З такими цінами на цигарки скоро не буде за що хліба купити

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем Gyppsy, 20 лют 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Capitoshechka, я так і знав, що Ви це скажете)))

    зі

    о, теща на ровері приїхала
    йду, сфотаю для звіту...
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Звідки була така впевненість?
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я бачив, що Ви аж ногами перебираєте, так хочете щось втєти)))
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Так он Ви якиииииииииий.... Так це Ви мене спеціально провокували виходить)))
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Нуашо робити?
    Шось активність на форумі впала...

    Он, навіть @medwedo berlogsoni дав си на спокій з тотим атеїзмом, непорочним зачатієм, воскресінням і передачею ковіду через причастіє. Може він таки дотумкав, що не варто дулі тицяти в небо? ;
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не може бути непорочного зачатія, не може бути воскресіння, як не може курка висидіти варене яйце. А ковід передається через слину. Якщо хвора на ковід людина послинила ложку, то не грає жодної ролі, чи то - причастіє було в ложці, чи гречана каша.

    Це так, між іншим.

    Тепер, по суті.

    Ідею виростити тютюн в селі на городі я не полишив. Тиждень тому відвіз коробку з висіяними двома сортами (Бамбук і Тютюн), щоправда, в коробку висіяв (зійшло) приблизно по десятку обох сортів. Розмовляв з матір"ю, яка наглядає за розсадою. Зараз розсада - як ніготь на мізинці. Тобто, росте, бо коли я відвозив, то найбільший листок був як буква О (фонт сайз 4).
    Крім того, залишки насіння, що було в пачках, мати висіяла у відкритий грунт. Вона в курсі справи, бо колись тютюн вирощували по селах.
    Без розсади, без шуму, без пилі. Просто висівали у відкритий грунт, і тютюн встигав відцвісти і дати насіння.
    Побачимо.

    А сьогодні я поїхав в один великий магазин, де продають всяке насіння, і купив по дві пачки чотири сорти.
    Гавана, Вірджінія, Амерікан 26 та Дюбек. Вірджинія тим гарна, що може рости на балконі.
    Вартість пакета - 9 гривень. Тому якщо вдасться виростити хоча б еквівалент двох пачок цигарок, затрати окупляться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мій тесть /в свій час заядлий курець/ в 90-х також сіяв тютюн і його курив. Все було на рівні а-ля самосаду воєнного періоду - перетерте між долонями висушене листя тютюну він скручував в самокрутку і димів, аж сльози текли)))
    Про всякі там хлорофіли, ферментації і дозрівання тютюну не було і мови.
    Я в процес тоді не вникав, а по можливості забезпечував його людськими сигаретами.

    Тепер переглянув ю-туб - це ж ціла наука, індустрія і філософія виростити, довести до кондиції і одержати хороший продукт.

    Цікаво. Тому варто попробувати.
    Вам інакше - Ви вирішили зіскочити з монопольного барижного тютюну.
    Це нормально, бо Ви маєте в родині курців і знаєте, наскільки це б"є по сімейному бюджету.

    В мене йнакше - я бавлюся.
    Затрати в захцянці не грають ролі. Важливий процес і результат.

    Та й скоріш за все, я постараюся довести процес до фінішу, досягти по можливості хорошого результату, а потім знайти причину, щоб не закурити тотої файки)))

    зі

    але є і побічний позитив)))
    сьогодні от нарешті!!! зварив людський маркер для розмітки грядок, на два боки - різна ширина міжряддя.
    Кожного року все не було часу і бажання, завжди малював рядки мотичкою, а дружина підколювала - тіпа "йди позич до сусіда маркер". ))).
    Нарешті зробив металевий, ще й пофарбував на чорно, щоб було красіво)))
    Бо тютюн треба висаджувати;)

    Завтра прироблю до маркера штиль... Може...;

    ЗЗІ
    Во, внуки не дали мені доробити - лишилося приварити кусок трубки і набити штиль - бо требу було йти ловити рибу)
    Тепер треба, щоб знову прийшло натхнення
    /хоча цю конструкцію можна прикріпити до металевих граблів і так юзати років сто або й більше ;)/

    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 29 тра 2020
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я свого часу по можливості позбавляв свого покійного дядька нормальних цигарок, які він навозив в село і складав десь на печі (щоб йому не було чого диміти під час відпустки). І доки він приїздив у відпустку - від цигарок ніц не залишалося. Бо я все встигав попродати по дуже вигідним цінам. Дякую савєцкаму саюзу!!!:))) за його споконвічні дефіцити. А завдяки тому, що у нас в городах була тракторна бригада, ці цигарки розходилися як смажені пиріжки буквально за кілька днів...Ледь не через паркан лізли-аби тільки продав.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Курити хочу... Капєц, як я хочу курити...:cry:

    А нині після обіду тільки другий ящик розсади висадив. Поставив тіпа парнички/теплички, бо вночі холодно...
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

    Ще трошки треба потерпіти - якщо все складеться, то місяців через сім-вісім закурю ;)
    Може...;
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я не хочу:tongue:
    Я хочу щоб пачка цигарок гривень 300 хоча б коштувала. Можно й 500....
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я також не проти, щоб пачка цигарок гривень 300 хоча б коштувала. Можно й 500....
    )))

    зі

    во, нині знову трошки висадив розсади.
    На місячний календар більше не дивлюся, вже навіть і не цікаво - що там зірки шепчуть ;) :)

    Два ящики. Накривати поки що не планую. Хочу подивитися - як вона себе буде відчувати порівняно з накритою.Але головна причина - лєнь...:blush:
    [​IMG][​IMG]

    Засадив біля чотирьох рядочків
    [​IMG][​IMG]

    Попався стаканчик з зовсім маленькою розсадою. Висадив і позначив, подивлюся - шо з того вийде...
    [​IMG][​IMG]

    Ще залишилося трошки розсади. Наступного тижня тре буде більшу також висаджувати
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І ще цей десантник задовбав...
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Файний заступ ментам і москалям черепи ломати.:good:
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну у Вас і думки...)))

    Лопатку з ручки можна зняти і приєднати на вибір: або сокирку, або пилу, або ніж ;
    В походах і на відпочинку дуже затребована штука)
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На початку 70-х тютюн вирощували на шумщині і мене змушували вдень нанизувати великою голкою листя тютюну на шпагат, а зранку і ввечері пасти корову. І нічого у тітки не заробляв, хібащо з'їдав всю малину та вкрав пачку цигарок "Новости" у неголеного чоловіка тітки, харкаючого, прокуреного і просмаленого, і пригощав ними сільських хлопців.
    Добре, що я покинув палити... крім збільшення вільного часу та не потреби більше заробляти, щоб не витрачати на погані звички, не маю задишки, позбувся подагри, зловоння цигарок, отримав радість матері і головне, тримаю свою обіцянку, дану Богові.
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хто каже, що то треба самому курити через "не хочу"?
    /хоча аж сниться, так курити хочу.../

    Якщо продукт буде якісний, то можна пригощати друзів;
    Он, мій брат курець, також його син, також зять сестри, також мій ліпший кулєга - курці зі стажем по кілька десятиліть.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це ще гірше... Бо заробляти на чужому здоров'ї не добре, а якщо і просто так, то зовсім погано, бо не добро робите, а затуманююте мізки людям тою гидотою.
    Я от агітую за кидання паління... А вони вперто палять. Потім же спитають, чому не слухалися, а захочуть вічного життя...
    Якщо не можуть кинути ту пагубну звичку, то на що згодні заради любові нашого Господа?
     
    Останнє редагування: 7 чер 2020
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Стільки багато вікон... здається, вони не розкручені, бо якось не гарно встановлені, а тільки сперті одне на інше.
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У мене стаж паління був 34 роки. З 18 до 52 років. І зовсім не вживаю горілку, хіба що до ухи 30 грам доливаю, або засотосую для зовнішньої дезінфекції.
    Але тепер ось, маю нове життя...
     
а де твій аватар? :)