Зайві КГ!!!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Bodyk, 24 гру 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Як то нежирні. Баранина жирна, а можна. Яловичина -жирна, дуже навіть. Гов’яжина також. Може у вас щось не те в книжці написано, бо моя книжка мені прописала любе мясо і дуже багато зелених овочів. А що до круп, то їх просто бажано уникати але не перестати їсти взагалі, бо любий організм не витримає лишень мясом харчуватись, потрібні і злаки, обов’язково. Для першої групи крові пшениця не підходить але підходить жито (rye) і спелт а також гречка.
    Прошу цитата англійською:
    Перекладаю, не більше як одна склянка сухої каші 2-3 рази на тиждень. Подивіться що в списку присутній рис, перловка і гречка.

    ---------- Додано в 14:07 ---------- Попередній допис був написаний в 14:05 ----------

    І Я, і Я!!!:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тре створити клюб "перша мінус".
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Угу..і так по групам крові на ЛФ заходити.Сьогодні спілкуються тільки з першою,завтра з другою....:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Але ви якісь неправильні...тоти...перша група мінус... Дриглі любите...фе...вупше... А моя перша група мінус лиш каву з папіросами сприймає...
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Отож у тебе тільки й мінус вагавиходить
     
  6. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Всі продукти в книзі поділені на корисні , шкідливі і ні те ні се. Так от м"ясо корисне, пшениця шкідлива, а рис і гречка ні те ні се(це для 1 групи крові). Тепер на рахунок м"яса. Гов"ядина і свинина- хіба їх можна порівняти по жирності?
    Тепер про причину некошерності свинини:
     
  7. L e o

    L e o Well-Known Member

    Щоб схуднути добре бігати. Але таке має бути постійно і регулярно.
    А взагалі-то схуднути не важко. Важко знов не набрати зайвих кілограмів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. smeet

    smeet просто спілкуюсь

     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    моя книжка пише що є окрім корисних і шкідливих, нейтральні продукти. Тобто ті які нейтральні тобто вони вам ані користі ані шкоди не приносять, тому вони нейтральні.

    А секс за групою крові, то вже трохи перегинання палки.

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Скажіть-ні те ні се це й є нейтральні,я для гумору так сказав. А про секс за групою крові -це російський винахід , я цю книгу купив в Москві.:);)

     
    Останнє редагування: 12 лис 2010
  11. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А ще кажуть що розум свині рівноцінний розуму 3-ри річної дитини:dntknw::crazy::crazy::crazy::crazy::scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pride girl

    Pride girl New Member

    Потрібно вести здоровий спосіб життя: займатись спортом, раціонально харчуватись і тоді все буде ОК!
     
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Бачив передачу, де випробовували спортсменів... Година бігу під тепловими лампами в костюмі, що не випускає тепло - 6 кг нестало.
    А ще знаю, що боксер за бій втрачає близько 5 кг.
    І зроду не повірю, що не можуть скинути вагу. Знаю людей з зайвою вагою, які говорять, що просто нереально скинуть вагу. І говорять, що їдять зовсім трішечки. Я як побачив те "трішечки"!!!о_О Мені тиждень можна прохарчуватися.:)))
    Коротше кажучи збалансоване харчування і тренування і все буде в шоколаді. Звичайно ж для цього треба сила волі.

    П.С. - є випадки з порушенням обміну речовин, є спадкова схильність до повноти і т.д. В тих випадках майже неможливо стати струнким, але тримати себе в нормальній формі цілком реально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Likalika

    Likalika Member

    Я зробила висновок, що моє тіло худне коли я менше вживаю їжі, особливо солодкого та мучного. І відтепер стараюсь це виконувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Сила волі тут ні до чого. Хто хоче схуднути важлива послідовність. Не можна накидатись на дієту зразу і старатись досягнути моментальних результатів. Їх може і не бути. Але якщо послідовно підходити до цього процесу можна добитись гарних результатів. Сила волі це коли не їш нічого тиждень але для похудання то не помічне.

    ---------- Додано в 03:30 ---------- Попередній допис був написаний в 03:28 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Не погоджуюсь.
    Сила волі - це коли їси не стільки, скільки хочеться, а стільки, скільки треба і те, що треба пів-року, рік і надалі. А ще змушуєш себе підняти дупу з ліжка, відірватись від ТВ і чимось активним зайнятись.
    А тиждень не поїсти, а потім накинутися на все, що під руки попаде - то далеко не сила волі.

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

    Логічно. :))) :))) :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Likalika

    Likalika Member

    Ото ж то і воно. я багатьо чого пробувала для схуднення, але потім вага знову виростає. Відтепер вихід - менше вживати їжу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    100%
    Я так скинула 5 кг.
    То ше не межа....менше їсти , а перед їжею випити стакан води і уявити голодних африканців.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    угу..щоб не бути такимияк вони я б наїлася про запас:))
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Summer

    Summer Well-Known Member

    вітаю! :) а який секрет тої дієти?
    п.с. мене знайомі та родичі не впізнають...так з тими змінами податковий кодекс і т.д зденервувалась шо ну... нерви то не дієта ,але результат теж є...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)