Закон і Право часів "Команди Зе"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 7 сер 2019.

  1. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Что, на кичу собрался?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

  3. БВлада продовжує ницо воювати з бойовими генералами, які в час російської агресії взяли на себе відповідальність за переоснащення армії.
    Генерала Павловського вже 2 місяці незаконно тримають в СІЗО і фактично позбавили права на апеляцію.
    Сьогодні мав відбутися розгляд апеляційної скарги. За годину до засідання суддя оголосила….. , що йде у відпустку.
    До того в судове засідання не з’являлися прокурори, також був «замінований» суд.
    Творити таке може один офіс- який має безпосередній вплив на прокуратуру і судову владу. Це Банкова. Яка змарнувала життя Ріфа і Юлі Кузьменко, тепер намагається дискредитувати генерала Павловського, директора заводу «Кузня на Рибальській» Шандру, лише за те, що вони посміли випускати украінські військові катера і взяти їх на оснащення української армії.
    Справа шита зеленими нитками. Це політично вмотивовані переслідування і тортури. Бо як інакше назвати те, що слідчі жодного разу не проводили жодних слідчих дій, а самим Паловському і Шандру відмовлено в праві на апеляції.
    Ірина Геращенко
     
  4. "Дзеркало тижня" пише, що у Монастирського, який тісно контактує з приниженем є відео, яке достовірно підтверджує, що в момент ДТП, за кермом авто був слуга Трухін, який агресивно поводився з поліцією. І тепер САМ Зеленський вирішує, чи з'явиться це відео в матеріалах справи ДБР. Це називається заздалегідь не обіцяне приховування злочину. А пам'ятаєте, Зе бив себе п'ятою в груди і обіцяв довічне позбавлення волі п'яницям за кермом. Але ж закон для черні. А Трухін він "біла кістка", свій в доску, його можна і потрібно відмазати. Ось таке життя по новому.
     
  5. ВЕЛИКБУД – ЗЕЛЕНІ ПРОТИ ЗЕЛЕНИХ

    За святкуванням Дні Незалежності і супутніми скандалами непоміченою лишилася феєрична історія, коли депутати «Слуги народу» пов’язані з одними друзями президента Зеленського, пішли війною на бізнес інших друзів «найвпливовішого лідера сучасності». Чому? Бо не поділили прибутки від ВеликБуду – себто «Великого будівництва». Слідкуйте за руками.

    Рік тому стало відомо, що «Укравтодор» розпочав використовувати на будівництві доріг металургійні шлаки, отримані як відходи виробництва на комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг». З кожної праски посполитим назвали причину такої заміни – мовляв все це з метою економії. Щоправда, журналісти програми «Watchdogs.Розслідування» з каналу «Прямий» з’ясували, що економія вийшла виключно у комбінату «АрселорМіттал». Бо зазвичай він за утилізацію шлаку мусив гроші платити, а тут він його віддав на будівництва, і позбувся проблеми.

    Наскільки взагалі доречно використовувати металургійний шлак у будівництві доріг – лишаю питання відкритим. За рік мені довелося почути думки фахівців у діапазоні від «категорично не можна» до «можна, якщо обережно». Єдине що відомо – експертиз щодо використання шлаку з «АрселорМіттал» для дорожнього будівництва не проводили. А далі почалася магія.

    Шлак потрапляв до «Укравтодору» не напряму, а через фірму яка цей шлак дрібнить. І пов’язана ця фірма з нардепом від «Слуги народу» Юрієм Кисілем. Хто це такий? Це близький товариш президента Зеленського, який придбав у нього будинок, коли Зеленський переїхав до державної резиденції.

    Депутат Кисіль тоді був головою комітету ВР з питань транспорту та інфраструктури, тобто він сам лобіював використання шлаку і сам же його продавав. А ще використання шлаків лобіював помічник нардепа Володимир Кияшко – батько Олени Зеленської, тобто тесть чинного президента України.

    І нарешті – шапка на йолку. Подрібнений металургійний шлак, взятий у «АрселорМіттал» на шару, підрядники «Укравтодору» купують за ціною… щебеню. Тобто ніякої економії держава не отримала як таке. А вартість доріг проти часів президента Порошенка зросла на 57%.

    Зрозуміли? Отак настає кінець епохи бідності! А ми з вами чого досягли в житті?

    Історія раптом здобула продовження у серпні цього року. Справа в тому, що дрібнити металургійний шлак фірма пана Кисіля заходилася посеред Кривого Рогу на землях громади міста. Протягом року вдячні криворожці дихали шлаковим пилом і ситуація мало кого цікавила. Коли раптом проти виробництва війною пішли місцеві депутати «Слуги народу». Виявилося, що депутат Кисіль не оформив документи на користування землею на якій подрібнюють шлак. Відповідно – не платить податки. Ви бачите, яке неподобство?

    Але от що цікаво. У всіх дописах про цю кричущу ситуацію згадані депутати стабільно тегали нардепів Олену Криворучкіну та її кума нардепа Юрія Корявченкова, псевдо «Юзик». «І що з того?» - запитаєте ви. А те що як раз Корявченков найбільш зацікавлений у розвалі шлакової схеми, бо він пов’язаний з продавцями щебеню. Простіше кажучи пани Кисіль і Кияшко залізли у кишеню Юзику. Про все це у серпні поточного року повідомив… канал «Прямий». Місцеві депутати «Слуги народу» натхненно давали йому інтерв’ю.

    Ситуація коли друг президента Зеленського іде війною на іншого друга президента Зеленського, та ще й долучає як медіа-підтримку телеканал Петра Порошенка, вражає уяву. Але саме це сталося щойно. Як казав колись президент Кучма «всього на всіх ніколи не вистачає». Історія згасла так само швидко як почалася – певно ОПУ швидко обидві сторони примусила до миру. Тож наразі все чудово. «Укравтодор» прожує купувати шлак по ціні шебню, криворожани дихають шлаковим пилом, а рейтинг Зеленського стабільно високий.


    View: https://youtu.be/LYqj9PdczFk


    View: https://youtu.be/Lm4b5O5URJg
     
  6. ЗЕбОЯГУЗИ

    Ви бачте як цікаво виходить? Якийсь час тому, заступник міністра Авакова (і чинний радник міністра МВС) Антон Геращенко і радник Єрмака Подоляк заявили що за погромом на Банковій стоїть ГО «Справа громад». Тоді ще в ефір «плюсів» розмальовані двері з Банкової принесли. Пригадуєте?

    Вчора надійшов час слухань, і… слухання не відбулися. Тому що суддя взяла відпустку. Доведеться знову чекати.

    У травні медіа-трепло Дмитро Гордон заявив ніби Порошенко хотів здати Маріуполь агресору. Очікувано адвокати Петра Порошенка на Гордона подали в суд. У відповідь Гордон почав себе поводити як вуличний сявка якому пообіцяли що йому доведеться відповісти – почав пижитися, блазнювати, вдавати з себе велике цабе і на біс пообіцяв що він перетворить суди з Порошенко на захоплююче шоу.

    Але шоу не сталося. Бо Гордон на суд не прийшов. Сьогодні судове засідання не відбулося, бо захист Гордона попросив час аби (увага) ознайомитися з документами і з заявами Гордона. Чотирьох місяців їм було недостатньо. Суддя, ясна річ, клопотання захисту Гордона задовольнив.

    Додаємо сюди суди з генералом Павловським, по справі якого не відбувається слідчих дій, проте суди переносять бо то суддя у відпустку (зненацька) іде, то у них інтернету нема…

    Як це все називається? Це називається так, що судова влада відверто саботує розгляд рішень пов’язаних з опозицією. Виносити повністю неправові рішення судді не хочуть (знають – аукнеться), а примати рішення за законом вони бояться. Тому просто ухиляються від прийняття рішень.

    А ще це називається, що всі ці Гордони, Герщенки, Подоляки та інші зелені посіпаки просто бігають від судів. Бо вони – бояться. Бо вони розуміють, яке рішення винесе справді неупереджений суд.

    Простіше кажучи, всі вони – боягузи. Але хай не сподіваються. Ці суди – не останні. І ця влада – не вічна. Прийде день – і їм доведеться відповісти. За все.
     
  7. Державне бюро розслідування майже за місяць так і не змогло встановити чи був нардеп від "Слуги народу" Олександр Трухін за кермом під час аварії, яка сталася 23 серпня.

    Про це повідомив в. о. директора ДБР Олексій Сухачов.

    За його словами, слідство у справі за фактом ДТП за участю Трухіна поки що не отримало інформації, яка допомогла б встановити хто був за кермом автомобіля під час події (дослівно): “Ні, ми не встановили хто був за кермом, тому що не отримали матеріали з камер відеоспостереження”.

    Місяць, Карл, місяць! І за цей навіть відео не змогли знайти... От якби на його місяці був депутат від "Євросолідарності" - знайшли б за 20 секунд!
     
  8. Сім'я біглого рига Злочевського купує ще одну ділянку для видобутку газу на Волині.
    АМКУ дав дозвіл.
    У 2020 р. ВАКС заочно арештував екс-міністра екології М.Злочевського. Перед цим він був оголошений в розшук у кримінальному провадженні НАБУ.
    У Зеленського ратиця ратицю миє.
    Вони ще дозволили біглому олігарху Костянтину Жеваго розробляти Біланівське родивище залізистих кварцитів в Кременчуцькому районі Полтавської області, не дивлячись на протести мешканців, хоча перед цим РНБО начебто ввів санкції проти ТОВ "Біланівський ГЗК", належне Жеваго.
     
  9. Оце взагалі прикол

    Пан Стефанчук сьогодні в кінці засідання ВР, коли в залі було три з половиною депутати, вирішив задокументувати себе та за компанію пана Веніславського.

    Розказав, що вносить зміни у стенограму засідання про голосуванні закону про олігархи.

    Починаю підозрювати, що мета допустити стільки порушень, щоб жоден олігарх не переймався - і оскаржив закон за секунду.

    Колег з минулого скликання, з якими ми колись боролися разом проти порушень Регламенту та заяви писали пачками - запрошую почитати)

    Лещенко вам про це не напише)) отримаєте щире задоволення, чесно) цілую!

    -
    Ну і звісно пишу такі речі першими в телеграм:
    ХРУМка ПОЛІТИКА



    View: https://www.facebook.com/748183438/posts/10158889367158439/
     
  10. Ну що зелейобіки, що з піною у рота доказували, що Ріф винуватий, чого язики в сраку позасовували?
    IMG_20210927_101029_173.jpg
    1. Ідіотське звинувачення.
    2. Півтора року в СІЗО.
    3. П'ять місяців цілодобового арешту.
    4. Нічний домашній арешт
    --- ми знаходимося тут ---
    5. Скасування арешту, під особисті зобов'язання.
    6. Виправдання, в зв'язку з відсутністю доказів.
    7. Органи прокуратури приносять вибачення.
    8. Риторичне питання №1 ...
    9. Риторичне питання №2 ... і так далі.

    Ну от якось так буде, як мені здається. Сьогодні Андрій Антоненко змінили запобіжний захід на нічний домашній арешт. І ідіотизм нинішньої ситуації в тому, що нам доводиться радіти навіть такому.

    Риторичні запитання, в основному, звучать "какого хрена" і "хто відповість за це свавілля".
     
  11. ⚖️Сьогодні о 13-й годині в Печерському суді відбудеться новий суд над генералом Павловським. Генерал Павловський сидить уже більше місяця як.

    Протягом місяця з генералом Павловським не проводилося жодних слідчих дій. От взагалі - жодних.

    Генералу Павловському вліпили заставу у майже півмільярди грн. Більше ніж колись присуджували заставу у США. Більше ніж вліпили Медведчуку за звинувачення, на секундочку, у державній зраді.

    Протягом місяця не дали провести апеляційний суд по справі генерала Павловського. Перший суд відмінили через відпустки суддів, другий - через нібито мінування суду.

    І шапка на йолку - вже сплив термін продовження запобіжного заходу. За законом суд Павловського мусить просто відпустити.

    Очевидно, генерала Павловського навмисне гноблять в'язницею. Його намагаються зламати. З тим аби Павловський оббрехав своїх керівників по Міністерству оборони. Аби роздути "корупційний скандал за Порошенка" - і використати скандал для піару ЗЕвлади.

    А знаєте, що найбільш вражає? Президент Зеленський на День Незалежності просторікував про сильні збройні сили - у нього сидить бойовий генерал і учасник війни.

    Президент Зеленський хвалився на параді бойовою технікою - 95% її було закуплено і відновлено як раз під керівництвом генерала Павловського. Від 2014 по 2018 рр. було відновлено і закуплено 24 458 одиниць бойової техніки - від міномета до БПЛА, яких на 2014 р. на озброєнні не було взагалі.

    А ще президент Зеленський багато говорить про вітчизняне виробництво і про завод в кожній області. Ну так парад на Дніпрі відкривали катери "Гюрза-М" (на фото), виготовленні на "Кузні на Рибальському". Саме за них нині сидять Павловський і директор заводу. Тобто - потрібні катери ЗСУ. Правда?

    Зелена влада садить генералів-організаторів переозброєення ЗСУ, та директорів заводів що випускали бойову техніку (ще одне підприємство, корпорація "Богдан" уже банкрут) і водночас просторікує що його досягнення - одна з найсильніших армій Європи.

    Вам зрозуміло, що українців просто дурять? За солодкими казочками про нашу успішність, ЗСУ гроблять. А ще подають приклади для генералів-патріотів. Дивіться мовляв, що стається з тими хто вірно служив своїй країні і не давав красти іншим.

    Печерський суд. Це не байки Зеленського. Це - реальність.
     
  12. Я вам не все рассказала про подачу документов по конечному учредителю - бенефициару.
    Ну, я вам не рассказала как оно было.
    Выдернул меня с производства муж, который пообещал что все произойдёт за 15 минут.
    Итак, все в центре оказания административных услуг на взводе. Все, такие же задёрганные, выбегают на зум - конференции на улицу, настроение в очереди злое и гнетущее.
    Приходит моя очередь - талончик один.
    Прихожу. Здрасте, здрасте.
    Вот вам мой паспорт, вот вам заверенный нотариусом ( это просто пиздец какой- то) мой паспорт, вот структура юр.лица, вот заявление, сама не знаю, что я от вас хочу, и что вы хотите от меня.
    Девочка: ЕДРПОУ ?
    Я: ответила
    Девочка: « Пупкин и Компания»?
    Я: да
    Девочка: юридический адрес юридического лица?
    Я: там у вас в базе все есть.
    Девочка не сдаётся: контактный телефон юридического лица?
    Я , сдвигая брови: Уважаемая, перед вами база со всей информацией по этому юридическому лицу, зачем вы мне такие вопросы задаете?
    Девочка: Это база не наша, это единый реестр, если вы забыли юридический адрес или телефон, я вам сейчас даю их номер, вы звоните и узнаёте.
    Тут меня накрыло очень сильно.
    Я: Так, девушка, вы государственный служащий, который сидит здесь и оказывает мне государственную услугу, о которой я не просила. Это ваша задача. Моя задача- производить товар с добавленной стоимостью. Его реализовывать и платить налоги. Поэтому если вам нужна ещё какая- либо информация, которую вы видите у себя в компьютере, то вы либо звоните сами куда хотите, либо я, руководствуясь 63 статьей Конституции, продолжаю играть в шарики на телефоне.
    Девочка: вибачте, але нам сказали задавати такі питання.
    Я: вибачте, ст 63 Конституції. Я взагалі не розумію, що я тут роблю.
    За соседними столами, такие как я, тоже начинают поднимать волну возмущения.
    Дальше , девочка молча вносит мои данные, больше ни о чем не спрашивает, выдаёт мне документ - говорит - проверяйте.
    Я дохожу до пункта причина подачи заявления : «зміна бенефіціара- засновника.»
    Тут я говорю: Так стоп, я никаких данных о изменениях не подаю.
    Девочка, смотрит в стол: Якщо я не виберу цю підставу, мене далі программа не пропустить.
    Программа не пропустить, Карл!!!
    Подождите, они раком поставили всю страну, но не допилили программу.
    Я говорю: я не буду под таким заявлением подписываться, я не меняю ни собственника ни бенефициара.
    Девочка: добре, не підписуйте, я так внесу.
    Шта? Тут я начинаю просто хохотать.
    Девушка: ви вільні.
    Я: у меня ещё одно юр.лицо.
    Девушка: один талон - одно юр.лицо
    Я: девушка, я не встану с этого стульчика пока не подам все.
    Девушка с надеждой смотрит на начальницу.
    Начальница: принимай.
    А от теперь объясните мне нахуа этот цирк?
    Сегодня должна была ВР принять законопроект который продляет сроки подачи. Не приняли. Завтра тоже вряд ли примут. Выборы спикера. То что министр у себя на странице написал что пока штрафов не будет, я поржала. Я уже вижу как в суды будут ходить с распечаткой его поста в фб.
    Помнится мне, когда легла база регистрации НДС, и лежала 3 дня, тоже обещали что штрафов не будет. Но прошло пол года, и всем разослали штрафы именно за эти 3 дня.
    Мені не потрібна твоя робота, меня потрібно бачити як ти мучаєшься.

    View: https://www.facebook.com/100002538402530/posts/4445857815508788/
     
  13. Поки ми з вами спали, Єрмак і Татаров підготували серйозну загрозу українській державності.

    Вже цього тижня призначена Зеленським комісія збирається провести співбесіди і визначити результати "конкурсу" до Конституційного Суду за квотою Президента.

    І те, що Татаров через конкурсну комісію щосили просуває пов'язаних із ним зашкварених кандидатів - ще півбіди.

    Набагато більша проблема в тому, що вакансії за квотою Президента зараз відсутні. Це підтверджують навіть міжнародні експерти, які є в комісії Зеленського (щоправда, вони там у меншості).

    ОП і Зеленський вважають, що вакансії є, бо Зеленський недавно "скасував" укази про призначення Тупицького і Касмініна суддями Конституційного Суду. Але жодної юридичної сили таке скасування не має, бо Президент не має повноважень звільняти суддів КСУ. Це підтвердив недавно і Верховний Суд. І як би ми не ставилися до того ж Тупицького, він до травня, а Касмінін - до вересня залишаються суддями.

    Таким чином, "конкурс", який зараз проводить ОП, оголошений на неіснуючі вакансії. І кого б не вибрали на ньому суддями КСУ, таке призначення буде нелегітимним. Бо призначать їх в крісла, в яких все ще юридично сидять інші люди.

    А це - загроза більша, ніж просто зірвана реформа і невиконані міжнародні зобов'язання.

    На практиці це означатиме, що ДЕВ'ЯТЬ РОКІВ (а саме стільки тривають повноваження судді КСУ) легітимність усього Конституційного Суду і рішень, які він ухвалюватиме, буде під великим питанням.

    І якщо раптом Верховна Рада вирішить визнати "Л/ДНР", провести вибори на окупованих територіях чи якусь іншу подібну дичину, захистити українську державу буде нікому.

    Так, зараз в КСУ склад такий, що з захистом українських державних інститутів там і так справи так собі.

    Але якщо зараз дати Татарову і Єрмаку призначити туди своїх людей, та ще й в абсолютно нелегітимний спосіб, ДЕВ'ЯТЬ РОКІВ можливості захистити державу від зради її інтересів чи зловживань на найвищому рівні ми не матимемо навіть теоретично - які б ми реформи не робили і яких би інших класних суддів туди додатково не призначали.

    Зараз є єдина реальна можливість відвернути біду - зупинити конкурс і будь-які можливі призначення до моменту спливу повноважень Тупицького і Касмініна. Про це має чітко публічно заявити Президент.

    Так, перебування ще кілька місяців посіпак Януковича, замішаних у корупційних скандалах і намаганнях зруйнувати важливі реформи, в статусі суддів КСУ мені теж дуже не подобається.

    Я також розумію бажання призначити до КСУ побільше своїх людей, особливо в світлі можливого переносу парламентських виборів на період "після президентських" (хоча категорично не підтримую такий підхід).

    Але кілька місяців можна й почекати.
    Тупицького і Касмініна однаково не пускають до будівлі КСУ, участі в голосуваннях вони не беруть, на погоду всередині КСУ принципово не впливають.

    Призначення на їхні місяця інших суддів не вирішить проблеми, Тупицький і Касмінін все ще перебуватимуть у статусі. Натомість, це створить проблему набагато більшу - нелегітимного складу КСУ на дев'ять найближчих років.

    Не знаю, можливо, Єрмаку і Татарову (чи хто б не стояв за цим сценарієм) саме того і треба. Але цього точно не треба Україні.

    Зупинити цей сценарій може зараз одна людина - Президент Зеленський. І якщо він публічно не відмежується від цього і не візьме на себе зобов'язання не призначати нікого за своєю квотою до травня/вересня - він частина цього сценарію.

    P.S. Інших проблем у цьому конкурсі чимало. І абсолютно ігноровані рекомендації Венеційки, про які сам Зеленський і попросив, і зобов'язання реформувати КСУ, які щойно дав Зеленський очільникам ЄС. І сценарій перенесення за допомогою КСУ парламентських виборів.

    Персоналії Євграфової і Погорецького, яких пхає в крісла суддів КСУ Татаров, теж дуже яскраві.

    Але про все це пізніше. Бо загроза делегітимації всього сладу КСУ набагато більша.

    View: https://www.facebook.com/100004236254907/posts/2718511728300009/
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Боротьба з олігархами триває.
    Про що буде брехати кацалапий в цей раз.
    Велике крадівництво зійшло на пси, арешт Порошенка теж заїзджена тема, про що брехати........


    Коли я побачила цей знімок - не повірила очам. Це - соратник Дмитра Фірташа, Дмитро Торнер. Виходить з Офісу президента Зеленського. Фото зроблене цьогоріч 3 лютого.

    Справа в тому, що ще два роки тому Іван Баканов та Арсен Аваков з гучним скандалом знімали його з виборів у Раду, куди Торнер намагався обратись за списком ОПЗЖ.

    Тоді глави обох правоохоронних відомств публічно заявили: він ніякий не Торнер, а Дмитро Некрасов - громадянин Молдови, який втік із в’язниці, і який за підробленими паспортами переховується в Україні від міжнародного правосуддя.

    Після цієї заяви у 2019 році Торнер-Некрасов зник, і був оголошений у міжнародний розшук вже Україною (фото 2).

    Що цей чоловік робить у 2021 році не просто на свободі, а в Офісі президента Зеленського?!

    Ми прямо запитали про це на Банковій. Та попри обіцяну Зеленським прозорість, так і не отримали відповідей з ким і навіщо в ОП бачився Торнер.

    Про рівень наближеності цього чоловіка до олігарха Дмитра Фірташа яскраво свідчить третя світлина. Це суд у Відні, у 2019 році. На доленосне для себе рішення щодо екстрадиції до США олігарх очікує у вузькому колі. Ліворуч від нього - Сергій Льовочкін, праворуч - Торнер (Некрасов).

    Не менш цікава четверта світлина. Це Париж, 2019 рік. Видання The Washington post опублікувало знімок у розпал процесу першого імпічменту Трампа.

    На знімку - Дмитро Торнер зустрічається з особистим адвокатом Трампа Руді Джуліані (за посередництва тепер вже обвинувачених у США вихідців з України Фрумана та Парнаса).

    Видання писало, що тоді Джуліані шукав компромат на Джо Байдена в оточенні Фірташа, нібито в обмін на вирішення проблем олігарха у Штатах. І від Фірташа на цій важливій зустрічі був саме Торнер.

    Сьогодні «Схеми» публікують журналістське розслідування авторства Valeriya Egoshyna, яке почалось з однієї фотографії на Банковій, та зрештою вийшло далеко за межі України.

    За допомогою колег з видання RISE Moldova Валерія розкопала, як Торнер-Некрасов зміг уникнути відповідальності у Молдові, хоча отримавши там 11-річний термін просто «пішов» і ніколи не повернувся до місць обмеження волі.

    Як опинившись в Україні, отримував тут паспорти на прізвища Грозний, Мальченко, зрештою Торнер… З різними анкетними даними та датами народження.

    З’ясувала, що він має ще й російське громадянство.

    І зрештою Валерія склала пазл, як незадовго до візиту на Банкову, із чоловіка в Україні непомічено були зняті усі підозри, як правоохоронці закрили гучне кримінальне провадження щодо нього, та скасували оголошення у розшук.

    Можливо, після публікації цих фактів, в ОП нарешті розкажуть хто саме мав зустріч із Торнером, чи представляв він там інтереси Фірташа та про що домовились?

    *******
    Запрошую до перегляду, відео вже за посиланням: https://cutt.ly/TRJh1Cj

    Схеми: корупція в деталях - RFERL
     
  15. От і вся ціна "боротьбі з олігархами" від Зеленського - на камеру він герой та завзятий борець за справедливість, а ночами - іграшка в руках найбільш одіозних грошових мішків. Дайте йому ще п`ять років!
     
  16. Киву затримала поліція. Ніби - його машина належить не йому. Вже відпустили...
    Хто ж це у поліцію настучав? Не сам Кива часом?
     
а де твій аватар? :)