Подорожі Україною

Закарпаття

Posted by Dzeko on 16 лис 2010 відповідей - 507
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну якшо ліпляться, значить є такі самі. А якшо є, значить я правду говорю.
    А наступний раз побачу шо черга добрих людей кудись стоїть - буду знати шо то ви там зупинилисі.
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В Солочине действительно хорошо, а чем Поляна не угодила? Живописное место, горы, десятки отелей и пансионатов, два санатория, куча кафе и любимый мой ресторан Уклин, где подают вкусную форель, которая плавает в бассейне. Свалява конечно не потрясает, но есть пара симпатичных улиц с особняками 30-х годов

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Не согласен. Очень симпатичный и уютный город, с интересной архитектурой. Насчет замка Паланка - я вам открою страшный секрет: замки Галичины тоже не украинские, единственно что многие из них при Богдане козаки развалили. Я понимаю, что трудно вам осмыслить тот факт, что Украина многонациональная страна.
    По поводу кафе, вы случайно не мазохист, чего вас понесло в совковую забегаловку, в Мукачево есть кафе, рестораны, кавярни где вкусно и недорого кормят
     
    Останнє редагування: 4 лис 2011
    • Подобається Подобається x 4
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Писав чому. Санаторій на відшибі і з транспортом туго.

    Боже збав ще раз туди потрапити.
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Закарпатцы они разные, но украинцы более открытые и веселые чем прикарпатцы. Года три мы снимали 2-х комнатную квартиру в Поляне, на кухне была не только соль, но и специи и крупы и макароны. Как то вы все таки умеете находить людей подобных вашей хозяйке

    ---------- Додано в 17:53 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

    Какой из двух? Один в центре Поляны, второй на отшибе - "Солнечное Закарпатье" в потрясающе красивом месте
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ну це вже вибачте, але точно не відповідає дійсності.

    Так я ж не людей шукав, а хороше житло. Житло було хороше, і місце теж.


    "Сонячне Закарпаття". А де там красиве місце? Там величезна забудована територія, пару клумб, пильне озерце. За санаторієм - дорога. По дорозі 1,5 км до села, саме село теж нічим не примітне. Хіба що вилізти кудись вище.
     
  6. Real

    Real Well-Known Member

    Вы НИКОГДА и НИЧЕГО не докажите рагулю. Тут Полковник, хоть он и балалаешник, прав. У нас это сословие существует отравляя жизнь себе и окружающим, и , конечно, принося эдакий калорит в жизнь западной Украины.
    Хотя, если разобраться, они есть везде. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. mirosza

    mirosza New Member

    Фестиваль гуцульських коней.

    [​IMG]





    Цікаво, яка Ваша думка про Фестиваль гуцульських коней? Ви ж нічого про це не написали!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що про них може Аудун написати? Непривітні такі коні, зосереджені на собі...
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. mirosza

    mirosza New Member

    А Ви їх колись бачили, що так говорите?
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я - ні.

    А от Аудун - точно. )
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Хіба про коней, гуцульських мова?

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    На пасовиську, думаєте? Нині?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member




    Ну це називалось якось наукова конференція, чи що. Спеціалісти з'їжджалися, перший день в них конференція була в санаторії, а другий день оцінювали коней, заїзди були. Посередині на сцені в синюватому пінджаку губернатор Закарпатської області здається.
    Виводили спочатку коней, потім кобил, жюрі дивилося (поляки якісь), ставили оцінки. Потім скакали через перепони різні. Досить цікаво, незвично по крайній мірі, бо не фольклорний захід, а більш професійний. Для людей, які професійно розводять коней, продають. В цьому все Закарпаття - все по східноєвропейськи без натяжки, вони такі по природі.
     
  13. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 8 лис 2011
  14. Gron

    Gron тафгай

     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені від того, нормальним мене рахують чи ненормальним ні холодно ні жарко. Я від сторонньої думки не залежу.
     
  16. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 8 лис 2011
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
  19. Real

    Real Well-Known Member


    Тепер, коли мені доводиться бувати на Закарпатті, я помічаю, що там люди менш агресивні, відповідно більш доброзичливі, ніж львів"яни. Років з 20 тому я б не зміг дати таке визначення на питання "а які вони, закарпатці", але ж з роками приходить й досвід.
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)