Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. coffeefan

    coffeefan Well-Known Member

    Нью-Йорк Стріт піцца точно має доставку.
    http://clientclub.com.ua/id13476/full
    Тут можна подивитись хто має доставку.
    http://v.lviv.ua/catalog/food/pizza

    Особисто буваю у Челентано, Нью-Йорку, Леополі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Вот и моя жена...:pardon:
    Сижу 3 месяц на диете,:bad: надо скидывать её доброту и вкусную кухню.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Жодних погоджень проектів встановлення бронзових пам’ятників на фасаді будинку №20 на вул. Вірменській та біля будинку №7 на вул. Сербській управління охорони історичного середовища не видавало.
    -AAA+

    Нагадаємо, інформаційна агенція «ЗІК» 17 липня звернулася до міського голови Львова та його підлеглих з інформаційним запитом про те, хто і коли видавав дозволи на проектування та хто і коли проектував і головне – погоджував акти готовності до експлуатації цих об’єктів, проекти яких мали б опиратися на висновки управління архітектури, санітарно-епідеміологічної станції, управління охорони навколишнього природного середовища, управління охорони історичного середовища, управління Держкомзему та чималої кількості інших контролюючих органів.

    На інформаційний запит ЗІКу щодо специфічних аспектів легітимності функціонування у м. Львові об’єктів громадського обслуговування мережі «Холдингу емоцій!FEST» – бізнесу Юрія Назарука, який є радником міського голови Львова Андрія Садового, другою після в.о. начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Ігоря Гуменчука відповіла очільниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко-Швець.

    У листі ЗІКу №04/2417 від 03.08.2010 Лілія Онищенко-Швець написала: «Висновок щодо можливості погодження проекту реконструкції зі спорудженням верхньої тераси в будинку №20 на вул. Вірменській управлінням не надавався. Жодних погоджень проектів встановлення бронзових пам’ятників на фасаді будинку №20 на вул. Вірменській та біля будинку №7 на вул. Сербській управління не видавало».

    Яким чином функціонує кнайпа, яка не тільки не здана в експлуатацію, а й не має погодженого проекту реконструкції будинку та спорудження верхньої тераси, – запитання до прокуратури.
    http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/06/240198

    Іще одне запитання зависає в повітрі, як риторична фігура: чому ніхто не хоче відповідати про пивний трамвай заінстальований на пл. Галицькій?
     
  4. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    [​IMG]


    Я в шоці )))) Реально ... там тої курки ...ну просто кіт наплакав, це на кісточці трішки мяса ...таких дві кісточки і ціна як цілою курки в арсені ))))

    Нє, вже в МкДональдсі навіть буде дешевше і смачніше ))) Оце так криза вдарила ((((
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. starJeff

    starJeff New Member

    Пузата хата, піцерія Піраміда та смачно готують.
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Кажуть в лісотехнічному столовка дуже дешева, на 20 грн. можна наїстись добре)))
     
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Все вдома,вдома...заходьте на форумну кухню,вчіться і не переплачуйте.......домашнє краще і свіжіше....
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Непогана точка, бар "скеля" на Б. Хмельницького (не знаю №, метрів 50 перед Промисловою). Там готують фірмову страву "Пательня", тобто, готують такий-собі "мікс" (картопля-гриби-м"ясо-помідори і т.д.) але подають його разом з пательнею! Ціна відносно демократична 20 грн. СМАКОТА!!! Усім раджу ;)
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Я тоже, шо за борщ за 6,50
     
  10. Vidok

    Vidok Active Member

    Яка адреса?
     
  11. starJeff

    starJeff New Member

    є різні піцерії, ресторани, кафе найкраща їжа домашня.
     
  12. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    якщо врахувати, що в магазині нова пательня мінімум 100 грн., то таки повна халява...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Honda

    Honda Well-Known Member

    Найкраща їда все-таки домашня!!! Але інколи їм поза домом. Для мене Студентський комплекс харчування політехніки! :good: Дешево, смачно і сердито:))) Смачна піца в Каїросі на Городоцькій! Не сподобалось взагалі в Ель-Греко, біля міжнародного вареничного, стави не смачні, відношення хамське!! Полюбляю піти в Акрополіс, власник грек, подобається там піта!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. starJeff

    starJeff New Member

    нема різниці де їсти, головне що хоч є де:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    о_О.......

    ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

    У Львові не знаю такого місця яке б відповідало моїм вимогам....( а я вимоглива)
    Особливо колись любила кафешку,чи то столовку навпроти (на куті) театру Воскресіння...там такі були млинці з грибами...ну просто мням....але вже й тієї столовки немає і млинців таких більше ніде не куштувала....
     
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

     
    • Подобається Подобається x 2
  17. night

    night Well-Known Member

    Ви вимоги озвучте. Може і кафешка знайдеться :)
     
  18. vaza

    vaza New Member

    доброго дня
    буду вперше у Львові
    підскажіть добрий ресторан з добрим пивом=)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    по грошах чи по якості пива?
     
  20. vaza

    vaza New Member

    щоб, було, добре=)
    ну десь по 100грн на обід з чоловіка
    типу страва (пательня чи що syit), пиво, десерт та кава. Але й щоб інтерьер був приємним=)
     
а де твій аватар? :)