Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Якщо ви наймете жінку старше 45 років, з графіком роботи 3-4 рази на тиждень по 3-4 години/день, її послуги будуть коштувати Вам приблизно 800грн, а може й менше. Я маю знайому, мама якої так заробляє на життя. Думаю, що Ви витрачаєте на обід в кафе не менше 1000. Якщо порахувати продукти, вийде до 1500 на місяць, як на 1 людину. Думаю, варто переплатити і їсти нормальну домашню їжу і не тільки обід, а й сніданок і вечерю. Доведеться тільки підігрівати. Мікрохвильовка найкращий варіант для холостяка, і час економите і посуду брудного менше!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Ще їдальні у ВНЗ: Франка і Політеха.
    Ціни смішні, в принципі - страви цілком пристойні.
    Також чув про їдальню трамвайного депо , біля СБУ, теж наче пристойно і ціни звісно дуже низькі.
    А, ну і булочна навпроти центральної пошти , дешево і смачно.
    ---

    Хоча як на мене, то я б пішов в Нью-Йорк на борщ чи омлет, і на додачу ще млинець. Ціни правда вже підросли, але в 15-20 грн можна влізти.

    ---

    З іншого боку, надаю перевагу пляшці кефіру Галичина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    В їдальню та корпус Івана Франка не впускають без студентського. А в гуртожитках Політеху(парк, біля воєнної частини, недалеко від податкової) є внизу пристойна їдальня.
    також часто буваю на Чорновола 95, йде Арсен, потім Альцест, потім Крез, Прихват Банк і тоді та харчевня.
    Ще в центрі біля готелю Львів, там де тролейбус кінцева класно готують картоплю фрі з сосискою в часниковому соусі.
    А ще недавно їв смачну шаурму за 20 грн на Лесі Українки.
     
  4. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ага.. Акція: з'їж 4 шаурми і збери Бобіка!
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я віддаю перевагу телятині.
     
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    І напевно, Ви бачили, як від телячої тушки відрізали шматок і приготували Вам з нього шаурму...не смішіть...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Припускаю, що таке можливо тільки зранку і увечері, але не вдень.
    Хоча б тому, що на 1 поверсі знаходиться книжковий, і Британська Рада.
    Окрім того, десь місяця зо 2 тому, входив по справах без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Я вважаю, що по смаку/запаху/вигляду здатен визначити м'ясо з телятини. І кафе в центрі, що готує з собачої тушки шаурму, підмінюючи телятину, якось схоже на страшилку. Не допускаю такого. А скільки собачатина коштує? Нею вигідно підміняти телятину? Хтось на смак може сказати яка Собачатина?

    Останні рази там був років 1-2 тому пам'ятаю, що в столові зробили ремонт і пам'ятаю внизу сходів в холі при вході стояв охоронник і перевіряв студентські квитки. Я казав, що забув, проте поназивав прізвища викладачів журфаку(Кость, Лельо, Лось, ...) і був пропущений. Тепер, журфак перенесли на Чупринки, і прізвищ інших факів, які тепер в головному корпусі не знаю, тому й не заходжу. Дякую, що підказали про зняття контролю, піду перевірю.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    800 грн. плюс сировина?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Peri

    Peri Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  11. night

    night Well-Known Member

    В шаурмі..де воно наперчене, солене і приправлено спеціями...та там що свинина, що телятина, що собачатина матиме однаковий смак.
    ловкость рук, трішки холоднокровності і собачка ваша. А ще простіше пообіцяти пиякам пляшечку другу і собак матимете вдосталь. Так колись на СКА ловили цуциків :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    А про харчувальні заклади, їх місцезнаходження, ціни, якість ще хтось щось знає? :) Питання і досі актуальне.
     
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    не сприймайте все буквально. По-перше, я не казала, що саме Ваша шаурма була із собачки. Ви думаєте, що неякісні виробники купляють собачатину? Не впевнена... Колись власними очима бачила, як один пес тягнув по вулиці відрубану голову собаки разом зі шматком шкіри! По-друге, подумайте логічно. Скільки коштує якісний шмат телятини, такий з якого мають робити шаурму. Мінімум 45грн за кіло. На одну шаурму йде не менше 400гр сирого м'яса, то вже 20 грн + всілякі приколи типу моркви, капусти, кукурудзи, огірка, соуси і т.д. а ще й + виготовлення й зарплата продавця... Скільки вона мала би коштувати??? Якщо ж взяти дешеве, неякісне м'ясо, або й взагалі не м'ясо, що безкоштовно бігає в кожному дворі, то можна й по 20грн продавати. Й запах та смак не телятини можна гарно замаскувати спеціями та вимочуванням м'яса в оцті..
    Я ні в якому разі Вам не кажу, що Ви з'їли якогось песика або котика. Най то була сама справжня шаурма.. але повірте, таких ділків достатньо, про це було дуже багато інформації й у ЗМІ... Тому, краще не жартувати із своїм організмом, і харчуватися нормальною домашньою їжею. А при бажанні, шаурму можна й дома зробити...

    ---------- Додано в 21:15 ---------- Попередній допис був написаний в 21:07 ----------

    Ні то тільки за роботу, сировина господаря. Принаймні, стільки бере та жінка. А домогосподарка з прибиранням коштує від 1500 грн/міс, із неповною зайнятістю...

    Хм... може собі відкрити агентство з підбору персоналу... цікава ідея... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За своє життя я не часто ходив по різних харчоблоках, але найбільше, де мені сподобалося - в с. Озерне по дорозі на Тернопіль.
    Там завжди все свіже, а порції ТАКІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я таких за розміром катлет не видів, чи відбивних, а гарнір зразу замовляйте половину, бо половину навряд чи здолаєте!!!
    І ціни досить хороші.

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    то недешево... виходить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    не вірю, що є десь у Львові шаурма з такою к-тю м`яса. Та, що їв я, може й 100гр не мала.
    Розмір шаурми орієнтовно такий же як і в Хот-Дога.
     
  16. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ось так, гугле! Прокидаєтесь з ранку й пряміком в с. Озерне, що по дорозі на Тернопіль... до обіду якраз доїдете...

    ---------- Додано в 21:32 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    Вам так здається, бо 100гр м'яса то навіть не ціла відбивна...

    ---------- Додано в 21:33 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ----------

    так, десь 1200-1500 як на 1 людину... залежить в кого які апетити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Заклади харчування....то немиті каструлі,бруд довкола , а іноді й котлетки з підлоги, і борщик з помийного відерця переварений, я то знаю напевне,моя знайома в тій сфері працює,як розкажео_О
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а готування тричі на день?
     
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Ну так, люди, що працюють в ковбасних цехах часто її не вживають, бо знають, як готується. Все можливо, але вовка боятися - в ліс не ходити. Рівень серйозності закладу і відповідальності його працівників видно одразу, тому ніхто не говорить про сумнівні харчевні. Мене цікавлять заклади, де можна недорого і смачно поїсти і не сумніватися в якості їжі.
     
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    та жіночка приходить на 3-4 години 3-4 рази на тиждень, все понаготовить, що їй замовляють та йде, ваша справа розігріти то на другий день... є такі що приходять щодня..
    я вже то писала вище...

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:53 ----------

    Google, коротше! Виходячи з вищевказаного, висновок такий: ЖЕНИТИСЯ!!! Буде і смачно, і якісно, і відносно не дорого... Але нікому не кажіть, що Ви ледачій, бо дуже довго будете дружину шукати.... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)