Забобони

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем duncan, 1 лип 2012.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    [​IMG][​IMG]
    9 хв
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Смішно Смішно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Господи, це шо за самодіяльність? не фотошоп, ні?
    Це кацапи, мабуть, наліпили, наплювавши на техніку безпеки? І на тій стороні перекошені стовпи один на одному.:)))
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я цю фотку з ФБ припер, локація невідома)
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Для забобонних

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    загадала...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І тепер ні в якому разі нікому не кажіть про нього ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. YaLomakov

    YaLomakov Member

    а в неме найчастіше все навпаки з забобонами. Чорна кішка- на вдачу. Число 13 - найулюбленіше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. analityk

    analityk Member

    Кожна людина отримує відповідно до своєї віри. В що віриш, те і отримаєш, і чим сильніше віриш в це, тим більша ймовірність, що так буде.
     
    • ... ... x 1
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    От, дякую, а то багато тут таких, хто зневажає на мою впевненність у те, що вірую я і що так і буде))
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Кожен вірить у своє, навіщо їм ваше?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так і є. Нікому не потрібне моє, а мені не потрібне чуже.
    У даному питанні Аллах однозначно каже, що зробить з тими, хто увірує і хто не увірує в його посланця.
    Я скажу вам так... мені краще спокійно жити і не грішити, але якщо вже впрягся у воза, то треба тягнути... хтозна, а я вірю, що все недарма і збудеться, що напророчено. А кому не по душі моє - нехай потім кусає собі лікті). Я виконую свою задачу, а люди повинні знати і мати можливість використати такий варіант у випадку, якщо щось піде не так, як вчать у церквах, мечетях та синагогах.
    Если шо, заходите)
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дівчата, порадьте, що робити з фатою від попереднього шлюбу?
    Хотіла спалити, кажуть, що не можна...
    (с)

    :)
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :facepalm:

    Де не можна тримати віник в будинку, щоб не накликати біди на рідних

    В багатьох будинках є різні засоби та пристосування для прибирання, але немає жодної оселі, де не було б віника. Цей предмет є незамінним в будь-якому господарстві. З мітлою пов’язані прикмети та правила, яких дотримувалися ще наші пращури. Якщо слідкувати ним, в оселі завжди пануватимуть достаток та добробут.

    Де не слід розташовувати віник.

    За дверима.
    Виставлений за двері віник оберігатиме оселю від негативної енергетики, але при цьому не пропускатиме й позитивну. Поставити віник за дверима можна в тому випадку, якщо має прийти неприємний гість. В такому разі, він виступить оберегом від негативного впливу, який може прийти разом з гостем. Щойно людина піде, заметіть за нею та переставте мітлу в інше місце.

    Ванна кімната.
    В ванній кімнаті бактерії та грибки розмножуються швидко, завдяки теплому й вологому повітрю. А ось віник може послужити для них домівкою. Тому, прибирання такою мітлою принесе лише бруд та залучить негативну енергетику в дім.

    Вітальня.
    Це те місце, де збирається родина та куди запрошують гостей. Тому, вінику там не місце, адже це псує атмосферу. Мітлою вимітають не лише бруд, а й сварки та негаразди. Тому, вона не повинна стояти в вітальні, інакше негатив буде накопичуватися та почнуться сварки.

    В якому місці слід ставити віник.

    Мітлу потрібно розташовувати, керуючись певними правилами та прикметами:
    — Віник повинен стояти в кутку, прутиками догори, щоб в оселі панував достаток. Якщо ж не дотриматись цього правила, тоді можна залучити в дім негативну енергетику та нечисті сили.

    — Наші пращури вірили, що під віником живе господар оселі — домовик. Тому, предмет має бути пишним та чистим, інакше домовик може розлютитися й робитиме різні пакості.

    — Приносити в дім можна лише той віник, який був куплений самостійно, щоб в оселі був достаток. А ось дарована або знайдена мітла принесе лише негаразди.

    — Не тримайте в домі дві мітли одночасно. Спочатку утилізуйте стару, а потім придбайте нову.

    Якщо віник вже не придатний для використання, його потрібно віднести далеко від оселі та викинути подалі від чужих очей, щоб ніхто не навів порчу на дім. Якщо викинути мітлу поряд з оселею, прийдуть хвороби та негаразди.

    [​IMG]
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой. Ото у свекрухи віник стоїть догори дригом...Я думала, що це їй пороблено:)))а оно вон для чого - для достатку. Тільки де він в неї - не бачу)
    тепер знаю як по феншую, але все ж таки не буду ставити вниз ручкою, це вже занадто) стоїть в куточку за унітазом, хай собі стоїть. Де ще йому стояти в квартирі)
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Скажу чесно, я доволі з гумором ставлюся до всього, що пов'язано з відьмами і їхнім впливом. Мене сильно потішило як на українських відьом істерично відреагувала РПЦ. Але від читання цього мені стало справді моторошно. Бо від таких слів мають танки горіти. Разом з ордами загарбників.
    Сильні слова - вже повірте.

    Сію тобі в очі,
    Сію проти ночі.
    Буде тобі, враже,
    Так, як Відьма скаже.
    Скільки в святу землю
    Впало зерен жита -
    Стільки разів буде
    Тебе, враже вбито.
    Скільки, враже, півень
    Вночі кукуріка -
    Стільки днів у тебе
    Доживати віка.
    Богові - Боже.
    Ворогу - Вороже.
    Буде тобі, враже,
    Так, як Відьма скаже.
    Скільки зробиш, враже,
    Кроків по Вкраїні -
    Стільки твого ляже
    Роду в домовині.
    Стане на півсвіту
    Чорного пристріту,
    Буде тобі, враже,
    Так, як Відьма скаже.
    Писанку розпишу,
    Люльку заколишу,
    Матір твою, враже,
    Без дітей залишу,
    Батька твого, враже,
    Смертю заспокою,
    Жінку твою, враже,
    Висушу ганьбою.
    Богові Боже
    Ворогу - вороже
    Буде тобі, враже,
    Так як Відьма скаже.
    Як просію горе
    Крізь дрібненьке сито -
    Станеш ти про пекло
    Господа просити.
    Та не буде, враже,
    Смерть твоя легкою.
    Та й у смерті, враже,
    Не знайдеш спокою.
    Слово моє липке,
    Слово моє кріпке,
    Буде тобі, враже,
    Так, як мати скаже,
    Буде тобі, враже,
    Як дружина скаже,
    Буде тобі, враже,
    Як дівчина скаже,
    Буде тобі, враже,
    Як дитина скаже,
    Буде тобі, враже,
    Так.
    Як.
    Відьма.
    Скаже.

    ©️ Liudmyla Gorova

    Малюнок з інтернету - неймовірно влучний. Шкода - автора не знаю.

    Окупант - стережися!

    PS. Автор малюнку: Ведьма / Українське мистецтво :: девушка art :: Моя Україна :: Арт-клуб (арт-клуб, артклуб,) :: славянская мифология :: Natale :: мифология :: ведьма :: нарисовала сама :: art (арт) :: фэндомы
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Відомий психотерапевт вивів 22 правила життя. Є над чим подумати

    Відомий психотерапевт вивів 22 правила життя. Є над чим подумати

    Змінивши мислення, ви зміните своє життя.
    Цілі багатьох людей – обзавестися ідеальними відносинами, знайти роботу своєї мрії, стати щасливими і задоволеними життям. Але досягнення навіть однієї з цих цілей вимагає великої роботи (в тому числі і над собою), терпіння і наполегливості.

    Одні будують міцну сім’ю, інші вибирають професійне зростання, треті – подорожі та пізнання світу. Але не всі розуміють, як саме цього досягти.

    Михайло Литвак, психолог, письменник і психотерапевт, який написав понад 30 книг з практичної психології, сформулював 22 ключових правила для досягнення особистого і професійного успіху....
     
а де твій аватар? :)