Закон і Право часів "Команди Зе"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 7 сер 2019.

  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  2. Dred

    Dred Well-Known Member

  3. Якось усі очікували, що це відбудеться.
    Що Порошенка таки посадять по бєспрєдєлу.
    Якщо хтось зараз скаже що змушування до призначення когось там у незаконний спосіб - це прямо той ще злочин - скажу - нє вєрю.
    Після того, як з кінця 16-го року по всім каналам кричали, що Порох украв усьо і у 70 разів став багатшим - тьотки з Барабашовського ринку очікують, що його закриють і торти Рошен відберуть.
    А звинувачення - надумані і смішні. І ниці.
    І Рябошапку звільнили, бо не зміг натягти носки на вуха.
    А все чому? Бо крім того, що злобливій і чорноротій тітці з базару, яка хоче, щоб Порошенка закрили не важливо за що - цього хочеться ще одному маленькому наполеончику.
    Який знає, відчуває, що до рівня Порошенка недотягує ні інтелектуально. А зараз уже і морально.
    І оце приземлене - підняти власний статус за рахунок приниження іншого - ось саме це заставляє зараз сотні прокурорських рити землю і шукати хоч щось на Порошенка.
    От це не що інше, як коли сцикливий мілкий трієчник хоче підставити десь по-тихому відмінника спортивної статури.
    У Володимира Олександровича по ходу залишиться тільки його ядерний електорат: зажаті, мстиві, убогі. Ті у кого по життю нічого не виходить. І їм просто треба помсититися успішним людям.
    Вони аплодуватимуть цькуванню і палитимуть на площах книги. І їх багато, так. Але не більшість - це точно.
    Сьогодні Петро нарешті виграв у Вовочки.
    Відсьогодні багатьом стане соромно говорити, за кого вони голосували минулого року.
    Віктор Бобиренко
     
  4. У Хмельницькому суд не зміг оштрафувати Зеленського за порушення карантину. Суддя сказав, що той недоторканий, а значить треба роз‘яснення Верховного Суду, що з тим робити. Сам Зеленський нещодавно радісно казав, що недоторканих більше немає. А ще раніше пообіцяв піти якщо порушить закон.

    Так от. Порушення закону остаточно встановлює суд. Але суд не може цього зробити, бо Зеленський недоторканий.

    Кафка плаче за сюжетом.
    Володимир Ар'єв
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm:Зеленський при карантині зайшов на півчаса випити кави в кафе - ой, треба судити за порушення карантину, та куди судити - треба вже і з поста уходити) Верховному суду треба давати роз'яснення Хмельницькому суду))
    А Порошенко в карантин зборища-ходи робить посеред міста, це нормально, і цим можна пишатися:))) .
    Тупізна порохоботів не те що дивує, вона анекдотична. Про це явище колись напишуть не одну статтю. І не як хвалу екс-президенту Порошенко, а як його підлість, підступність і ненаситну жагу як до грошей, так і до влади.
    Я була проти, щоб зараз у важку воєнну і економічну ситуацію рухали того Порошенко, його треба забувати і справи по ньому якщо починати - то з його оточення, яке б на нього дало показання, не зараз.
    А от зараз перемінилось: бачити його за гратами було б задоволенням. Він таки аморальний тип. Гірший за Коломойшу, хоча казалось би - куди вже гірше??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Борщеварка, в Харькове забита инфекционка.Весь карантин, и спущенные в унитаз миллиардные потери городского бюджета- пошли по звизде.
     
  7. Ну що, друзі, сьогодні до мене в Інститут приходив куратор з СБУ.
    Поспілкуватися про акцію протесту, що відбулася минулого четверга, проти вчорапризначеного міністра.
    Тобто прийшов не минулої п'ятниці, не в понеділок, а на наступний день після призначення.
    Звісно, це збіг.

    Вибачте, далі писатиму дуже стримано, бо нічого дотепного в цьому не бачу, а пишу з двох причин:

    1. Я не давав жодних розписок, що не можу повідомляти своїх друзів і колег про надцікаве спілкування зі службою безпеки у свій неробочий день (так, у нас чотириденний робочий тиждень).
    2. Передбачаю, що подібні візити відбудуться до інших учасників акції, тому друзі, головне - знайте, що Ви не самі. Повідомляйте мене будь-яким зручним для Вас способом, що до Вас теж приходили чи хтось має намір з Вами поспілкуватися.
    Незалежно від того, чи ми знайомі, чи не знайомі.

    Отже.
    Куратор виявився дуже доброзичливим, якими вони зазвичай і бувають.
    Його цікавили питання хто організатор акції, чи не сплачувалися учасникам акції за це кошти, хто ще був на акції з мого Інституту?

    На це я йому принагідно повідомив, що у свій неробочий день (у день акції я взяв відпустку за власний рахунок у зв'язку з сімейними обставинами) я маю повне право приходити на акції, щоб висловити свою громадянську позицію, а хто там був з мого Інституту - відповісти не можу, бо практично всі були у масках. Про що я відкрито писав на своїй сторінці у фейсбуці.
    На питання про гроші я відверто і щиро посміхнувся - бо про такі випадки мені нічого не відомо.

    Ба більше, він спитав, чи можу я йому показати сторінку події у фейсбуці, завядки якій я дізнався про акцію.
    Я йому зауважив, що кожен має займатися своєю роботою, тому він може підписатися на мене у фейсбуці та погортати мою стрічку, і взагалі бути в курсі про всі цікавинки навколонаукового життя в країні, в т.ч. про сьогоднішню акцію протесту та акцію протесту у вівторок, про які я теж дізнався з соцмережі.

    Також було питання про те, чому я вирішив прийти на акцію протесту проти.... за всю розмову він жодного разу не назвав прізвище нового міністра. Я теж не буду, може це якесь табу.
    Довелось розповісти про академічну доброчесність, питання плагіату, що моя громадянська позиція не дозволяє мені з цим миритися.

    Шановний пан намагався поспівчувати, що реформа науки не вдалася, на що я йому чітко відповів, що до вчорашнього дня з нею все було гаразд.
    А потім зробив йому міні-огляд історії питання - про Національну раду з питань розвитку науки і технологій, Науковий комітет, Національний фонд досліджень, суть реформи.
    Про сканувальну тунельну мікроскопію теж розповів, про молекули і те, як робляться дослідження.

    Не впевнений, що йому було цікаво, але я намагався популяризувати науку навіть за таких умов.

    Було й дуже дивне питання - для мене основним є наука чи... оце усе ...(не знаю, що малось на увазі).
    Відповів, що звісно наука, а науку можна творити лише в умовах академічної доброчесності, тому це все мене так і непокоїть.

    Були питання про мою співпрацю з Прометеусом і міжнародними організаціями, його цікавили деталі про моїх знайомих закордоном, що могли лишитися після роботи у Франції, чи є в мене допуск (до всяких секретних штук).
    Було видно, що знає він про мене багато, але от з прізвищем мого наукового керівника, наприклад, він схибив.

    Зі свого боку я поцікавився, чому такий інтерес до моєї персони?
    Куратор відповів, що нічого такого, це просто його робота і вони перевіряють інформацію про акцію протесту і чи немає там складу злочину по статті якійсь (чесно, не запам'ятав), а йому сказали (мабуть у службі, тобто мене там читають) , що я є людиною, яка багато чого знає.

    На що я йому знову порадив підписатися на мене у соціальних мережах, бо все, що я знаю - я намагаюсь висвітлювати, коли є час.
    Тому я тут зазначу, що радий новому підписнику і сподіваюсь, що мої дописи допоможуть боронити незалежність України.

    Резюме.

    По-перше, я дуже прошу вибачення у всіх в Інституті, хто був свідком цього візиту і кого це змусило хвилюватися та згадувати часи тотального контролю спецслужб над наукою.

    Вчені пам'ятають. Вчені відчули. Вчені згадали. Вперше за не знаю скільки років.

    Я бачив сьогодні їхні очі і розумів, що вони відчувають.
    Той момент, коли мені перед ними було невимовно соромно, хоча я нічого такого не зробив.
    Своїми діями чи бездіяльністю я жодним чином не хотів нікого змусити нервувати, але свою громадянську позицію висловлюватиму і надалі.
    В неробочий час, звісно, та у відпустках за власний рахунок.

    По-друге, вся ця ситуація - безвідносно до того, про що ми розмовляли, що мене запитували та що я відповідав - є жахливою сама по собі.
    Сам факт, що у службі безпеки люди витрачають час на мою скромну персону свідчить про те, що щось в державі точно перескочило не на ті рейки.
    Я зараз не буду давати жодних оціночних суджень, дякувати-дуже-дякувати і т.і.
    Це все було смішно, допоки правила гри не змінилися.

    Напрошується жарт про наукову інвестняню, але це не жарт.
    Це нова реальність.

    Тому, друзі.
    Я дуже добра людина.
    Всі, хто мене знає, можуть підтвердити, що я веселий, життєлюбний, хоча інколи в соцмережах я ще та скалка в одному місці.

    Але.

    Коли мій час забирають невідомо на що, витрачають нерви дорогих мені колег та друзів, а при цьому в державі повно більш серйозних проблем з компетенції служби безпеки (хоча не мені їх вчити, звісно) - це змушує мене максимально серйозно поставитися до потенційних загроз, як виникають для мого майбутнього у нашій країні.

    Жартів більше не буде, шановні.
    Хто і що б мені не казав - раніше такого не було.

    Будемо.грати.за.новими.правилами.нової.реальності.

    Тому, ще раз.
    Повідомляйте про випадки "доброзичливого" спілкування з Вами, якщо спілкуєтесь - будьте максимально стриманими. Не забувайте про свої конституційні права на мирні акції протесту і не забувайте цим людям, які кажуть, що це просто їхня робота, популяризувати науку.
    Якщо вони витрачають Ваш час даремно, то зробіть так, щоб хоча б вони збагатилися знаннями.

    Схоже, настають ті найтемніші часи, за якими і буде світанок.
    Загострення - це добре.
    Ніхто не обіцяв, що буде просто.

    Переможемо.

    адпт. Друзі ,я вдячний всім за підтримку і таку кількість коментарів. Ввечері спробую на всі відреагувати.
    Anton Senenko
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Стосовно штрафу за каву.
    Зеленський готовий заплатити штраф за порушення карантину і переказати рівнозначну суму на рахунок кав'ярні в Хмельницькому
     
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Извиняюсь, а это тот самый Зеленский, который клятвенно божился вывезти даму с собачкой из Китая, потому, что это "очень важно"?Тот самый Зеленский, который говорил, что "если нарушу закон- пойду в отставку"?Тот самый Зеленский, который заявлял об "отставке" депутата-насильника, депутата со шлюхами, депутатки-стерилизаторши?Тот самый Зеленский, который уже томов пятьдесят всякого разного наговорил?Он самый?
     
  10. Через COVID-19 уряд Франції відправили у відставку. Прем'єр і два міністри охорони здоров'я під слідством. Їх підозрюють у неналежних діях під час боротьби з COVID-19. Скарги подали звичайні громадяни, лікарі, в'язні, а також організації. Урядовців звинувачують навіть у ненавмисних вбивствах.

    Ось так це відбувається у цивілізованих країнах.

    У нас зелені паскуди вкрали маски (І продали! В Рашку!) - і ноль реакції.
    Лікарів залишили без засобів захисту - і половина лікарів захворіли.
    Зелена сопля обіцяв лікарям 300% надбавки і кинув.
    Запустили купу хворого народу з-за кордону, а заходів перевірки передбачених законом на випадок епідеміологічних заходів не провели.
    При цьому 28 млрд грн із фонду боротьби з COVID-19 влада не використала. Тобто гроші були: і на надбавки, і на халати, і на маски. За ці гроші можна було маски видати кожному громадянину по 100 шт БЕЗКОШТОВНО.
    Але бабосіки вони зекономили, а тепер планують витратити на ямочний розпил.

    Тут не те, що ненавмисні вбивства. Тут зелені мародери тупо вкрали все, а потім вбили людей, щоб замести сліди.

    Гей, дебіри з ДБР: де розслідування? Тут вам не музей штурмувати і ліпити хню. Тут берете два листа секретаря РНБО Данілова на ім'я Гончарука з вимогою заборонити продаж медичних засобів закордон і проводите допити. Злочинна бездіяльність - як два пальці об асфальт.

    Чи боїтеся, що Гончарук щось розкаже про Вовіка небажане?
    Джон Сміт
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    АХТУНГ
    Страна юа


    Турчинову приготуватися? Зеленський заявив, що немає прощення тим, хто не дав українським морякам захистити Крим
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Цю тактику зелених ви вже мали вивчити. Спочатку вони закидають в суспільний простір певну контраверсійну ідею, потім вивчають реакцію на неї і, якщо вона не виглядає надто бурхливою й не обіцяє негайних серйозних неприємностей, реалізують її.
    З моменту, як їм стало відомо, що Пастор може приєднатися до Порошенка (а це питання обговорювалося не один місяць), він став потенційним об‘єктом атаки янелохових гончих псів. Про те, що ДБР готує Турчинову підозру за певні політичні рішення періоду, коли він був в.о. Президента, я чув зо два тижні. І от сьогодні дрібний вилупок вирішив перевірити вашу реакцію на це, пообіцявши притягнути до відповідальності «тих, хто не дозволив українським морякам завадити анексії Криму».
    Ви тільки нічого не переплутайте: - Турчинов, який зберіг нам країну, що опинилася без армії, спецслужб, поліції (і державного апарату взагалі) в період збройної агресії з боку другої армії світу - це зрадник і злочинець;
    - українські військові в Криму, котрі майже тотально перейшли на біг ворога - герої, яким Турчинов «не дозволив» залишитися вірними присязі;
    - паяц, котрий всі роки війни ухилявся від призову і заробляв у РФ, русофіл, який досі не може вголос визнати її агресором на Донбасі - патріот і борець за суверенітет і територіальну цілісність.
    Не піднімемо зараз хай - доведеться ходити ще й під суди над Турчиновим
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Модна професія -піднімати хай:))).Професійні і непрофесійні хайтери непогано заробляють, не приносячи нічого корисного країні...краще б вже стадіон десь постригли.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А мені от цікаво - а чому не можна розслідувати в судовому порядку діяльність того Турчинова?
    :scratch_one-s_head:

    Повторюю - проти всіх високопосадовців після каденції треба обов"язково відкривати слідчі дії на рахунок порушення закону під час находження при владі.
     
  15. Портянка переслідує Пашинського (як і інших) не тому, що Пашинський вчинив нісправідлівость - вистрілив у копито бухому бидлу, яке погрожувало вночі на дорозі його дружині, при чому саме було раніше засуджене за побиття жінок. Портова шлюха, переслідує Пашинського, бо Пашинський - одна з ключових осіб українського опору.
    А всіх ключових осіб українського опору треба дискредитувати і знищити. Населення країни-жертви має бути завжди переконаним, що "всі політіки однакові", "брешуть", "крадуть", "ворог не в Кремлі, а в Києвї" і, як результат: "нехай вже Путін".

    Тому Т.Чорновол - "має справку по психіатрії", Порошенко - "все вкрав", Парубій - "смішно балакає", Кличко - "тупий", і тд.
    А Зеленського їм навіть принижувати не прийдеться. Його вже і так природа принизила.

    І всім - кримінальні справи. Кримінальна справа в цій схемі це публічне повалення героя. Публічне повалення героя в психології дуже добре діє на свідомість худоби.

    Тому, якщо ти справжній український політик, готуйся бути опльованим і зрадженим власними сліпими українцями, які підспівуючи ворогу, за твою щиру службу ще й обіллють тебе брудом.
     
  16. НУ ЩО, тупенькі, хоч одна бл...дь ТЕПЕР вибачиться?! Адже це саме ви писали на парканах "Свинарчуків - за грати!", правда?! ЦЕ ж саме ви кидали іграшковими свинками в Порошенка, запитуючи:"Чому не сидять Свинарчуки?!" Це саме ви виступали з екранів і трибун з криками: "МАРОДЕРИ НАЖИВАЮТЬСЯ НА ВІЙНІ!"

    ДУМАЮ, що жодна не вибачиться. Бо ви тупі, маніпульовані, а найгірше - постійно недумаючі. У вас просто нема часу думати, бо ви постійно в екстазі і постійно щось кричите. Думаєте зараз полізуть навипередки вибачатись гриценки, добродомови, білецькі і саакашвілі, які ще вора навипередки проголошували цю наклепницьку маячню про людей, які котрабандою, в обхід російських законів і стукачів, завозили деталі вироблені в РФ для УКРАЇНСЬКОЇ БРОНЕТЕХНІКИ?! Вангую: НЕ дочекаєтесь!

    Багато з вас тепер волатимуть:: "А що ми винні - нас ОБДУРИЛИ!!!" Не потрібно цього фальшивого здивування, добре? Пояснюю: через відсутність у вас вміння аналізувати почуте і побачене ворог втюхав вам історію з Гладковськими, паяца- маінульованого наркомана і псевдорефрматора, а завтра, після чергової інформаційної атаки на ваші комплекси, страхи і віру в халяву - Раша вам запропонує в керманичі України якогось медведчука чи Рабіновича! А ви й надалі нічого не розумітимете. Знаєте - чому? Бо ви тупі, маніпульовані, а найгірше - постійно недумаючі...

    Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр
     
  17. Зеленский сбрасывает активы в Украине и переписывает заграничные активы на третьих лиц и на жену. Это уже системно. Слух о размолвке и возможном разводе возник не просто так. Когда запахнет жареным, они разведутся. И все имущество будет на Елене Зеленской. До Зеленского начало доходить, что триумфального правления не получится и возможно его будут "разрывать". И довольно скоро. Зеленский не собирается жить в Украине. И за границей он старается обезопасить активы. Потому что он уже нарулил на несколько криминальных дел. А учитывая попытки любой ценой засудить Порошенко, общественностью, в том числе мировой, любые уголовные дела против Зеленского будут рассматриваться как абсолютно нормальные
    Роман Донік
     
  18. Де кацалапий, срана куля які тут кричали про справу шеремета? Знову повен рот гівна?

    Суд і прокуратура загубили 148 сторінки у 2гому томі справи Шеремета. Я фігею з цього цирку.

    #freeRiff
     
а де твій аватар? :)