Зайві КГ!!!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Bodyk, 24 гру 2008.

  1. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та який там секрет....менше їсти більше рухатись,навіть якщо хатню роботу робите,як в моєму варіанті,то треба робити так як,ошпарені,швидко,швидесенько,так наче кудись поспішаєте........це мій варіант "руханки",якщо так можна сказати.Графік руханки: 6.00 підйом,...готуєш снаданок і швидко щоб встигнути,будиш всіх,встигаєш за всіма позастилати,нагодувати ,помити посуд і 8.00 гнати на базар,за продуктами(десь хв 7,швидким ходом,коли повільним хв.15),потім вдома швиденько ставиш варити обід....знову гора посуду... миєш...даєш собі спочинок у вигляді ЛФ, обідаєш,і знову миєш.....як не підлогу,то туалет, ванну,стираєш пилюку пританцьовуючи,а не млямляючи і нарікаючи,що кожен день схожий на попередній......йдеш потрендіти до сусідки,де за шклянкою кофе і вина......релаксуєш по повній,потім приходиш до хати і готуєш вечерю......І як завжди щось зранку забуваєш на базарі купити,то женеш до найближчого(можна до найдальшого;)) магазину купуєш і женеш назад,бо вдома на плиті доварюється рис,який дууууже любить горіти,отож вивісивши язика на бороду спортивним кроком ....і ти вже встигла,коли вже в баняці з рисом викіпіла вода,але рис ще не згорів...доварюєш вечерю.......кормиш,миєш.....троха знов ЛФ,стелиш,миєшся сама,вмиваєш мацьопство......миєш підлогу,бо за дня натоптали.....потім ЛФ і спатоньки,ну, можна й фільм качнути про любоф і все -2400 кал.спалюєш моментом,тільки за умови,що під час перегляду кіна не пакуєш смажені сосиски і не доїдаєш ранішній пиріг:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Summer

    Summer Well-Known Member

    та просто шалений ритм!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Та!!!!А якщо замість отих сосисок і пирога,ще й прасуєш купу лахів(особливо "люблю" чоловічі сорочки і підодіяльники)то ше й в процесі прасування спалюєш 1400 кал.але попри те отримуєш задоволення від перегляду кіна.......Переважно я так компенсую нелюбов прасувати-дивлюсь під час нього кіно.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    То просто жах!І так ден в день? Здуріти можна!
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. night

    night Well-Known Member

    А коли ж час на себе залишається?! Почитати щось, в перукарню сходити, просто насолодитись прогулянкою нікуди не поспішаючи...Краще вже менше їсти чи ходити на годинку дві в спорт клуб. І емоції позитивні і зміна обстановки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я теж, коли читав те, все весь час про це думав...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Ну, це я вам один день такий видала, а ви вже офтопите мене:sad::cry:я ще пишу нічкою вірші.....
    Звичайно,що домашня робота потребує часу і зусиль,але хто ж її за мене зробить?
    Гуляти звичайно ходимо,ми й на конях катаємось...;)а це повірте краще за :

     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Оль, ну ти просто супер-жінка!Я б так не змогла...точно, та й не дуже хочеться,якщо чесно:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Peri

    Peri Well-Known Member

    Повірте на слово,наша Поетка виглядає чарівною і милою!
    ...тепер і я думаю,а як це їй вдається?:sorry:з таким темпом...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А прийдеться:)))
    Бо базар ,магазин до хати не прийде, а прийде голодна дитина і чоловік і спитають:мамцю,а шо є їсти? і чому в хаті бардак.Доречі страшенно не терплю бардак,вибиває мене з ритму,в мене звичайно в хаті не готель,але дотримуюсь чистоти, а чистота несе позитивний настрій,Отак!!!!
    Повірте, я не тупа домогосподиня,як це може вам здатись(хоч сама стану на свій захист:cry:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Обрадувала...:)

    Оль, ти що? Так ніхто не думає,чесно-чесно.Навпаки , ми тобою пишаємось ..і трішечки заздримо(ну я точно)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Що це ще таке??? В тебе що, переддеприсійний синдром??? Осьо тобі.. сказала...
    Якщо жінка домогосподиня, чому вона одразу має бути тупою???? в кожно го свої причини на це! нє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Shine

    Shine Well-Known Member

    :good::give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Аж з душі відлягло.Дякую Лідусь!!!!!!!!!:good:

    :blush::blush::blush::blush::blush:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Такс .... Бачу тема плавно переростає в ДП...:scratch_one-s_head:

    Ох ці жінки...:pardon: Завжди в них так... "Начали за здравіє, кончили за упокой":mocking::mocking::mocking:
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А я не погоджуюсь що це сила волі, це таки послідовність. Сила волі не має нічого спільного з похуданням, бо їсти можна і шоколад і торт а он не об’їдатись відноситься до послідовності а не до сили волі. Не сила волі мене підніє кожного ранку з ліжка і заставить зробити вправу а послідовнісь в моїх бажаннях і починаннях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. night

    night Well-Known Member

    В такому темпі я б точно не схотіла жити та й не буду ніколи. Люблю і чистоту і готовити.Але витрачаю на це вдень максимум 2 години. Ходжу в магазин раз в тиждень. Прибираю по черзі кімнати (трачу максимум 20-30 хвилин на це). Блюда готую такі які не займають більше 40 хвилин. Або ж такі які можна залишити в пічці без нагляду. Якщо речі відразу класти на місця то і безпорядку не буде ніколи і прибирати потім не приходиться.
    Зате є час на роботу, навчання, спорт, хобі. Звичайно кожний сам свій ритм обирає. Я веду до того що не варто жінкам лякатись що прийдеться так працювати цілими днями :) Але Ви звичайно молодець що вибрали і витримуєте такий ритм життя.
     
  18. Summer

    Summer Well-Known Member

    абсолютно згідна + 100!

    а я закупи роблю раз на тиждень, але все одно хліб купую кожен день і т.д, , завжди щось треба, я ж не Глоба, щоб все передбачити))...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Ідуть праздники. Треба буде худать. Я останнім часом майже не займалася, через сесію. Я думаю, може ще бігати почати. Хтось бігає?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    ^По льоду ровером їжджу не так що б швидко але кумедне сьонi підсковзнувся на повороті,майже впав.
    Бігати взимку не можу -застудитися можна. Тільки "короткими перебіжками" Як на мене і влітку на велосипеді цікавіше кататися ніж бігати.))
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)