Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    :):):)
    Не бійтеся, кажіть самі. Люди то оцінять! ;)
     
  2. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    я такий безпардонний (розкріпощонний) тільки останнім часом став :). До того навіть на форумі мало дописував, якось незручно було. А з форумом знайоми давненько (років 3, якщо він тоді вже існував :))
     
  3. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Ні, я би то сміливий назвала. Бо Ви себе якимось такими негарними термінами описуєте, зразу можуть неправильні асоціації виниктути :).
    А процес би той я загалом охарактеризувала дорослішанням, тільки вважайте, надмірно швидкими темпами не прогресуйте, бо ще не знати куди такі речі завести можуть :)!
     
  4. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    ясно. Отже, якщо коли небудь ви в одному з "Оскароносних" закладів зустрінете дорослого :) відповідального (памятаєте?) :) сміливого :) зпрогресованого швидким темпами :) чувака, то знайте що то - я. Підходьте і кажіть : "Привіт Андрій". Якщо вам скажуть "Привіт Черешенька" то все ок.

    :)

    Ну як вам оффтопівський голівудський сценарій ? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Ой, мені тепер вже аж трохи страшно стало! Куди штовхаю я Вас своїми порадами!
    Ні, але радість і щирість дитинства збережіть, безпосередність і легкість теж! Прошу Вас дуже.
    (Я насправді й сама не дуже хочу в дорослий світ, юний має стільки переваг - тому живу і дивлюся на все трошки зідеалізованими, трошки наївними очима) ;)
     
  6. Romeo1256

    Romeo1256 Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    ЦІКАВО ВИХОДИТЬ!
    СТАРАЄМСЯ ЖИТИ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ЮНОСТІ (В ПРИНЦИПІ Я ТАКИЙ САМИЙ), АЛЕ ШУКАЄМ ЩОСЬ ПО ДОРОСЛОМУ РОМАНТИЧНЕ ОСКАРАНОСНЕ МІСЦЕ, ХОЧА ПОГОДА ДОЗВОЛЯЄ НА СВЖОМУ ПОВІТРІ РОМАНТИЧНО ПОСИДІТИ. ДОРЕЧІ ОТ І НОВА ТЕМА ВИЗРІЛА : "ЗАКУТКИ ЛЬВОВА ДЕ МОЖНА РОМАНТИЧНО ПОСИДІТИ НА ВУЛИЦІ"
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    супер! відкривайте!
     
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Іду знайомитися і відкривати для себе нові закутки, щоб потім доповісти усім на форумі! :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Нарешті мою улюблену місцинку згадали!!!
    Ми в ту цукерню дуже часто ходили.
    А ще любили ходити до вірменської каварні. Ну, але то суто з особистих причин. Наш кум у вірменці в хорі співає, тому ми з ним частенько до вірменської каварні ходили. Обставлено там трохи по-старенькому, але може, колись таки відновлять свій інтер'єр трохи. Там чудові чирники і пахлава! І там не дозволяють курити у сімейні дні - суботу та неділю. :)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Ну про це ми знаємо ще від професора Плєйшнєра.
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Я вагітною як повз неї прогулювалася могла 7 булочок стоптати :) А тепер тільки щось звідти солодкого зїм, відразу хапає підшлункова :sad:
     
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця


    незарах :) це індивідуальна непереносимість.

    Шкода п. Зоряназірка що у вас та підшлункова. В мене теж таке час від часу лихо, але не від солодкого, а від жирного :sad:
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Від жирного в мене теж, я навіть на шинці краєчок тонесенький сала відрізаю

    Старість не радість :)) от в студентські роки чого тільки не їли і нічого не боліло
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Chopper

    Chopper Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    А мені Корзо сподобався :)
    Я там був вранці, був удень, увечері, і зовсім вже увечері. І завжди було класно - кожен раз по своєму. Відтак сформувався стійкий сантимент до Мерфіз+бастурма+лоліти+можливість зануритись у какофонію і забути про власне покоцане суперего. :)
     
  15. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    то де п. Чоппер?
     
  16. Chopper

    Chopper Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    То є на Рогатинців 12. Такий собі ірландський паб. Часами там на скрипці грають. Таке воно трохи антикварне, хоча й зрозуміло що попса і стилізація - але це той різновид гамірного затишку, який часом дуже потрібен.

    А ще я Дзигу люблю. Дивною любов'ю. Коли холодно - сидіти надворі з глінтвейном. А в спеку - навпаки - в кнайпі. Замовляю там теляче серце, шпиговане всячиною і трохи "зеленої феї" - поки серце готують. А потім виходиш надвір і... не впізнаєш Львова :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Супер сказано, погоджуюся на всі 200% зі 100%! :) Я у "Дзизі", як німці кажуть, Stammgast, без неї просто не можу, в будь-яку пору дня чи пізнього вечора мушу заглянути туди на львівську каву, пиво чи добру виставку...
    (Ну а за паб, то був у мене персональний досвід негативний, у ньому й класно в спокійніші вечори буває:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Chopper

    Chopper Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Хе-хе уже записую цей Ваш штамгаст - буду хизуватися слівцем :)
     
  19. Kisa_Lviv

    Kisa_Lviv New Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    то все звичайно кльово. Але от у віденці наприклад нема пива Хайк. А я без Хайка ні на крок )))) Так шо Віденка то не моє:feminist:
     
  20. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Обідаю в "кафешці" поруч з роботою. Зараз то "ВЕНОЛ кафе клаб", що по Зеленій, 147 (поруч з новим Арсеном). Надорого, смачно, затишно і місця вдосталь (Особливо після ремонту, що щойно закінчився).
    Кухня смачна (Особливо вареники - практично як "бабусині"). http://my-photo.ru/photo.php?z=mezl&p=302736
     
а де твій аватар? :)