Хуліган в фейсбуковИ )

Тема у розділі 'www', створена користувачем Hyligan, 29 тра 2017.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вирішив трохи перекваліфікуватися, в якості експеременту спробую вирощувати квіти.
    Сьогодні замовили насіння. Хотіли всього по чуть-чуть, і несчулись як набрали майже на 10 000 грн. :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Як для експеременту, то таки набрали аж задуже :scratch_one-s_head:, але треба вірити в прибуткову справу, і все буде добре:good:.
     
    • ... ... x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як Ви азартна людина, то не треба було стільки грошей брати із собою. Чи вам із оплатою після дали вибирати? :)))
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я просо насіння з дружиною вибирав, і не врахував її квіткозалежність :))).
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Вподобав Вашу сторінку, гарна справа! А що до квітів, то Ви на всі гроші набрали різних?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну я не настільки фанат :mocking:. Крім того вчора дзвонили з фірми, десь на 1500 замовлення зменшилось, нема всього в наявності.
    Я пізніше як буду мати більше часу то позакидаю на сторінку які квіти буду вирощувати...
    Я чисто випадкова надибав на канал на ютубі, козак з під Луганська квітами займається і всю інфу в нет викладає, на відміну від моїх "американських друзів" тут технології дуже навіть адаптовані до наших реалій, аж до світломаскування на час бойових дій :facepalm:

    Видно шо хлоп знає що робить, і нічого (ну або майже нічого) не приховує, то я вирішив тупо моделювати все що він робить, з деякими поправками звичайно.

    Правда в нього вже "пєрвиє всходи", а мені ше і насіння не прийшло. Ну нічого, доженем і пережинем...


    View: https://youtu.be/lHwDFIWS3J0
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 2
  8. Fon

    Fon whom how

    кльово придумав.
    я такий тупий і наївний, підкажіть як з гівна цуєрочок зліпити
    а ще краще покажіть
    ой дякую, ви такі добрі
    ну добре, валіть всі
    хто купить паблік за 2 штукі баксів?
    :)
     
а де твій аватар? :)