За що москалі не люблять Степана Бандеру?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Svjato, 24 січ 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    В мене лише одне пояснення - сов'єцька пропаганда промила мізки усім зомбованим і до тепер вони стверджують різні бздури.

    Чи є якісь інші пояснення?
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Абсолютно згідна з вашим поясненням!

    Хай заодно нам пояснять ті хто не любить Степана Бандеру,чому і зо що?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    ну тоді була совєцька.. тепер інша.. і ще тепер? перебитись всім? лишіть його в спокої того Бандеру!

    зараз актуальніше не любити Януковича...
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    І то тоже правда!:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Друзі мої, зрозумійте одне: щоб оцінити постать Бандери, його історичну роль і чистоту його совісті (чи відстуність крові на руках) або ж героїзм, потрібен час. За цей час мають відійти в минуле як радянська пропаганда, так і проросійські настрої, націоналістична пропаганда, політичні махінації, історичні спекуляції, та маніпулявання думкою мас.

    Коли то все відійде у минуле, тоді історики зможуть вільно сісти і проаналізувати факти, документи, свідчення і зробити об'єктивний висновок. А поки це питання є предметом спекуляцій об'єктивної і правдивої точки зору ми не дізнаємось. Тому я пропоную поховати це питання і відкласти його до кращих часів. В нас і без того багато точок для розбрату. То мовне питання, то поілтичне.. тепер ще й мертвий давно Бандера... як ви не розумієте що нам і без того важко?

    і як ви тут всі перестретесь через то питання - гірше буде лише вам ...
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Я добавлю. В мене еще одне пояснення - антисов'єцька пропаганда промила мізки усім зомбованим і до тепер вони стверджують різні бздури.

    Тут сложная комбинация идеологической войны в кторой все недоговаривали, умалчивали, превеличивали... Историкам надо поработать. А тем кто помоложе прекратить на бытовом уровне излагать националистические идеи, и ненависти к другим точкам зрения и национальностям...

    С моей точки зрения был бы наверное симметричный ответ по аналогии - это объявить Сталина, отца идеи о повышении классовой борьбы по мере строительства социализма", что было оправданием террора на местах, ну скажем героем Грузии.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. sl4m

    sl4m Well-Known Member

    мазепа тоже ваш герой... не забыли?
    за предательство должны любить?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    прєдатєль є тільки в одному випадку - коли продав свою країну, а все решту - політика.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    опять 25, для свидомых украинцев он - герой, для русских - предатель и то и то правда, причем равнозначная ....
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    То чому Ви не любите Бандеру? - Ви так і не відповіли...

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

    Не забули свого земляка, не переймайтесь...
    Так за що Ви не Любите Бандеру?
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Трохи не так. Совєтська влада зомбувала.
    Згадайте (якщо пам"ятаєта, чи спитайте старших) - що таке піонерські "речівки" та дитячі хорові "патріотичні" пісеньки?

    Потім - "акустичні" характеристики подачі новин у різних там програмах "Времня". Використали праці інституту Гебальса.
    Ось і вштрикають у несформовані мізки різні "домінанти" та "установки".

    Чому тут дивуватися, коли російський психолог на конгресі назвав Станіслава Грофа* - Станіславом Грефом і тут же вибачився, додавши що навіть сам він виявився зазомбованим "ящиком".
    __________
    * Гроф, Станіслав - відомий чеський психіатр. Більшість своїх ноу-хау опублікував, виїхавши до США.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Він не жінка.:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Игорь

    Игорь Well-Known Member

    Не надо использованать нечестный приём - подмена основания спора. Речь не о Мазепе, Сталине, манине и т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sl4m

    sl4m Well-Known Member

    м
    ну для вас советский союз не своя страна - тогда да... продал не свою страну
    или сотрудничество с фашистами могло чем то для украины хорошим закончится?... или забыли девиз фашистов (чистота рассы) - что тоже пытаются вдолбить нам в головы (пытался)
    на територии симферополя было 4 концлагеря (по цифрам пока сказать не могу)... про ЗУ - вам видней... скольких украинцев было уничтожено (я про обычных людей... оунупа тогда были союзниками)

     
  15. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Я раджу почитати оцю статтю тим хто знає мало про Бандеру і тим хто знає багато, і тим хто його любить і тим хто ні...

    http://vlasti.net/news/7705
     
  16. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    За скільки продав і хто (Бандера чи хтось інший)?

    На попереднє питання дасьте відповідь, чи як москаль прийшли в гості і робите те, що Вам хочеться?

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

    А автор "Inosmi" - це "тіпа іностранниє СМІ" чи як? Ви впевнені в достовірності.
     
  17. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    дочого тут достовірність? Там об'єктивність. Багато цікавих думок і фактів. Почитайте - зробіть висновок про достовірність самі.
     
  18. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Прочитав. Нормальний вроді чоловік (і навіть з комлексами) просто визнав свідчення з обидвох (багатьох) сторін. Правильне судження і майже правильний висновок. В кінці є пропозиція про це не говорити, а просто забути:
    Він пропонує забути свою історію. Я розумію - війна важка справа для людей, дуже важка. Зло злом поганяє куди не ткнись. Царство поганих людей. Але я не можу змиритися з тим, що стоять пам'ятники злочинцям побільше (Лєнін, Сталін, окупант-визволитель) а українці мають забути своїх прадідів, які боронили своє право на ЖИТТЯ!

     
  19. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Я вже десь тут писав, що слід відмовитись від тих дискусій, і не піднімати таких питань... не час!
     
  20. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Коли буде час? коли вимруть свідки і залишиться тільки історія із радянських підручників?
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)