Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. Maryna Demeshko

    Maryna Demeshko New Member

    Мені дуже подобається піца в "Квіти на руїнах" :good: таака смачна і роблять прямо у вас на очах, і класний чай "сій самураїв", дуже раджу:)
     
  2. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    В обід був в центрі по справах і попав на відкриття нового фастфуду Yummies/ Ямміс в центрі, біля памятника Данила Галицького. Скуштував гамбургер та коронні "курочки" Під пиво класно йде))))
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    И всё-таки, можно мне во Львове открыть забегаловку "Русские пельмени"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ліпше "Україньський вареник",буде більше клієнтів,особливо іноземців
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Хоть целую сеть!
    Если денег есть?;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Жменька

    Жменька Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Люблю посидіти в Джоні рокер, а от на рахунок кухні - то не знайшла ще рівних кухні ресторану "Будьмо" Там справді смачнюча кухня а також задумуюся про те, щоб відсвяткувати там своє весілля :music:
     
  8. Lilikana

    Lilikana Well-Known Member

    Порадьте будь-ласка ресторан італійський у центрі міста, щоб смачно , якісно, гарній вибір італійських страв і можна дорого! Дякую.
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот Вам лично это надо?
     
  10. Стосовно кухні (а вона для мене завжди була мабуть найважливішою складовою) то найбільш для мене виграє ресторан Будьмо, що в Малехові. Справді мало траплялося закладів з такою смакотою і за помірну ціну. Раджу ресторан)))
     
    Останнє редагування модератором: 16 лип 2012
  11. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ви там ким працюєте?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Якщо цікавить моя роботка - то я дизайнер. ТАМ я не працюю)))
     
  13. Fon

    Fon whom how

    файна їжа в бернадинському підземеллі зі сторони валової. там закладу півтора кімнатки з туалєтом, і ше як піводесии катакомб. там постійно якісь інсталяції ставлять аборигени.
    а меню в стилі старовинних монашеських страв. досить насичене меню, особливі настоянки, яких мало де найдеш, ну і обслуговування супер. і радже залишати чимбільше чайових, тоді така кривава трагедія розвернеться, макбет віддихає ))

    біля лемка з золотим зацофаним пальцем є кафе чарівний ліхтар. там всього 4 столика, при чому один явно лишній і купа тортів. можна затишно посидіти і навалитись солодкого.

    я навіть не знаю чи пропонувати вам дзигу... )))

    зрештою всі мало цікаві здав, при собі залишаю неймовірні і мало кому відомі місцини
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. sv-ukraine

    sv-ukraine Active Member

    ---------- Додано в 01:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:35 ----------


    Ирина НЕЧАЕВА
    http://2000.net.ua/2000/derzhava/region/70828[/QUOTE]
    А ще забули про "Вірменку" . Справжня кава вариться в турці!!! Скільки кавярень переходила у Львові, всеодно повертаюсь туди, і тортики та тістечка там смачні і справжні!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. kavachika

    kavachika New Member

    А мені запала до душі Арома, ну дуже смачна кава і якась така латинська атмосфера, але завела мене туди подруга з приводу морозива, бо почула що вони там роблять своє, ніби за італійським рецептом..дуже відчувається, що воно з ягід (я брала сорбет) а не з порошку.

    ---------- Додано в 13:48 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Прикольний ресторан Флоренція на площі коліївщини, біля вул староєврейська.

    ---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

    Ходили туди з подругою, сама люблю пройтись часом по пиву, але атмосфера там якась не пабна..не пішло..як на мене, то той самий Кумпель чи Старгород набагато цікавіші..
     
  16. morze

    morze Well-Known Member

    "крокодил" по Личаківській на перехресті з Нєкрасова! Там Вас зустрінуть ласкаві усмішки працівників, широкий асортимент страв, теплі гості, і, навіть, безкоштовний туалет! Коли піна в бокалі піднімається від прїзджаючої поряд "семірки"(трамвай), то радість буття Вас непокине ніколи! (не в рекламу) Я там був!!!
     
  17. vaseliena

    vaseliena New Member

    Усім привіт ми з друзями хочем піти до ресторану диканька який знаходиться в давидові в сторону Бібрки Рогатина. Хтось там був підкажіть будьласка яка там атмосфера чи можна там посидіти і чи є там майданчик для дітей? дякую
     
  18. AnnaZoryana

    AnnaZoryana New Member

    насправді у нас закладів на всякий смак, аж іноді очі розбігаються. коли хтось приїздить, то я кожен раз підбираю для конкретної людини "маршрут") якщо гості здалеку, і не знають особливостей місцевої кухні - то веду в "Кентавр".. там може не дуже дешево, зате співвідношення ціна-якість-обслуговування-смак абсолютно адекватне, і плюс - все є: і поїсти, і кава, і до кави. якщо хочуть люди побачити, що таке місцева "богема" - на Дзигу треба йти, бажано на джаз-клуб) кава з папірчиками всіх так тішить!.. якщо атракціони - то фест, але там тіко подивитися, їсти навряд чи варто)
     
  19. Яку вірменку ви маєте на увазі?

    Особисто я частенько відвідую кав"ярню-копальню в будинку Просвіти, буває що і купую там каву на вагу, на свіжообсмажену там є знижка 50%. Сервіс непоганий, на замовлення довго чекати не прийдеться, всі офіціанти таке уявлення ніби брати - схожі між собою. Ціни терпимі, фірменні кави - від 25 до 60, какао 15 грн, є торти, печенька смачні до кави. Інтер"єр теж приємний, хоч там часто буває багато народу, тому важко насолодитися відпочинком. Сама по собі кав"ярня велика, є літня красива тераса з дерев"яними стільцями, під першим поверхом - власне "копальня" з окремим меню, там є пиво і закуски до нього. Є ще одна фірменна кава, називається здається "запаяна", теж непогано. Людей там набагато менше, тихо як в півдалі, трохи навіть моторошно...)
     
  20. AnnaZoryana

    AnnaZoryana New Member

    а якість?

    А як Вам якість тої кави?.. Бо з того яку там варять я була шось взагалі розчарована(((
     
а де твій аватар? :)