З Днем Флоту!

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем ADMIRAL, 29 лип 2012.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ADMIRAL, я б вас забанив, за пропаганду російського фашизму
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А воду танкерами возити будете? І вулиці освітлювати від корабельних дизелів?
    Що взагалі у вас є окрім винограда, пляжів, шльондр і прибиральниць?
    Ми пам"ятаємо проект Чебу-Рашки під назвою "Тузла".

    Раджу вам зібрати велииии-кий духовий оркестр і відкрити кінгстони. Це ви вмієте. Потім пришелепкуваті російські історики напишуть черговий "сезон" героїчних міфв. Це вони вміють.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ADMIRAL

    ADMIRAL Well-Known Member

    KARABIN,
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У кожного кримського містечка – свої збочення.
    специфіка курортної зони - п"яні гени, що тут поробиш.
    Севастополь «лягяє» під москалів, Симеїз – під педерастів. На мою думку, педерасти менше шкодять Криму, ніж москалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ADMIRAL

    ADMIRAL Well-Known Member

  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

  8. kitana

    kitana Banned

    ADMIRAL, не розказуйте мені казок. :)
    Краще погляньте, як кримчане голосують.
    В Кримському парламенті "Русское единство" має 3 депутатів, це не дивлячись на безпрецедентно шумну передвиборчу кампанію з купою білбордів, автопробігами, акціями з прапорами та походами на Львів.
    І ще 5 депутатів від "Союзу". Видно, не всі в курсі, хто такий Льова Миримський - кореш кримінальних авторитетів 90-х з "Салема" і "Башмаків".
    "Русский блок" взагалі до парламенту не потрапив.

    Ну, не люблять в Криму авантюристів. ;)

    Та й в Севестополі підтримка цих клоунів не набагато вища.

    І в Криму, і в Севастополі абсолютну більшість має Партія регіонів, а вона аж ніяк не проросійська партія і з російськими прапорами ніколи не ходить.

    Взагалі, жодна людина, що себе поважає, не буде розмахувати прапором іншої держави, ібо це - лакейство.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. ADMIRAL

    ADMIRAL Well-Known Member

    Об этом поподробнее, пожалуйста!
     
  10. kitana

    kitana Banned

    А, ну да, то до Львова вони вже у 2011 році приперлися.


    Картинка для привертання уваги :)

    [​IMG]

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:27 ----------

     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    kitana
    Чи Ви знаєте, що до розвалу совка Сєвастополь був "закритим" містом? Візітери мали брати "допуск" у міліції за місцем проживання. На в"їзді - "Хальт, хенде хох, аусвайс контроль!"
    А такий топонім як Балаклава взагалі не вживався, оскільки там у скелі був завод з ремонту та оснащення субмарин.
    Тепер той завод роздерибанили і водять туди екскурсії (я туди не ходив, у мене відраза до подібних "цікавинок").

    Совкова чорноморська флотилія ніколи не мала серйозної стратегічної ваги. Там закінчували кар"єру найбільш кручені офіцери флоту і осідали у Севастополі "на заслужений відпочинок".

    Все це для інформації - звідки беруться такі мутанти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kitana

    kitana Banned

    Так, знаю :)

    Я була в Севастополі, коли мені було років шість, з батьками.
    Пам'ятаю тільки, як весь час хотілось пити, і ми шукали воду в автоматах. :)
    І ще моряків, які гуляли по набережній. Дужже мені сподобалось, як вони широкими штанами-кльош шурх-шурх. Файні такі. :)

    Балаклаву коли побачила вперше на фото - була в маленькому обмороке. :) Краса неймовірна!
    Десь читала, що в Радянському Союзі найкрасивішими містами вважалися Ленінград, Львів і Севастополь.

    А що Україна може запропонувати для розвитку Севастополя? Якусь альтернативу флоту? Зробити з Севастополя другу Ялту? Думаю, самі севастопольці від цього будуть не в захваті. Матушня, ціни високі, всі думки - як вигідно здати квартиру літом, і як заробити на туристах...
    А так - вони мають флот, мають дивовижну історію одної з найдавніших цивілізацій на території України.
    Севастопольців може зрозуміти той, хто знає, що таке ходити щодня по руїнах давніх полісів, коли декілька культурних пластів під ногами, і той, хто бачить щодня військові кораблі.

    Можна хаяти Екатерину, але хіба хтось зробив стільки для Криму, як вона?

    Мені було б цікаво, якби АДМІРАЛ розповів про своє місто, чим живуть люди, як живуть.
    Я про Севастополь мало знаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Gron

    Gron тафгай

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вони? Мають? Чи пригинаються перед державою-окупантом?
    Це, на Вашу думку, нормальна перспектива? Основні гроші там крутяться саме у рекреаційному бізнесі.
    Таксисти, екскурсоводи, кухарки, офіціантки, повії. І майже всі - з проросійськими дутими понтами.
    І основні "війни" теж на ниві рекреаційного бізнесу.
    Нічого іншого їм не світить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Сам бував без аусвайсів, навіть у Балаклаві. Бо інакше як би потрапляли після Мангупу до Байдарськіих воріт? Заїжджали цілими групами велотуристів. Місцеві показали обхідні стежки ;)

    ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Цього року у Криму бачив лише одну Геогрієвську стрічку, що бовталася на рулю - це щодо пересічних людей. А "биг-морди" щодо російської мови і путіномєдвєдофілії - не злічити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Полковник

    Полковник миється в бані

    Надо Вас послать, конечно.
    Но если это сделаю, то забанят меня опять.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ADMIRAL

    ADMIRAL Well-Known Member

    Вы, наверное, всё по горам, да по лесам ходили, а там георгиевских лент нет!

     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. ADMIRAL

    ADMIRAL Well-Known Member

    Янукович собирается подписать договор о пребывании российского флота в Севастополе.

    [​IMG]

    Сейчас чиновники подготавливают документы.

    Виктор Янукович дал поручение выполнить все договоренности, достигнутые во время встречи с российским коллегой, которая состоялась летом, - сообщает советник президента Украины Андрей Гончарук.

    Читайте также: Эксперты: Стареющий Черноморский флот не может противостоять даже Турции

    Как уточнили в пресс-службе Виктора Януковича, значительное внимание в поручении уделено подготовке к подписанию двусторонних документов о пребывании Черноморского флота России на территории Украины. Ряд задач касается вопросов Азово-Керченской проблематики. Речь идет о подготовке проекта украинско-российского Договора о государственной границе в Азовском и Черном морях, а также Керченском проливе.

    - Президент Украины держит на особом контроле выполнение достигнутых с российской стороной договоренностей на высшем уровне. Ведь эффективная работа в этом направлении существенно активизирует взаимовыгодное украинско-российское сотрудничество, - отметил Андрей Гончарук.
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)