Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем lotr_an, 5 чер 2007.

  1. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Думаю що така гілка не буде лишньою! Адже висловлювалися бажання її створити.

    Приступаємо панове!
     
  2. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Декілька разів відвідав Віденську кавярню.
    сподобалось. :) ціни тоже ;) але порівняно з тим, що читав про інші заклади, то квіточки.
    Замовляли виключно десерти, морозива, каву... Все дійсно смачне, гарно подано.
    Фірмова кава віденьська - варто спробувати, щоб принаймі знати, для чого там воду подають ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Цих Віденських кав"ярень як собак не різаних, У Львові, Чернівцях може філію у Полтаві відкриють незабаром, спекулюють гендлярі на історії, хоча іноді краще дублювати провірене. Є речі, котрі вартують того, щоб їм зберігати вірність.
    Е.Г.
     
  4. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Віденка у Львові якраз розміщена у автентичній будівлі 19 ст., де за часів Австрії попивали запашну кавусю... :)
    http://www.wienkaffe.lviv.ua/historyua.htm
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    З особистого досвіду рекомендую:

    Цукерню (Староєвреєська - бічна Галицької). Як на мене дуже якісні продукти (це так в порівнянні). Ціни трохи кусючі.
    Золотий дукат - як на мене то вВіденська кавярня ховається (і по цінам також). Дуже приємна місцина. Так з дівчиною там можна файно за тортиком з смачним чаєм, чи кавою, чи шоколадом зависнути :).
    Перевагою є те, як на мне, що не подають спиртного. І дуже важливо : ТАМ НЕ ПАЛЯТЬ!!!! Ца це +20 до карми Дукату!
    ага забув дати адресу - це на розі Руської і Федорова.
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Добре, добре я просто для справки наведу, ось що, Буковина була Турецькою до 1773р, а в 1774 Австрійською, і до Австрії в Чернівцях пани пили каву, на тому місті. Я мабуть помиляюсь але там у Львові здається в 2001 році там було шось інше.
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    О, мене водив один форумлянин до "Золотого Дукату".
    Чудова кав"ярня! Оскільки перед цим ми розмовляли на археологічні теми, то "дуже в жилу"!

    Щоправда, я перед тим "прийняв" і не відразу второпав, що там фальш-стеля - дзеркальна плівка. Здалося, що хтось донизу головою нахилився :)

    І ціни нижчі у порівнянні з київським закладом з подібним асортиментом і рівнем сервісу.
     
  8. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Золотий дукат - то просто благодатна місцина для всіх каво- і чаєманів!!! І атмосфера цього закладу, і сервіс, і пропозиції, і аромат, який ще з вулиці зачаровує, і "Книжка відгуків" (раджу туди обов"язкого зазирнути, хто ще цього не зробив).
    Віденську кав"ярню я також люблю, особливо вона подобається закордонним гостям, там солодке насамперед - вищий клас, пальчики оближеш!!!
    Ще би хотілося "Вероніку" похвалити, щоправда вона не з дешевих, але зате варта уваги!
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Золотий вепер - на пл. Ринок, зал для не курящих. Дуже подобається. Не погане обслуговування, і за 25-30 грн не погано можна пообідати. Тай з компанією гарно посидиш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    були часи коли ми з плітки не вилазили :)
    тепер цей заклад не дуже приємний, але спогади залишилися чудові!:y:

    Вероніка - немає слів! Дуже смачно. А булочки! Ух!:crazy:

    Тільки от в ресторані зайві страви нам дописати до рахунку. Аналогічно і з Віденською кавою. Та загалом, усюди де ти заходиш з іноземцями - одразу тобі докинуть щось в рахунок... певне у нас держава така, що треба бути уважним усюди...
     
  11. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    100 % це місце й зараз не найгірше. Проте накурено страшно.

    дивно такі заклади, ніби пристойні, а такі "дрібні" махінації.
     
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Ще одне прохання вказувати чітко про стан атмосфери в конкретному закладі - як фізичної так і духовної так би мовити :)
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    А ще мені ... сподобалося би, якби не брак часу - "у пані ..." (забув, підкажіть!) - в центрі. Запам"яталися колеса від воза в інтер"єрі. Мав буквально 20 хвилин до від"їзду на вокзал, тільки каву й замовив. А сусідки за столиком виявилися фаховими екскурсоводами. Пожалкували, що не зустрілися за ранковою кавою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    У Пані Стефи.

    А мені щось не дуже він сподобався :sad: проте чай там був нормальний
     
  15. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Мені здається махінації тому, що ніхто не присікає! І офіціянти собі нахабніють, бо бачать можливість підробити! Якщо би їх трошки час від часу штурмувати, вимагати покликати шефа чи попросити книгу скарг і якщо би таких обурень було багато, думаю, вони би хоча б трішки боятися почали!

    Я ще люблю "Синю пляшку", що на Руській. Мені раніше завжди здавалося, що сангігієнічні умови там не в порядку, бо реально ніякої підсобки нема, де посуду мити і т.д. Але ще трафунків після відвідин пляшки не було. Інтер"єр - файнющий, повертаємося до мами Австрії в гарні мистецькі часи. І меню відповідне!
    Проблема в тому, що останнім часом кпайпа завжди забита, і не дуже приємною і ввічливою публікою. А шкода.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Точно! У пані Стефи!
    В Києві колись був ресторан + салон "У пані Анелі" - так і не вибрався туди. А тепер там дуже крутий ресторан "Егоїст".
     
  17. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Ну, не знаю, чи на Оскара тягне і чи популярна, як новітні заклади харчування, але завжди, як у Львові, люблю заходити до "Глинянської Вежі". Там вже собі відриваюся на пляцках. На яких тільки хочу! :) Правда треба на них трохи почекати, але як поїсти салатику, порозмовляти з кимось за компанію, то й час швидко проходить. Адже пляцки то така страва, що з напівфабрикатів її не зробиш...;)
     
  18. Romeo1256

    Romeo1256 Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    Всім Раджу сходити в "Хмільний Дім пана Домса", що на клепарівській прямо біля пивзавода!!! Минулої пятниці ходили туди на "Бумбокс" - супер! Раджу спробувати флячки в булці - пальчики оближите! А ше кажуть що пиво поступає в бар прямо з пивоварні по трубам!!! Доречі все це знаходится в підвалинах пивоварні, такшо ніяких машин і смогу!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця


    Все дедалі більше чую про цей дім... Думаю, варто туди сходити. Плюс музичка там переважно класна грає.. Маю на увазі фолькова, а не БУМБОКС... Не люблю я їх...
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Заклади харчування та відпочинку Львова - Оскароносні місця

    чи не сильно там гамірно для старшого пана з юною леді?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)