Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем MARTINI, 3 гру 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Навколо цієї бібліотеки багато брудних спекуляцій з обох боків.
    Інтерв"ю з цього приводу з Василем Думою буде у "Львівській газеті" в понеділок
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть


    С большим интересом буду ждать этой статьи. В библиотеке действительно не все однозначно
     
  3. Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Так!!!! Вот и я вернулся!!!
    Почитал темку - не могу не удержаться от ответа!
    Вообщем я был в этой библиотеке неделю назад - всё там нормально, всё работает, книги выдают, я даж взял почитать новую книгу Кучмы "Жизнь после Майдана"! Так что всё там работает, всё нормально! Всегда приветливый персонал, вполне приемлимый выбор литературы на любой вкус! Бываю я иногда на вечерних сборах, они действительно проводятся на различные темы, начиная от украинских писателей и поэтов и заканчивая демократической коалицией в Верховной Раде!... Ну что я могу сказать - до рукоприкладства не доходило, конечно, но жаркие споры бывают... Нг ничего неприличного я там не видел... Или не показывали... Я не считаю, что эта библиотека несёт вред народу - ну да, занимает она первый этаж новостроёки на Рижской, ну и пусть стоит... Народу в ней всегда оооочень мало, но завсегдатаи, к коим отношусь и я, ходят туда регулярно!! Очень странно, что в письме не указанно про культурный центр Украины на Арбате!!! В самом центре, в двух шагах от Правительства Москвы... Там висит пара-тройка украинских флагов, так народ приезжий частенько ходит и не доумевает - с чего это в центре столицы России украинские флаги??? )))) Приходится иногда объяснять)))) Зы... Вы можете представить, чтобы в Киеве на Майдане или на Крещатике открыли пророссийский культцентр и повесили флаги-триколоры ооооогромных размеров)))) я нет((((( Так что вот))) А что до культурного центра и до библиотеки - то это, пожалуй, два приемлимых места, где можно взять украинскую литературу, поскольку в спецмагазинах типа БиблиоГлобуса, она стоит очень дорого и не всегда бывает то,...
     
  4. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Красавчік! Міняйте клавіатуру: надто часто клинить.
    Нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Ось і з'ясовується, хто за цим закриттям стоїть, після заяв Путінського МЗС.:moskali: Якщо звісно ще були сумніви.;)
     
  6. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Доброго здоров'я! Зараз пробачте мене за поганую українську мову. Тому що рiдна для мене усе ж таки російськая.
    Та я відаю про цею бібліотеку. Але о її закритие почув тiльки отут, по-моєму це просто чутки, та нічого більше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Нет...
    Не хорошо начинаете....
    ТУТ ждут весточку ИМЕННО о её ЗАКРЫТИИ.
    А так, пустые слова, никто из свидомых и внимания не обратит.

    Давайте выправим хоть немного ситуацию.

    Послушайте, Erebus, Вы ведь были в этой библиотеке?
    Правду говорят, что там туалет в ужасном состоянии, а библиотекарши все из Мордовии?


    П.С. Отвечайте утвердительно. Мой Вам совет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    я знаю, город будєт,
    я знаю, саду цвесть,
    когда такіє люді
    в странє советской єсть!
    В. Маяковскій
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Та не бачил нічого схожиго на це. Отам усе добре, та тiльки завжди бажать бiльшего, от девіза усякой розумной людини!
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    От і користуйтеся рідною. Не мучте себе і форумлян.
    З мордовсих лагерів. ТАК точніше буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Себе я не мучу... Тому що трохи вмію размовлять на українськой мове, та й мені це не напружуваит.

    levandivka, я Вас не питаю: били чи Ви у цій бібліотеці, Ви у Москвi хоч раз били?
     
  12. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    У него в Москве сынишка на спец задании.Книжку пишет "Три года в тылу врага".:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Никто не собирается закрывать библиотеку, но и проводить выставки украинской литературы, посвященные ОУН-УПА, московская власть, которая содержит библиотеку, не разрешит. Не забывайте, что для Москвы УПА это противник во время войны
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Собирались. На реконструкцию. Потом назад отработали.
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Дуже нездала Ваша "украйонская". Тому повторюю прохання не гвалтувати мову. "Тренируйся на кошках". (с)
    Не раджу Вам це обговорювати. Вам об'єктів для оббріхування бракує?
    Не пишу.
    Не 3 роки, а 15.
     
  16. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Панове ! Дозволю собі втрутитися і трошки підкоректувати Вашу полеміку.
    Формально , Бібліотеку української літератури ніхто не закривав. Навпаки, кілька років тому вона дійсно перебралася з невеличкої конури в Богом забутому районі м."Автозаводская" в пристойне приміщення між пр.Мира і Сущевкою. Але краще вона б не переїздила. Бо за кожну подачку від влади - доводиться платити.
    От і заплатили. Юра Кононенко ( виключно толерантна людина, знаю його давно) , виявляється , звільнений законно .... Шльондра, котра зараз "керує" БУЛ, не знаючи навіть української мови, знищує архіви, котрі збирались роками - десятиліттями..... Українська діаспора ( не ототожнювати з Василем Думою - цей да-а-анецкий птах - тема для для окремої розмови) намагається привернути увагу, збирає підписи, пише листи..... Тільки дарма це все. ІМХО. Бо :
    1) Хто платить гроші , той і замовляє музику. Нові приміщення бібліотеки були профінансовані РФ ( несуттєво, чи з федерального бюджету, чи з бюджету Москви). А росіянам українська література в більшому обсязі , ніж гоголевський "Тарас Бульба" , не потрібна. А культура України - взагалі повинна бути обмежена рівнем "Верки Сєрдючки".
    2) Якщо я і неправий , то почитайте відповідь їнього "порцелянового щура" -(с) Борис : http://kobza.com.ua/content/view/2165/86/ . А в цій країні "точка зрения ВВП" не може розходитися с "волей народа". Якщо вже ВВП так вважає, то ...
    3) Один мій товариш теж активно займається безнадійною, н.м.п., боротьбою за БУЛ. Коли я йому закинув: "Ти що, не розумієш, ви ж б'єтеся головами об стіну ?", він відповів: "А що робити ? Інакше залишиться тільки пакувати валізи і тікати. Якщо встигнемо, доки кордони не перекриють."
    Отакі-то справи в "сталице ихней Родины"....Більше про ситуацію навколо БУЛ : http://novaxvylya.iatp.org.ua/ua/archive/2007/novyny55a.htm
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Так кто мешает-то?
    Неужто САМ Путин?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vlodek

    Vlodek Well-Known Member

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Ні , САМ Путін не завжає поки що. Тільки в такому разі не варто ні САМому Путіну, ні його "полковникам" дивуватись і ображатись, що їхнім "саатєчествєнникам" в "бліжнєм зарубєжьє" показують шлях в напрямку ...... ( куди подалі, на схід ) .
    "С волками жить - по-волчьи выть" - московське прислів'я.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    Я пообщался с одним сотрудником библиотекм. Он говорят, что Юра Кононенко всех достал. Все сотрудники хотят, чтобы библиотека существовала.
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Закриття української бiблiотеки в Москвi: хто за цим стоїть

    співробітник говорить за всіх?.....
    і чим "дістав"?....
    може тим, що працювати змушував?.... [​IMG]
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)