Забобони

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем duncan, 1 лип 2012.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Вам можно , Вы ж девушка ... ))) сексизм )))

    нет, но я не стану скрывать свою неприязнь )))) и говорить что мне абсолютно все равно, при этом ритмично постукивая ботинками по валяющемуся соседу )
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Чекайте, я її й не приховую, коли мені кажуть, що моя віра неправильна, а я вірю неправильно.

    А от до цього моменту мені абсолютно байдуже, у що людина вірить, мені до цього нема діла. "Наша свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини."

    Так зрозуміло?

    Чистої води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Арт, про папу Івана Павла і про вибачення я знаю, ти мені Америку не відкрив. Я би радів, коли б ти читав те, що сам викладаєш на форумі. А виклав ти наступне: папа і церква наживалася на сімї страченого інквізицією - сімї спалених - грабували.
    Доведеш? Чи знову бла-бла?

    О, ти перекинешся на іншу тему!:good:

    ---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:59 ----------

    Дядьку, а ви читали це "покаяніє" ? Напевно ви його бачили, як своє ліве вухо, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    artobstrel давайте текст і посилання принёсеного покаяния ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Угу, будєм іскорєнять коммуністичєскіє предрассудкі...:)))
     
  6. Wili

    Wili Well-Known Member

    Зауважив що не люблю вертатися додому коли щось забув, навіть коли потрібно тільки відкрити двері, згадався старий забобон)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вас че хором в гугле забанили??? http://www.day.kiev.ua/ru/article/den-planety/mea-culpa-den-pokayaniya-papy-ioanna-pavla-ii
    че брешут все? ну и я с ними ???

    ---------- Додано в 21:49 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    абзац .... эээ, тогда к чему все твои выступления о святящейся от благости КЦ ????
    конечно: http://www.inquisition.su/content/347/
    я скоро из-за тутошних мракобесов смогу лекции читать по истории религии и теологии )))) так че там? разрушил коммунистические забубоны? или бла-бла -бла ???
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дуже авторитетно.. .SU/ совєт юніон...

    ви ж погодились, що у відьом не було сімей, то ж як можна грабувати сімї спалених?
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    где? Рома акстись какие ведьмы? и с какого ляда ты решил что жгли только "ведьм" ??? а еретиков куда? а какой у тебя источник авторитетный? ну давай Вику:
    мне интересно, если с неба вдруг в луче света какой нить Слон Ганеш сойдет, ты один хрен будеш говорить, что глаза у тебя источник ненадежный ))))
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Арт, на рос. мові важко знайти правдиве джерело. Там постаралися православниє батюшки. Не говорю, що все було ідеально, але сьогодні дуже вже все перебільшено. "Покаяніє папи" ви так і не знайшли - самого тексту, постійно якісь розповіді світських джерел пхаєте... Ви є поверхнева людина - вперьод за .... і ви понеслися, як вершник без голови. В деталі вам нема потреби заглиблювались. А між іншим, завдяки церковної інквізиції багатьом було врятовано життя, бо за відьомську практику до інквізиції був суд Лінча, але то пофіг, совок захопив ваші мізки.

    http://www.youtube.com/watch?v=W5V4G5QPczM
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо захопив то захопив

    [​IMG]
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    абзац .. это я то поверхностный? ты сам понимаешь что ты пишешь ??? мало того что христиане - служители культа!!! чей основной догмат - всепрощение и милосердие - живьем сжигали людей ... тебе че еще надо ??? Кураев все интересно рассказывает, но даже он нее опровергает того факта, что церковники - убивали людей, в твоей христианской вселенной это нормально ???
    [​IMG]

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:38 ----------

    :wacko: бред ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю що писати. Якщо я напишу, що кожен, хто винен - матиме покарання, бо кожен відповідає за своє, то ти того не сприймеш, бо раз хтось когось вбив, значить вони всі одинакові.:scratch_one-s_head:, бо тобі хочеться, щоб всі християни були обчорнені. Я тут безсилий. Це твої проблеми.
     
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    э не, не передергивай, одно дело когда у священника сорвало башню, он схватил топор и начал прихожан штабелировать, и совершенно другое дело - последовательная политика организации, создание специального карательного органа, наделение его полномочиями судить, казнить, и это все не светское, а церковное - христианское,
    не, месадж не в том, я говорю исключительно о церкви, как соц. институте и соответствие ее собственной доктрине ... что касается христиан, то главный мой посыл, тщательно избегаемый тобой в том: что принадлежность к христианам не делает человека лучше ни разу, правда и хуже не делает, потому разговоры про какую то исключительность христиан это пфык ...
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Парочка ВасМТ-Артобстріл в своєму дусі. Один під державу копає, другий під церкву. Комісарську натуру нічим не перекроїш.
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    третий просто тупит везде ...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А інквізиція - це каральний орган? Я маю наувазі не як приклад, де том хтось, а в плані церкви? За 3 століття загинуло біля 3 тис. відьом? Або, інакше кажучи, один в рік по всій Європі. Інквізиція, звичайно, звучить сьогодні набагато срашніше, ніж совєтікус московіум, що керував православієми і за 70 років десятки мільйонів пішло на інший світ, але хороший захист - це напад, або ще як кажуть бий чужих, щоб свої боялися.

    Ви напевно вірите у те, що когось там палили, бо він сказав, що "она всьо такі вєртится"? Киньте, то все забобони.



    А хто говрить про "ісключітєльность"? Хто в нас білі і пухнасті? СЄ! Утрадиційників є ті, які вживають алкоголь, курять, а в СЄ - нема. Про це говориться постійно. А хто язичники у нас? Християни! Але по великому рахунку, яка різниця між християнином та іншою людиною?
    Тільки у вірі.
    А результат - простий. Хто вірить у Спасителя Ісуса Христа - буде спасенний, а хто не вірить - не буде спасенний. Життя - скоротічне. Всі є грішні. Одні спасуться, інші - не пропадуть, а підуть на вічні муки.
    Навіть людина, що вірить була більш грішна, ніж та, що не вірила має всі шанси спастися, а та, що мало грішила - не має, бо через Закон ніхто не спасся. От і вся різниця.

    https://www.youtube.com/watch?v=eHwX5qxfT94
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    в том числе ...
    че так мало то ? один Торквемада насколько я понял там насобирал изрядную кучку ...
    шта ??? че за ересь ???
    Ром а сам озвуч за что христиане людей живьем жгли ??? так будет быстрее ...
    которая проявляется только словом - вера ...

    класно у вас - християн, делай что хочеш, убивай, насилуй, главное верь в Христа и все - спасен ... удобно ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пятий раз пишу: кожен відповість за своє у чистилищі.

    То у ваших СЄ - роби що хочеш і нема відповідальності і покарання.
     
а де твій аватар? :)