Закон і Право часів "Команди Зе"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 7 сер 2019.

  1. Я відразу попереджую, що це моя думка, яка не має нічого спільного з позицією спільноти, речником якої я маю честь бути, чи Рада волонтерів при Міністерстві оборони України. Я намагатимусь описати своє бачення зі строни, як громадянина, який трошки володіє інформацією в даній темі.

    Даний пост я довго думав писати чи ні, консультувався з безліччю волонтерів, колишніх і діючих військових, з деякими політиками. Всі говорили, що він буде доволі неоднозначним …

    Я завжди виступав проти будь яких переслідувань військових, які боронили нашу Вітчизну, з політичних мотивів. Особливо коли генералів використовують в політичних іграх.

    Річ в тому, що останніми днями з інформаційного поля намагаються витіснити тему, щодо так званого «розслідування по генералу Павловському» …

    Те, що постать Павловського є однією з найбільш неоднозначних в російсько-українській війні є фактом, проте мої друзі-офіцери характеризують його доволі позитивно і схвально, саме як бойового генерала.

    Числені ж розслідування і звинувачення в корупції на його наступній посаді, так і не були доведені. Більше всього порадувало НАБУ, яке врешті решт визнало, що паливо яке «за завищеною ціною», що куплялось для потреб ЗСУ, виявилось по ціні дешевше ніж за купляло саме собі НАБУ. Один з моїх друзів волонтерів, на мою думку найкраще охарактеризував його попередню посаду :
    «Ти можеш вибрати прізвище любого заступника МОУ за напрямком забезпечення чи озброєння за останні 30 років і даю гарантію що його є за що закрити».

    В мене загалом немає довіри до прокуратури, судової системи і правоохоронних органів, які відкрито виконують накази з Офіс Президента України, відверто плюючи на закони.
    Я вже бачив такі липові справи проти генерала Мельника «про двигуни для танків», проти сержанта Антоненко по «справі шеремета», генерала Шевчука «про неякісні бронежилети», і я чудово пам’ятаю як тилові щури з Генеральна прокуратура України ставлять і ставили лиш одну мету - принизити бойових військових, тим самим доводячи новий владі свою потрібність та псевдо професіоналізм .

    З іншого боку я бачу медійне форсування подій і політичний підтекст цієї справи.
    Форсування полягає в тому, що під час срачу щодо «каблуків на параді» офіційна прес-служба МОУ вкинула повідомлення про «старого очільника служби забезпечення». Ну якось от зовсім не по темі і невпопад. Це все пояснюється доволі просто - через Павловського Зеленський хоче спробувати знову посадити свого головного політичного опонента. Воно і не дивно, оскільки постачальник що медичних машин, що катерів для флоту - афільованим саме з ним.

    Політичний підтекст доволі прямоліній і тупий, що є звично для представників зе влади. На початку історії з медичними «Богданами» ми побачили повну відсутність медичної евакуації як такої. Вони мали стати однієї з її ланок.
    Проте, пройшло два роки і зекоманда не спромоглась нічого закупити чи зробити щоб її покращити. Я повірив би в правдивість почуття справедливості, як би було посталено у війська нові авто медичної допомоги на фронт, проте їх нема…

    З приходом зевлади потреби флоту вирішили закривати за рахунок постачання з закордону, яке і досі в повній мірі не розпочалось.

    Але на фоні повної бездарності краще хейтити те, що зроблено на фоні повного і всебічно неодноразово провального ДОЗу, оскільки коли спитають, що з ви в біса зробили в цьому плані за ці два роки, нас будуть тикати міфічною корупцією попередників.

    Зрозумійте, річ не в Павловському, а в системі, яку зараз вибудовує опу. Вони намагаються залякати , причепитись, спробувати посади, чи підібрати під себе постатей з волонтерського та військового рухів. Оскільки ці люди для них складають найбільшу загрозу.

    А при тих процесах, які можна вже спостерігати: фальсифікації справ проти військових та волонтерів, впускання в Україну естрадних російських шльондр, бо то ж друзі «кварталу», спроби протягти міні диктаторські закони та постанови, провальна робота в реформуванні ЗСУ та СБУ, погіршення постачання в ЗСУ, постійні зашквари та корупційні скандали від зекоманди ведуть до зміни цієї влади.

    А зе не збирається її відавати законо і демократично, тому вони будуть продовжувати переслідувати всіх неугодних.

    І справа Павловського в цьому ключі більш ніж показова …

    P.S. Поки я писав цей пост, один з найбільш авторитетних українських воїнів Сергій Кривонос, прийшов підтримати генерала на суді. Це для мене стало головним фактором публікації даного повідомлення та аргументом щодо правильності своїх дій.

    View: https://www.facebook.com/100003258531936/posts/3977793032339275/
     
  2. Дивіться яка цікава штука. Верховний Суд пише, що мотивом указу президента про звільнення Олександра Тупицького (фактично - скасування указу про його призначення) стало голосування останнього за визнання неконституційними норм закону «Про запобігання корупції».

    За це голосування Зеленський Тупицького звільнив і це підтвердив представник Зеленського в засіданні КАС ВС.

    Така штука називається «втручання в діяльність судових органів» і має номер 376 в Кримінальному кодексі України. Якщо це рішення КАС ВС набере чинності, матимем підтверджений рішенням суду факт вчинення Володимиром Зеленським злочину.

    Володимир Зеленський, хто ж Вам порадив підписати такий указ? Ця людина Вас під кримінал підвела.
    FB_IMG_1626284616413.jpg
    Назар Чорний
     
  3. ДБР відкрило кримінальну справу за фактом нібито кримінального правопорушення яке вони вгледіли рішенні Верховного суду, яким визнано протиправним указ Зеленського про звільнення судді КС Тупицького.

    Нагадаю, що указ йуриста за освітою Зеленського, грубо суперечив Конституції України в частині відсутності у нього підстав для звільнення судді КС. Тому великий йурист Зеленський скасував указ про призначення Тупицького. Типу: немає указу про призначення, немає самого судді.

    Проблема в тому, що будь-які документи подібної категорії, тобто, будь-які укази про призначення, накази про призначення когось на якісь посади вважаються виконаними в момент призначення і не мають можливості зворотньої дії.

    Як не можна відмінити народження людини, забравши в неї свідоцтво про народження, так і не можна відмінити "народження працівника" (будь-якого, втч судді), скасувавши документ про його призначення.
    Хочете звільнити? - Звільняйте за процедурою звільнення (в даному випадку президент не має повноважень для цього), але не таким чином.

    Ця вся історія логічна, зрозуміла навіть з побутової точки зору, цю всю історію вчать юристів на перших курсах ВУЗів, в тому числі мали б вчити Зеленського і працівників ДБР.

    Тепер основне:
    Сьогодні, відкривши кримінальну справу проти суддів, грубо втручаючись в діяльність суду без належних на те підстав, ДБР демонструє все те про що говорили великі спеціалісти, великі юристи, реанімаційний пакет реформ, трансперенсі інтернешинл та інший гній в роки президентства Порошенка.
    А це корупція, тиск, узурпація влади, свідоме порушення Конституції і Закону, використання силових органів для власних цілей.

    Тільки з одною різницею. Тоді "експерти" бачили те чого не було. Тепер не бачать те що очевидне. Бо жодного слова нема про правове беззаконня.
    Просто пам'ятайте про них і про зміни в їх поведінці.
     
  4. Українські спецслужби стрімко навчаються цирковому ремеслу та мистецтву буфонади. Що поробиш... Хто на чолі держави, той і диктує моду та стиль роботи...
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :haha: :yahoo:
    Бутусов сказав, Бірюков повторив, Міську розповсюдив :)))

    На всякий випадок тре Чаусу маячок причепити на вухо. Я таке в кіні бачив з Сумською, і, мусет, з Домогаровим :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    До речі, де сенсаційні викриття, яких зебілоїдне бидло з нетерпінням чекало від Чауса?
    Що, знов надурили себе? Ото бидло!
     
  7. СЗР, Нацполіція, СБУ та НАБУ вже взяли участь у змаганнях за руку Чауса. Не розумію, чому ДБР та Міноборони залишаються осторонь? І чому все обмежується банальною штурханиною, де нормальні перестрілки?
    Люди, якихось два роки тому ми ще були нормальною країною. У що ці паскуди квартальні її перетворили?
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Слава Порошенку!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Слава віслюку і цигану
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську, не плагіать)))
    Дайош нормальні перестрілки!
    Грабуй награбоване!

    За Петра було веселіше і прикольніше ;)
    Ніякої банальної штурханини. Поліцаї нормально стрілялися між собою, гинуло по 5 за раз.
    Стрілянина в Княжичах — Вікіпедія
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Повторюю
    Тре прибити Чаусові в обидва вуха по кульчику з маячками. Один маячок хай відстежують органи, а другий хай пильнує стурбована громадскість.
    Тоді буде порядок :)))
     
  12. Йде засідання Апеляційного суду, прокурори прийшли, директора Кузні на Рибальському привезли.

    Читають матеріали тексту підозри. У справі тільки один "доказ" - матеріали експертизи, яка говорить про погану якість кораблів. Ніяких інших доказів не існує.

    Експертиза.

    Хто проводив експертизу? І ось це "смішно", експертизу проводив співробітник Центру кораблебудування, у якого не купили їх проект. Зацікавлені особи? Не, не чули.

    Як проводили експертизу? Оглядали кораблі? Проводили випробування? Не, тільки вивчали документацію.

    Це не про правосуддя, не про кораблі і не армію. Це про шоу.
     
а де твій аватар? :)