Закон і Право часів "Команди Зе"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 7 сер 2019.

  1. Mark Savchuk

    Смотрите как интересно.

    Конституционный суд ОТКАЗАЛСЯ давать НАЗК информацию про конфликт интересов у судей конституционного суда.

    Новость на пресс релиз НАЗК тут - Конституційний Суд відмовився надавати інформацію про конфлікт інтересів у суддів: НАЗК внесло припис Голові КСУ | Національне агентство з питань запобігання корупції

    Справка для тех кто не в курсе - у НАЗК есть три основные задачи:
    1) Проверка деклараций
    2) Финансирование партий
    3) Конфликт интересов

    "Закон України “Про запобігання корупції” уповноважує НАЗК на здійснення моніторингу та контролю за виконанням законодавства з питань етичної поведінки, а також запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у посадовців. "

    Так вот что произошло:

    (1) пару дней назад, КСУ вынес решение о том что приказ Президента Украины о назначении Директора НАБУ Сытника является неконституционным.

    (2) НАБУ написало в НАЗК, говорит "так у нас тут на пленках судьи КСУ - у них конфликт интересов, они не имели права голосвать какие либо решения по НАБУ".

    (3) НАЗК пишет в КСУ и требует дать документы о конфликте интересов судей КСУ. КСУ отвечает НАЗК не по сути (там нет нужной инфомрации), инными словами - щлет НАЗК нахер.

    (4) НАЗК пишет так называемый "припис" который а) обязывает КСУ, в течение 10 дней дать им запрашиваемые документы и б) запрос главе КСУ Тупицкому расследовать этот инцидент - как так получилось что сотрудники КСУ не дали НАЗК нормальный ответ.

    ВЫ НАХОДИТЕСЬ ТУТ.

    Я думаю что Тупицкий конечно же пошлет нахер НАЗК и ничего не ответит.

    Более того, Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК стоит обратить внимание на голосование о временном отстранении от правосудия главы Окружного Суда Киева - Вовка.

    В голосовании принимал участие судья Гречковский, который так же фигурирует в пленках набу.

    Чуть позже я вам объясню, как "судебная реформа Зеленского" - К ЧЕРТЯМ стерла все нормальные возможность уволить судей, если у них есть конфликт интересов по каким то решениям. Раньше такой механизм был, теперь его нет. Спасибо Зеленскому.

    Далi буде....

    View: https://www.facebook.com/100010869428369/posts/1152909858414651/
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А чого Зеленскому спасибо? :)))
    Хамчин навряд чи пойняв, что скопіював, але раз "спасибо Зеленскому", то чоботи годні-треба брати.)
    Ну давай, розкажи, з якого боку тут Зеленський. Коли розумний, то відповідь буде розумна.
     
  3. 1. Приватівські юристи (залучені), яких допустили до ознайомлення зі звинуваченням, котре готує Мін’юст США проти Коломойського, вважають зібрані докази надзвичайно переконливими, а вірогідність обвинувального вироку надзвичайно високою.
    2. Щоб зробити його неминучим, американці вдалися до створення преюдиції. Пам‘ятаєте інформацію про два об‘єкти нерухомості, щодо конфіскації яких тамтешні правоохоронці звернулися в суд? Виявляється, це будівлі, джерела придбання яких досліджені досконально і прокуратурі буде найпростіше довести факт відмивання незаконних коштів. Якщо цей факт буде встановлений рішенням суду по цивільній справі, то в майбутній кримінальній він уже доведення не потребуватиме і гарантовано ляже в основу вироку. Тим паче, що американське правосуддя не потребує для встановлення факту відмивання доведення, що всі 100 відсотків коштів є краденими - достатньо і частини.
    Звичайно, ми не можемо не відчути певного задоволення, що правосуддя таки існує (якщо не в нас, то на Заході) й українські злочинці час від часу з ним знайомляться. Але є тут і інший бік справи. Україна наразі стає єдиним прихистком для скаженого олігарха. А єдиним можливим союзником для нього стає Путін. І Бєня робитиме все, щоб зіпсувати нам стосунки з Заходом чи, навіть, дестабілізувати ситуацію в країні до стану, коли жодні рішення США щодо нього виконуватися тут не будуть. Враховуючи, що хаос в Україні є метою (й вологою мрією) московського фюрера, шанси в них є.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Відповіді нема. Краще йдіть в тему про Зеленського, там на вас з Михом чекають..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. "Новым заместителем генерального прокурора Ирины Венедиктовой стал Максим Якубовский, который является юристом кума президента РФ Виктора Медведчука".

    Люблю тихим теплым вечером послушать коломойскую и аваковскую плесень, рассказывающую, как проклятый Порошенко холил и лелеял Медведчука, да и теперь якшается.

    Выходят такие Аваков и Яценюк: "Ах этот Порошенко! Надо расследовать его делишки с Медведчуком!!" И тут так - раз! - и аваковский Кива во фракции Медведчука боевые отряды создает.

    Пишет такой Сережа Иванов: "Ах этот Порошенко! Да Медведчук при нем канал купил!" - Это да, дорогой. Медведчук купил канал. Коломйский купил Сережу Иванова. Гад какой этот Порошенко: не помешал Медведчуку и Коломойскому купить то, что продавалось.

    И что есть самая, самая мякотка: хоть бы один из тех, кто визжал тогда про Порошенко и Медведчука, написал, что что-то как-то не то вокруг. Что-то как-то не совпадает наблюдаемая реальность, с тем, что декларировалось, и с тем, что происходит. Неа. Ни один. А это значит: плевать им на Медведчука. Вопли про Медведчука были просто инструментом. Для кого - прихода к власти, для кого - зарабатывания денег, а для кого - сохранения министерского кресла под своей жопой любой ценой.

    View: https://www.facebook.com/100006981015136/posts/2831048493804490/
     
  6. В принципе, все развивается по сценарию, который для многих из нас был очевиден чуть больше года назад. В критической ситуации два старых сбитых летчика принимают решения на международном уровне о легализации Л/ДНР. Армия в двух шагах от самого большого унижения за 6 лет войны оказывается без верховного главнокомандующего, который просто забился в щель и без главнокомандующего, которого внезапно посетила хворь. В итоге отдельные организмы с медийно раскрученными командирами, сами стали коммуницировать с обществом. И на защиту армии и интересов Украины встали ветераны, активисты и небайдужі громадяни. Все как всегда, все как в 14. Армия получил четкий сигнал, что за нее никто не будет заступаться, кроме народа. Если россияне прикажут судить всех АТОшников, то нынешняя власть не будет сомневаться. А защищать армию встанет народ. Так что момент прозрения армейцев наступил даже быстрее, чем предполагалось. Во всем остальном такой же прогнозированный треш. Коронавирус бьет рекорды, деньги из ковидного фонда растянуты на медийно значимые проекты и пилятся со страшным свистом. ПЛР тестов не хватает, больницы забиты. Вся систем государственного устроения трещит по швам. Денег нет и держаться не за что. Потому что их не будет. Местные выборы под угрозой красивейшего пролета и как следствие усиление местных элит и мэров крупных городов, которые не будут больше кутить дули в карманах, а вывалят из ширинок и положат с пробором. Интервью Богдана только подкрепляет то, что и так видят думающие люди. Про Богдана можно много говорить, но есть одна деталь его характеризующая. Он не актер. Он решала. И его репутация зависит от того, что он говорит и как он держит слово. Такие люди как он словами не бросаются. Поэтому все что сказано, это не игра ради торпедирования Ермака. Хотя сам факт торпедирования присутствует. Просто Богдан может себе позволить говорить то, что думает. И то что с его уходом не осталось никого кто понимает, как работает государственная система, это похоже на правду. Как и то, что всех относительно профессиональных людей выпилили с формулировкой «человек Богдана». И что «мира не получится» и экономического прорыва тоже. И что там не осталось никого кто может заставить работать эту систему эффективно, это уже давно не вызывает ни у кого сомнений. В общем все хорошо. Все по плану. Даже с большим опережением сроков. Но то, как они чуть не киданули ЗСУ, откровенно порадовало. "Зеленский всегда тебя бросит, сынок". Это самое главное, что вынесли армейцы из этой ситуации. Поэтому не отстегиваемся. Трясти будет еще крепко. А армию поддерживаем и помогаем. Она сейчас, как никогда, с народом))
    Времени конечно жалко. Но имеем что имеем.
    Подписывайтесь на телеграмм канал - Roman Donik
    И страница ФБ Роман Донік - Roman Donik
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Недоторканість
    Тут зловили на хабарі депутата від слуг Олександра Юрченка.
    Той ще відосик.
    А я згадую, як при «злочинній і корумпованій владі» депутатський корпус сам голосував за зняття депутатської недоторканості. І коаліція НФ і БПП здавала своїх на вимогу генпрокурора.
    Щоб не мати іміджевих втрат. Щоб не кричали: вони усі пов’язані.
    Буквально днями Зеленський заявив, що він хоче відповідати за все, що відбувається у країні. Ну і звичайно ж, він має відповідати за усіх, кого приручив його рейтинг.
    Я ж думаю, вже немає сміливих стверджувати, що безробітний Юрченко міг перемогти на окрузі без сяючої посмішки Володиимра Олександровича і оптимістичного «Зробимо їх знову»?
    Тобто теорію про відповідальність Зеленського за все, що діється у країні можна вважати доведеною. Він же ж і сам це визнає.
    Далі, Зеленський доповів суспільству, що зняв з депутатів недоторканість. І це його безперечний здобуток.
    Ага. Я плачу. Це понти для малограмотних. А насправді, закон виписано так, що лише генпрокурор може порушити карну справу за наявності у слідчих доказової бази. А визначати – є доказова база, чи немає – знову ж - як вирішить пані прокурор. За принципом: «Я художник, я так бачу». А генеральний прокурор на 200% - людина президента.
    Тобто, ми сміливо можемо припустити, що насправді закон про недоторканість виписали так, щоб депутати були таки доторканими. Для однієї людини. І якби на хабарі попався депутат не із Слуг – його би вже порвали.
    Висновки із ситуації:
    1) Зеленський своїх не здає, а у державі Україна вибіркове правосуддя: друзям усе – ворогам закон.
    2) В органах точно є багато кротів. Хтось здає вагнерівську операцію. А хтось не дає довести операцію НАБУ до кінця. Фактично ця операція зірвана на середині. Однозначно для того, щоб не попалися на гачок ті, з ким Юрченко мав ділитися.
    3) Детективи НАБУ таки працюють, але без зеленого світла від Зе!лених у них виходить біг на місці;
    4) Громадянському суспільству і посольствам країн союзників треба чинити тиск на владу, щоб правосуддя було хоча б елементарним;
    5) Зеленський і закон про імпічмент прийняв. І там прописано все так, що легше з України відправити у відставку Трампа, ніж Зеленського.
    Ну і маю сміливе припущення, що в країні, за аналогією з Росією, (де підкилимно воюють між собою різні башти Кремля) – у нас йде війна за доступ до вух Найвеличнішого між різними будинками і поверхами урядового кварталу.
    Це можна і треба використовувати.
    А взагалі то страшно, що твориться в Україні, яку завоювала банда коміків.
    Інформаційна війна страшніша за класичну. Бо ви не знаєте, хто справжній ворог.
    Навибирали.
    Віктор Бобиренко
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Mykhaylo Khomchyn, Хомчине, Ваш Бобиренко так гарно написав, що я трохи не заплакав.
    Навіть витер рукавом "скупую старческую слезу"
    Але, читаємо
    Венедиктова подписала подозрение нардепу Юрченко – источники

    Тому, пам"ятаючи, що "систему характеризує не стільки подія, скільки реакція на подію", будемо чекати подальшого розвитку подій з обережним оптимізмом.

    Тим, у кого шановний Хомчин в ігнорі, раджу все-таки зняти на хвилинку ігнор і почитати пост, що безпосередньо передує даному моєму.

    Особливо звернути увагу на "Ага. Я плачу". І я плАчу. Тільки причина для плачУ у мене інша.
     
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Та пішов він на )(ер!!!:)))
    Буду я ще на рогуля зацофаного час витрачати...
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Несерйозний Ви чоловік. Їх треба інколи читати, а потім носяками товкти, товкти і ще раз товкти. Як я учора - Гудмана з тим містком.
    Ми з Василем незалежно показали всю гудманівську брехню на фактах.
    Тому що при першому посиланні на ролик він міг помилитися. Але коли почав наполягати, то стало видно, що він уже займається дезінформацією (нахабною брехнею).
    Ловити їх треба на їх бріхнях. і носяками, носяками...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. 1. Мабуть, такої могутньої реформи в історії України ще не було. Спочатку зелень відмінила «пакунок малюка», а через пару місяців второпали, що це ж замах на інтереси ядерного електорату і вирішили прийняти закон з його повернення (поки що в першому читанні).
    2. Найблискавичніший обласний прокурор був призначений на Тернопільщині. В день свого представлення колективу діяч насвинячився і почав викликати підлеглих присягати йому на вірність. Його записали. За два дні був звільнений.
    3. Венедиктова пару днів тому докладно пояснила парламенту, що доказів проти Юрченка недостатньо. Та щойно реакція суспільства стала гучною і Зеленський напружився, кількість доказів стрімко зросла й підозра була підписана.
    Головна особливість цієї влади нових облич не в тому, що вони не патріоти і злодії (хоча це й правда). А в тому, що вони ідіоти, причому, нелякані
    АПД. Не плутайте неляканих ідіотів з не лякливими
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Важливий результат, правда, Хомчине? Навіть проміжний. Тут один, якого Ви процитували, бив себе в груди що Венедіктова не підпише підозру. Але підписала. Якщо навіть під тиском суспільства, то це - також добре. Гірше, коли влада каладе на суспільство.
    Щоправда, я - обережний оптиміст. Сьогодні Юрченко не з"явився на засідання. Причина: контактував з коронавірусом.
    Але для мене, як для обережного оптиміста, добре уже те, що хабарник не сидітиме ще чотири роки в ВР і не братиме хабарів, як, прости Господи, який-небудь Грановський.
    Юрченку так якось і нема куди тікати. В Росію не візьмуть, в Іспанії також віллу не встиг побудувати. В Ізраїль, здається, тоже не з таким родоводом їхати.
    Втім, побачимо.
     
    Останнє редагування: 18 вер 2020
    • Баян Баян x 1
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    І що це дасть? Вони брехати перестануть? Ви вже не раз їх ловили і носяками товкли. І шо це дало? Абсолютно нічого - як 3,14зділи, так і 3,14здять далі.
    Ніколи не метайте бісер перед свиньми - ось моя Вам порада
     
  14. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Постійно доводиться воювати з ватними-совками-кат-цабами в мєстєчковій групі. Іноді настільки важко від того всього, що просто хочеться закритися і ні з ким не спілкуватися, але я йду на вулицю і всі ці люди поруч, бо це моє ватне місто. Нікуди не дітися. А як жити?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не погоджуюся. Якби то були лише вони, я б не став з ними сперечатися. Але є багато людей, які дійсно повірили, що той місток схалтурили уже при Зеленському. Можливо, що і на цьому форумі також дехто так подумав. (Я подумав, але засумнівався і вирішив перевірити).
    Тому брехню слід викривати. А то вже на совісті брехунів - чи продовжувати брехати, чи ні.
    От якби я промовчав, якби Василь промовчав, то так би і "прокатило". В тому репортажі не сказано нічого конкретного словами, де, коли і хто - гиги- гага: два райони, дорога на Білорусь, халтура, фуфайки та непрані труси в щілини пхають. Репортаж вийшов два дні тому, значить, Зеленський, значить, Велике будівництво.
    Але інтернет зараз є дуже потужним інструментом для викривання брехні. Що успішно і було зроблено вчора.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Баян Баян x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Хомчине, я Вам дякую, що ставите оцінку "баян" мені за ті пости, де я вчергове повідомляю, що Ви брешете.
    Це означає, що Ви регулярно брешете, а я регулярно повідомляю, що Ви брешете. Я буду викривати Вас на брехні, а Ви, будь ласка, ставте мені "баян", щоб видно було, що я багато разів ловив Вас не брехні.
    До речі "баян" зазвичай ставлять, коли хтось пише про щось, про що вже повідомлялося, або постить один і той же пост в різних темах, слово в слово.
    Я ж свої чи чужі пости не перепощую в різних темах, а оцей мій пост, на який Ви поставили "баян" - жива дискусія з Капітошечкою, чому Ваші та інших порохоботів пости слід читати і тикати носами в ваші бріхні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    МУДРІСТЬ: брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся…
    Можна обманювати всіх недовго, можна обманювати довго небагатьох, але довго багатьох - зась.
    Порошенко в цьому не є виключенням.
    Його ПЄС ніколи не буде мати найбільшу фракцію в Раді, які б сили на очорнення опонентів він не кидав.
     
    • Баян Баян x 1
  18. ЗМІ, вперед. Ви ж так роздували той Роттердам.

    Досудове розслідування в справі "Роттердам+" не змогло встановити факти скоєння злочину або шкоди від дії цієї формули.

    Про це в ході засідання Вищого антикорупційного суду повідомив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Пономаренко.

    "3,5 роки майже тривало досудове розслідування. 3,5 роки ми, тобто сторона обвинувачення, намагалися довести наявність складу злочину, але це не полювання на відьом ... не вдалося нам зібрати комплекс дій, щоб скласти обвинувальний акт ... ми вважаємо, що доказів недостатньо", - повідомив Пономаренко під час судового засідання.

    Після суду прокурор ще раз підтвердив журналістам, що зібрані докази не дають підстав стверджувати про вчинення злочину.

    "Можна однозначно сказати, що немає провини і немає збитків", - повідомив прокурор Пономаренко.

    Прокурор зазначив, що експертами не було встановлено наявність шкоди від дії формули.

    "Оскільки експертами не встановлено наявність шкоди то тому справа мною закрито за відступами складу правопорушення", - повідомив прокурор.

    Сьогодні, 23 вересня, суд закінчив розгляд скарги б/у народного депутата Віктора Чумака та вийшов для ухвалення рішення. Оголошення рішення суду очікується вранці 24 вересня.
     
  19. За ужасной трагедией с катастрофой нашего военного самолёта осталась почти незамеченной другая, не менее страшная новость.

    Вчера в Черкасской области почти 100-тысячный город остался без права выбора.

    У жителей Умани украли право голосовать.

    Держитесь крепко.

    Вчера местная избирательная комиссия сняла с выборов действующего мэра Александра Цебрия, при этом, ВНИМАНИЕ, тут же зарегистрировав кандидатами двух (!) клонов-двойников.

    Теперь настоящий мэр гуляет на улице, а на его место баллотируются два чернорабочих, поменявших фамилии.

    Такого цинизма Украина не знала даже в самые тёмные времена. Мы видели все: вбросы, подкуп, порчу бюллетеней, «карусели», «сетки».

    Но не такой кошмар.

    ...

    Кукловоды и участники известны.

    Это мерзавец и аферист Антон Яценко. Король тендерной мафии Януковича. Народный депутат от партии «За майбутне Коломойского».

    Человек, который так выгодно купил у Тимошенко франшизу на черкасскую
    областную организацию «БЮТ»

    ...

    Нет, нет. Я не боюсь скандала и судов.

    Это общеизвестные факты.

    Для всех. Журналистов, политиков, правоохранителей и даже для Президента.

    ...

    Но никому до этого нет дела.

    Все молчат.

    Президент, ЦИК, СБУ и даже Юлия Владимировна.

    Всех всё устраивает.

    Страну медленно, но уверенно разрывают на куски криминальные кланы, олигархи, коррумпированные судьи и бесконтрольные силовики, а мы все делаем вид, что вроде как порядок.

    ...

    Но наш самолёт вошёл в пике.

    Потому, что командир воздушного судна ничем не управляет.

    К сожалению, он случайно сел за штурвал.
    Borys Filatov
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)