Залізниця у місті

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем afftar, 12 вер 2020.

1. afftar

afftar Well-Known Member

Живу на 12 поверсі неподалік залізниці. Останнім часом став помічати сильні вібрації. Мене на стільці аж підкидує. А прикраси на люстрі хитаються. Є безкоштовні програми для смартфонів для вимірювання вібрацій. Але я смартфоном не користуюсь.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.netigen.newvibrometer&hl=uk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.la.vibrometer.provibration.meterapp&hl=uk

Можливо проблема не тільки в залізниці. Ще є автотранспорт, важки фури та ліфт. Але поки що основна версія - залізниця.

Останнє редагування: 12 вер 2020
  2. afftar

afftar Well-Known Member

Швидко зменшити вплив вібрації та шумів можна зменшенням швидкості потягів та забезпеченням плавності їх руху. Особливо в районі залізничних станцій, наприклад, Підзамче.

В перспективі можна провести реконструкцію. Шляхів, мостів, шляхопроводів за сучасними західними технологіями. Або східними, наприклад, японськими. З улаштуванням вібро- та шумозахисту. Починати потрібно з мостів.

3. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

А може то стілець розталіпався?

А якщо попробувати сісти на підлогу - підкидує чи ні?

4. afftar

afftar Well-Known Member

Зверху будинку є тріщина. Довжина 4 метри, ширина до 2 сантиметрів. Підпірна колона дала просідання. Але й вібрації також впливають. Нові двері в санвузол були встановлені (замовлені) з мінімальним зазором до короба. Так не зачинялися. Дім змінює геометрію, короб перекривився.

Можу запросити спеціалістів та журналістів з вимірювальними приладами. Платити поки що не готовий. Не знаю розцінок. Подібна ситуація майже у всіх будинках вздовж колії. Вимірювання можна проводити в будь-якому. Особливо ближче до колії. Та на верхніх поверхах. Там амплітуда коливань більше.

Негативно впливає на будови, труби, людей, тварин та рослини. Виникають різні захворювання. Зокрема очей.

Останнє редагування: 12 вер 2020
  5. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Фігня то всьо...
    Берете і шукаєте шкварки, бо не хочете хату ремонтувати.
    І знову Підзамче.
    Там хати - ваша власність, самі за ними слідкуйте.

6. afftar

afftar Well-Known Member

а де твій аватар? :)