ЗАБОРОНА ВЖИВАТИ ПИВО В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем Alter, 2 чер 2010.

?

Поправки до ст.178 адмінкодексу(про заборону вживання сл.алк.напоїв)-це :

  1. оздоровлення нації

    40,7%
  2. покращення добробуту міліціянтів вже сьогодні

    48,1%
  3. ще один геніальний спосіб поповнення бюджету

    16,7%
  4. лобіювання інтересів власників барів і відкритих майданчиків

    24,1%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Заборонити, винних розстріляти. Пити пиво в коспірації. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. volk

    volk Well-Known Member

    Взагалі ті всі "нововведення" нагадують горбачовські часи, коли більшість їх були по-совдепівські чавунно-тупими, і, відповідно, й безрезультативними. Шкода, що не бачимо якихось мудрих і "елєгантних" рішень щодо цього.
    Але удки їм взятися в головах жлобів?

    До-речі, пивбар - теж громадське місце. Навіть якщо приватний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alter

    Alter Well-Known Member

    і я про те ж
    заборона реклами прямої чи прихованої, пропаганда здорового способу життя, нехай ще раз піднімуть акциз але пустять його на розвиток популяризації спорту
    ото правда що жлоби при владі, де ж їм ... простіше як у класика - "запретить и не пущать"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    олололо......
    Нехай спочатку візьмуться за магазини, які продають алкоголь і сигарети неповнолітнім!
    І ріветь розпивання алкоголю в гром. місцях впаде десь на відсотків 30%

    + взятись за реклами!
    Шо за фігня? Дивишся Клички рекламують пиво, коли бокс їхній спонсор Немірофф!
    дивишся футбол іде реклама "футбол без пива не буває" ну то є в принципі так, але молодняк слідує тим принципам!
    Ну ладно пиво то таке. а вот сигарети!
    То вже дійсно проблема!
    Най шось дійсно нормальне роблять, а не фігн. страдають!

    І треба взятись за самих курців, а то вже залболо ті дими нюхати!
    А нюхати то фгіня, через якесь чмо я стаю пасивним курцем і я маю потім через нього своє здоровлЄ втрачати?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Розстріляти і заборонити.
    Теж розстріляти. І буде Великий Порядок. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. knepiyvoda

    knepiyvoda Member

    Років десять тому думав, що влітку пиво, лавочка та чіпси є майже словами-синоніми. Принаймні в голові вони виникали одночасно. І, власне, посидіти після роботи десь на відкритому повітрі із пивом в руках було настільки природно, як скупатись у воді на пляжі. І чесно кажучи не хотілось віддавати чесно і небагато зароблені бабоси власникам різних пивних закладів. Та з роками все змінилось. Наразі дивлюсь на людей що розпивають пиво із пляшок вже по-іншому: розуміючи, бо сам був такий. І з осудом, бо … ну якось з боку воно вже не те. Лавочка під домом для мене взагалі є таким собі культурним індикатором суспільства. Якщо раніше там можна було застати людей, які спромагались пісяти під навколишніми деревами, то зараз вони мирно розпивають пиво. А нещодавно до них дойшли навіть пакети для пива. Що дивно і безглуздо – бо міліцію тут ніколи ніхто не бачив. Це по-перше. А по-друге пляшка пива у пакеті може лише погіршити ситуацію у спілкуванні із патрулем міліції. Надивившись америкосівських кінострічок, наші люди, як мавпи почали ховати пиво у пакети. Мовляв, це моя приватна власність, тому що хочу те і роблю. Але у штатах, приватна власність є дійсно такою, і закони писані для всіх. А в нас - ні. І пиво у пакеті легко йде, як спроба приховати адміністративне порушення. Тобто плюс 102 гривні штрафу. І якщо патруль міліції захоче щось довести, то він доведе. Швидше за все, доведеться платити штраф «на руки» без різниці чи було пиво у пакеті, чи ні. Звичайно грамотний юрист може легко відкараскатись від представників правопорядку. Але скільки юристів п’є пиво на лавочках? При чому реально якісних юристів? Тому я вважаю, що пакет не вихід. Вихід – нормальний паб та друзі. Або дім та друзі. Або ліс та друзі. Потрібне підкреслити.

    P.S. Знайомий до речі нещодавно був у штатах. Та пив віскі із пакетика. Поліцейський на це звернув увагу. Знайомий відповів – мовляв пакетик є, все чікі-пікі. На що поліцейський, посміхаючись, відповів: «Це ж воно тільки у кіно чікі-пікі», а далі почалася неприємна розмова із наслідками для знайомого.

    P.S. P.S. Думаю, що коли буду проходити повз свою лавочку і не побачу там нікого із пляшкою в руках, то зможу вважати себе мешканцем Євросоюзу. =)
     
  7. Alter

    Alter Well-Known Member

    Правильно, це вихід, якщо у вас є
    а)гроші на нормальний паб
    б)дім, в якому так само приємно попити пивка з друзями, як і на природі(наприклад з великою терасою - з видом на природу а не на шумний задимлений проспект) - чи може нам, простим смертним слід сидіти в своїй тісній депресивній хрущовці і не висовуватись?бо "нє паложена"
    в)можливість мотатися щоразу в ліс щоб попити пивка(а якщо живеш у Києві і до лісу їхати дві години?)

    я не сумніваюсь що 5% населення можуть собі дозволити саме ці три варіанти :blush: то може тоді вихід-належати до тих 5% ?

    а я не хочу вважати себе мешканцем Євросоюзу, як на мене то це не таке велике щастя...мене влаштує якщо ті закони що є почнуть в нас виконуватись, тоді не доведеться видумувати нічого нового.
    І тоді отой чоловяга з пляшкою на лавочці нехай собі випє і задоволений піде додомцю, а якщо буде буянити-на те повинен бути патруль
    а щоб не дійшло діло до патруля, треба пропагувати здоровий спосіб життя
    БОРОТИСЯ ТРЕБА НЕ З СИМПТОМАМИ А З ПРИЧИНАМИ ХВОРОБИ :ireful1:
    невже хтось ще цього не зрозумів?
    тоді гайда знов рубати виноградники в Криму :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gasan

    Gasan New Member

    До речі...адміністративна відповідальність за таке правопорушення з 01.01.2011 року посилена.
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Адам вже вмер....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ага... Від пива...
     
  11. Assya

    Assya New Member

    1. Побачила ролік «Мені Маргариту і Майстра» :facepalm:…Ну, напій «Маргариту» - текіла з лимоном – я обожнюю!!!:morning1: Підкажіть, як цей «Майстер» готується?!))))))) Чи це не те, про що я думаю?)))):ThankYou:
     
  12. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Один вуйко колись говорив,що є одне "але" в законі.Повязанно воно із відстанню до бару-кафе.Точно не згадаю,але мулька в тому,що на відстані до 20иметрів від кафе-бару можна пити пиво.
     
а де твій аватар? :)