але можна спробувати наступне: 1) придбати набір для чистки оптики і згідно інструкції пройтись двічі; 2) спробувати DVD-R диски інших виробників - можуть бути проблеми з матрицею "болванки"; 3) переглянути останній встановлений софт, чи щось випадкопо не перепрошило привід; 4) пройтись будь-якою програмою діагностики як для заліза так і для DVD-дисків, наприклад DVD Info Pro v4.79 (скачати) 5) або гарантійний ремонт.
     
  4. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    done
    В основному користувався Memorex, але пробував і TDK - без різниці. Тим паче до того читав усі диски нормально.
    Дійшов навіть до переставляння вінди і форматування вінчестера.
    Спробую, але надії мало :)
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Ггг... Надійний...
    У приятеля ділера брав НЕК. Мій накрився (відмова писати КД) протягом тижня. Другий НЕК (що проходив через його ж руки) вмер за місяць у інщого щасливчика... :)
    А LG вірою і правдою рік відтарабанив, зараз замінив на САТА LG при повному апгрейді...
     
  6. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Тут ще багато залежить від того на яку сферу роботи приводу ставиться акцент. З власних спостережень і тематичних форумів: для запису найкращі таки НЕКи (а дилер часом сам їх не виготовляв ?:)). Моя ситуація хороший приклад: навіть після того як перестав читати -R пише добре всі (-R також, але перевірити не може бо не читає, інші приводи читають файно). Для читання кращими вважаються лижі і лайтони.
    Стосовно інших марок: Асуси - страшенно люблю цю марку (мами, відео, корпуси - від усього найкращі спогади), але от з приводами якось не мав нагоди ретельно перевірити; Гнусмаси - абсолютна протилежність Асусам (глючило все окрім моніторів); Піонери - колись були одні з найкращих приводів, зараз кажуть спаплюжились. Кого забув? :)
     
  7. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    DVD+-RW ASUS юзаю вже 2 роки. Нарікань не має. Перепрошивав, міняв на нові прошивки, щоб швидше писали :), писав всякі диски, але стараюсь юзати тільки DVD болванки, бо для СD маю окремо CD-RW Sony. Пише всі диски без нарікань, читає теж добре. Одним словом - річ якісна.

    Самсуні/Елджі - на любітєля. Я б таке ніколи не купив.

    Піонери/ Меморекси/ Плекстори - таких крутих приводів до нас і не возять :sad: Дуже жалко, бо то речі дуже круті.

    Нек- походу на рівні Асусів, але останнім часом дійсно дуже багато чув про поломки. Теж думав як варіант при виборі приводу, але все-таки зупинився на Асусі - фірма дуже добре зарекомендувала себе у світі по всім напрямкам: від корпусів до надкрутих відеокарт/материнок. Монітори теж непогані виробляють. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    +1, але:
    1. з Самсунгами згідний, але от Елджі останнім часом дуже добре себе зарекомендували, особливо в планні зчитування дисків.
    2. Піонери є у Львові (наприклад в Техніці для Бідних), але щось мене сумніви беруть стосовно того чи це дійсно Піонери, бо ціна їх менша за відповідні моделі Елджі :)
     
  9. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    )))))

    Можливо й піднялись, але в мене якось думка вже склалась давно, що Елджі - це не є щось фірмове. В самого був CD-ROM LG: ніби все має (2 кнопки, рег. звуку наушн......), але читав щось він не дуже. Погані диски для нього - це мука мук :) Тільки штамповки подавай.
    Одним словом, на сер. рівні, але не більше. Можливо й піднялись ост. часом, немаю нічого проти, але бренд мені особисто не симпатизує :)
     
  10. Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Це точно, я шукав довго:
    Фірмовий Pioneer DVR-107 -має коштувати 160-180$
    Pioneer DVR-111 -110-120$.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    правда, але він останнім часом трохи втратив....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Доброго часу доби!
    Збираю комп, порадьте материнку під 775 сокет, з інтегрованим
    відео , щоб на борту були виходи D-SUB , DVI та HDMI,
    призначення компа суто для програвання відео високої роздільності (H.264) та звичайних ДВД фільмів
    бажано , щоб можна було одному юзеру дивитись кіно а іншому , наприклад ,сидіти в НЕТІ .
    П.С. Asus P5E-VM HDMi не розглядаю , бо ціна не дуже підходить
     
  13. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Не рекомендую брати материнку з інтегрованим відео для HD-відео. Дешевші варіанти тупо не потягнуть, а більш-менш нормальні - категорія Asus P5E-VM HDMi. Купіть собі краще хорошу маму і хорошу відеокарту - в сумі вийде дешевше хорошою мами з інтегрованим відео :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. М_Аля

    М_Аля Active Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Запропонували таку конфігурацію :

    CPU Core™2 Duo E4600 2.4/800/2M LGA775 box 154,00 $
    HDD 320GB Samsung SATA-2, HD321KJ, 7200rpm, 16MB 99,00 $
    DDR2 SDRAM 2048Mb PC6400, TakeMS, 800MHz 47,00$
    Abit FP-IN9 SLI ( FSB 1066,LGA775,nForce 650i SLI/430 103,00 $
    SLI MCP,DDR2,PCI-Ex16,ATX) QUAD CORE
    SVGA 512 MB GF8800GT, XPERTVISION GeForce 8800GT 295,00$
    , PCI-E,DDR3, 256bit , 600/1800Mh, DVI-I, BOX



    Хто що може сказати ??? Цікавить чи воно все підходить одне до другого,як ціна і т.д. Комп"ютер переважно для ігор
     
  15. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    CPU Core™2 Duo E4600 2.4/800/2M LGA775 box 154,00$ - дешево і сердито :)
    HDD 320GB Samsung SATA-2, HD321KJ, 7200rpm, 16MB 99,00$ - дорого, не люблю Гнусмаси
    DDR2 SDRAM 2048Mb PC6400, TakeMS, 800MHz 47,00$ - нормально
    Abit FP-IN9 SLI 103,00$ - я більше люблю Асуси, але вони дорожчі
    SVGA 512 MB GF8800GT, XPERTVISION GeForce 8800GT 295,00$ - дешево і сердито :)

    В загальному нормальний компутер. Чи для ігор підходить не знаю, бо сі на тому не розумію (Герої літали б, а більше мені не треба :))
     
  16. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Приклад конфігурації ПК середнього рівня (можливо комусь знадобиться):

    1. Системний блок: Корпус DELUXE DLC-MF453, ATX 350Вт, 20+4pin, SATA, USB, audio - 207,60 грн
    2. Материнська плата: ASUS P5B-MX/WiFi-APP,i946GZ,FSB1066,SVGA,PCI-E16x,DDR2-667,SATA2,1Gb Lan,SB6ch,WiFi,mATX - 405,90 грн
    3. Процесор: CPU PENTIUM IV 915 -2.8/2x2Mb/800FSB LGA775 два ядра - 390 грн
    4. Відеокарта: SVGA 256 MB Radeon HD 2400PRO ASUS, MAGIC PCI-Ex16, GDDR2 - 245,40 грн
    5. Память: DDR2 SDRAM 512mb PC5300, Kingston,667MHz - 64,50 грн
    6. Жорсткий диск: HDD 250GB Seagate SATA-2 ST3250310AS with NCQ 7200rpm 8Mb Buffer - 377,10 грн
    7. Привід дискет: FDD 3,5" SAMSUNG Black - 34,20 грн
    8. Привіт дисків: DVD R/RW+- LG GSA-H55NSBBB-Black-SM - 173,40 грн
    9. Клавіатура: Клавiатура Genius SlimStar 310, White, PS/2 - 81 грн
    10. Оптична мишка: А4-tech SWOP-35M, Silver, optical, PS/2 - 24,30 грн
    11. Колонки: Акустична система 2.0 DYNO Jet SS2140B, Black - 84,90 грн

    Всього (без монітора) - 2088,30 грн / 417,7$ / 262,3 Є

    12. Монітор: 19 " SAMSUNG 920NW TFT(LS19MJAKSZ) silver 300кд, 700:1, 5мс, 160/160 аналоговый D-Sub(TN) - 1183,20 грн / 236,6 $ / 148,6 Є

    Всього: 655 $
     
  17. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Застаріла, неефективна і зажерлива конфігурація. До середнього рівня вона сьогодні не дотягує, бо позавчорашнє слово техніки.
     
  18. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Потрібна допомога в залізі... або навіть в періферії..

    Історія:
    Придбав на роботу комп'ютери двох конфигурацій, які відрізняються тільки процами, материнками, об'ємом пам'яті та блоками живлення:
    1) CPU IC2D 3.0 МП GIGABYTE GA-G33M-S2L (Socket 775: Intel G33Express+ICH9; mATX//FSB1333/4DualDDR2-800-8GB/PCIeX16/VGA) Пам'ять 4ГБ, БЖ 450Вт.
    2) CPU IC2D 2.4 МП GIGABYTE GA-73PVM-S2H (Socket 775: nVidia GeForce7100+630; mATX//FSB1333/2DualDDR2-800-4GB/PCIeX16/VGА)
    Пам'ять 2ГБ, БЖ 350Вт.
    Інше все однакове, включаючи бездротові комплекти клава+миша (Labtec 1200)... от з останніми и проблема....

    Зміст проблеми:
    У першій конфігурації все нормально. Поставив вінду, під час встановлення миша сама запрацювала, клаву ввімкнув за інструкцією. Працює.. польот йде нормально.. почав ставити вінду на другу конфігурацію..
    Почалось все с того, що миша при встановленні не запрацювала.. ручне ввімкнення не спрацьовує, клава теж. Добре.. поставил вінду так (може запрацює як вінда стане). Вінда стала.. але миша та клава так й не працюють..
    Помітив: Миша й клава працюють до завантаження вінди (в біосі клавой керую й індикатор миши на адаптері блимає при рухах миші).. але тільки до завантаження вінди.. як тільки починає вантажитись вінда одразу індикатори на адаптері перестають світитися й ні миша ні клава не працюють....

    Парадокс? Звичайно ж навпаки буває... ломаю голову...
    Поламана машина? - в мене їх три... на всіх однково =(
    Криві руки? - На машинах з "першою" конфігурацією поставив без проблем (в мене їх теж декілька)...


    Може, хтось зустрічався з такими проблемами... допоможіть, будь ласка.
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    У мене досі така справа на роботі з клавою (іноді).
    Адмін вважає, що роздовбане гніздо PS2 під клаву (материнка ненова).
    Тестував з 4-ма клавами - один фіг.
    Практичне рішення: рестарт з іншою клавою (настільки вбитою, що працювати на ній неможливо).
    F8 (опції завантаження) -> нормальне завантаження.
    Клава працює. Перетикаю на штатну.
    Радили купити USB клаву, але почекаю, поки логісти почухаються. Принципово. :)
     
  20. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Залізо - проблеми, поради, тести

    Адаптер бездротового комплекту з USB інтерфейсом.. пробував всі USB порти...
    Запускав теж з дротових клави та мишки, але бездротовы все одно не працюють... після завантаження вінди.. а до неї працюють..
    Пробував й взагалі відключати дротові комплекти. Те ж саме...
     
а де твій аватар? :)