Зайві КГ!!!

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Bodyk, 24 гру 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Читали ми ту вашу кнігу, валяється десь в гаражі з рештою макулатури. Не всі гомеопати і натуропати впихають вам їжу за вашою групою крові. Як для мене то маю перейти на сире гов’яже мясо, а я його не люблю і мені від нього зле. Плюс ваша кніга мені приписує схильність до підвищеної кислотності, а вона в мене понижена і організм в мене не кислотний, і якраз натуропат радив мені багато цитрусових.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Марусю, та не слухайте тих натуроприпатів.... От я почав читати ту книжку і там пише: для моєї групи неможна їсти сало. :eek: Я більше не читав... замкнув книжку... завіз бабці на село і вона тепер має чим п"єц розпалювати.

    Ну або нє.... таке глупе писати, нє?
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Таки глупе...:nea:
    Во,Іспанка їла мало сала...пару плястерків іно...:sorry:
    І шо тепер?
    В лікарні...:sad:
    Дай Боже,щоб скорше виздоровіла і не робила таких ошибок...:nea:
    Пила каву...е-е-е...їла сало,о...і всьо...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Це чисто Ваша справа вірити , чи не вірити. Книгу треба читати від палітурки і до палітурки. Я її читав і найуважніше спочатку,де пояснюються механізми дії різних продуктів на організм людини.Як лікар я Вам скажу-переконливо. Ще про цю книгу не було чути нічого, приїжджала один хороший терапевт з США, яка там проживає і працює.Так от вона дуже багато з цієї книги переписувала вручну(ще не було перекладу), щоб рекомендувати здорове харчування своїм батькам. Я теж не ликом шитий. До мене приходять багато людей,і похилого віку, які ніколи не знали про існування цієї книги,і я розпитую їх про те що вони їдять-такі люди вже з роками випробували від чого їм добре,а від чого їм зле, так от майже на 90 % їхні розповіді збігаються з тим про що написано в книзі.
    Особисто я також попробував. У мене з раннього дитинства були проблеми з печією.Так от відколи я виключив з раціону пшеничну муку відтоді я забув,про печію.Ткож повністю нормалізувалась робота кишківника і пропав біль в суставах.Це одна пшениця. Я не кажу,що я на 100% прислухаюсь до книги-для цього би потрібно дуже багато грошей, і можливостей. Але хоча б стараюся дотримуватись рекомендацій.Хоча зайві КГ у мене є,але в цьому я сам винний.:blush:Люблю смачно поїсти.Якщо б дозу зменшити + фізнавантаження то цього б не було.
     
  5. Honda

    Honda Well-Known Member

    не підходить мені така книжка, я своєї групи крові не знаю о_О :wacko:
     
  6. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Я важу 59 кг при зрості 167 см. Нормально, але у мене є живіт. Раніше качала прес по 100 разів, 4 рази на тиждень. Зараз уже так не можу. Є хороша вправа для пресу (лежачі, або стоячі): праве коліно піднімається до лівого ліктя, тобі навпаки. А усі ці таблетки не тільки неефективні, а ще й небезпечні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Ну у мене чоловік наприклад другої групи крові то йому заборонено мясо, а я першої то мені навпаки. Я одна в нашій хаті з такою групої бо всі решта з другою.

    Чого ми майже не їмо так це свинини але не тому що воно шкідливо, а тому що не кошерно, особливо сало! :haha:
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ов! У моєї старостіни одинакова група крові.
    Можемо мнєсо їсти до нестями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    Рекомендую глянуть сюда, тут много бесплатной литературы о похудении, множество различных методик, +фильм и т.п. а так же четыре тома книги Екатерины Миримановой "Система минус 60"

    http://valkon.narod.ru/hydenie.html
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    дриглі - не мнєсо,а фляки...
    фе.......
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а в нас робїт дриглі не з флєків, а з мнєса, з самої мнєкоті.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    На вкус і цвєт - карандаши разниє...:sorry:
    Я не то,шо дриглів - я вареного мнєса терпіти не переварюю....:bad:
    А,як його файно присмажити - втлумлю і сі оближу...:good:
    Та й всьо...:dntknw:
    перша мінус,холєра.....:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    А пощо мені то качати якщо у мене вони вдома лежать?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Допомогло?Ви й зараз за системою харчуєтесь?
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та при чому тут перша мінус? я теж перша мінус....
     
  16. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    А я чув, що кошерно це на рахунок адреналіну, чому ягня є кошерним, бо воно єдине з звірів не знає,що його будуть різати. Я зрозумів, що Ви фіглюєте, але це так до слова.

    ---------- Додано в 04:44 ---------- Попередній допис був написаний в 04:40 ----------

    Мінус чи плюс ролі не грає. З першою групою крові нешкідливі тільки нежирні сорти м"яса і риби і ніяких каш і макаронів-люди з першою групою це найдревніші люди-мисливці які кормились тим що вполюють і тим що добре бігало(м"ясо а не в кучі сиділо).
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та я поняв... їж Миху корінчики, ягоди, листочки, а хочеш мнєса - лапай по лісі.... Дєкую за пораду.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Osin

    Osin Well-Known Member

    Є простий спосіб - вечеряти фруктами і овочами, робити щодня йогу (подивісться на youtube Сім секретів йоги) і заміняти калорійні продукти малокалорійними. Наприклад, замість хліба їжте дієтичні хлібці (їх можна купити в Арсені або Сільпо у відділі дієтичних продуктів), замість сосисок - відварене або протушковане куряче філе (додайте соєвого соусу для смаку), замість смаженої риби - відварені креветки, замість тістечок і торів - желе (але не купуйте готове, робіть самі, яко хочете, щоб то було корисним), фруктові салати.

    Я намагаюсь притримуватись такої дієти не з метою похудання, але для кращого самопочуття. Допомагає) Знизилась втомлюваність, сонливість, покращився настрій. Хоча мушу зізнатись, що інколи все таки влаштовую свято калорій) Печу піццу чи тортик або готую м"ясо по-французьки) То також інколи потрібно... Треба ж себе любити і часом балувати, але то вже для психологічного здоров"я.

    А загалом менше переймайтесь власною вагою. Це все нав"язані жінкам стереотипи Барбі і голівудських фільмів.
    А в мене Барбі в дитинстві також була))) так що я то поправлялась, коли вага знижувалась до 40, то панічно худала, набравши 48 кг... А тепер розумію, що то була проблема не з вагою, а мізками. :girl_cray:
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Допомогло. Коли гарно дотримувалась всіх принципів то скинула 25кг за 4 місяці, потім закинула то набрала 5кг. Зараз повертаюсь але коли сидяча робота то дуже важко.

    ---------- Додано в 13:58 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Ні чому фіґлюю. Не кошерно тому що свиня вважається найбільш нечистим створінням, через те що вона їсть все навіть відходи. Це так само як креветки і планктони. Тому не любу рибу може їсти єврей який дотримується кашруту.
    А баранину я дуже люблю, власне в нас в основному і продають молодих ягнят. На Великдень у нас завжди печена нога ягняти. МНЯМ!!! Доречі воно дуже жирне онте мясо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То приходь до мене,я ти якогось песика зажену...або си ворону злапиш...та вже перекус. Мнєсо є мнєсо.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)