Хуліган в фейсбуковИ )

Тема у розділі 'www', створена користувачем Hyligan, 29 тра 2017.

  1. wink

    wink миється в бані

    суперечливі відчуття - це нормально )
    в мене от чомусь алергія на глобальні соцмережі :dntknw: а зелень подобається :good:
    я розумію технологію, усі ці розчини... жодного бур"яну, усе чистенько...
    збоку спостерігаю ) мені особисто лінь так працювати на конвейєрі... шукаю щось своє...

    чому пишу... кажуть, що коли думки записувати - вони краще систематизуються :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я вас умАляю)) мабуть ви точно підмітили, занадто гламурну картинку я даю....от вам жодного зіллячка, а салат чистий, тому що мама його сікла два дні ;) IMG_20170530_074322.jpg
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А тепер питання серйозне, є цукрова кукурудза, за смаком вона класифікується на солодку, і супер солодку, насіння коштує як збитий літак, і смак там просто бездоганний, а є кормова, яку наші волинські брати ломлять на фермерсько-олігархічних полях і вона в них теж як мінімум "французька" і домашня :ireful1:, курва повбивав би :). Кожного року з появою колгоспної торгівля на тиждень пропадає, сотні ідіотів буквально в чергах стоять за домашньою, часом доходить до того що приходиться на свою ставити ціну нижчумніж на колгоспну... Далі починають приносити то назад, до смак гамно, мало того, часом відверто смердить хімією, бо ж алігархи її не вирощували для свіжого ринку, кропили шо 10 днів...
    Питання, як за місяць, і 10-20 доларів відкрити людям на це очі?
    Хоча б 200-400 людей на день :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. wink

    wink миється в бані

    дійсно, справжня цукрова кукурудза значно смачніша за звичайну...
    я коли спробував, одразу захотілося і на зиму собі заготовляти...
    а чому так багато людей на день треба загітувавти... у вас там гіпермаркет, чи шо :scratch_one-s_head:
    може давати пробувати... хоча б найбільш балакучим... або тим, хто в принципі може багато купити
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це ж роздріб, хто її багато купить? Кілограм, півтора..
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Кільо кропу за раз зжерти!? о_О
    А горошками какати не будуть? :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я про кукурудзу
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Кукурудза, то є вєсч.
    А маіс не пробували продавати?
    Он хлопаки алказельцер беруть, не знаючи, що то всього навсього аспірин, лимонна кислота і поташ. А деруть, як за рідну маму.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вчора склєпав пост "Поможіть розкрутити сторінку, лайкліть хто скільки може на підтримку сільського господарства" і зарядив на доляра на Червоноград :). Обяцяли від 1.2 до 3.5 тисячі показів, фактично було 600 з копійками, чому?
    Зібрав біля 100 лайків.
    Коротше, з лайками більш менш зрозуміло, за досить невеликі гроші їх можна зібрати, багато можна і безкоштовно, якщо цікавить велике місто, або вся Україна, чи весь світ то взагалі не складно...
    Але повернемось до мого конкретного випадку, питання, як перевести просто зацікавлених людей в постійні клієнти? Бо підозрюю що з майже 200 лайків які маю зараз клієнтів 10-20, при чому якщо не признаються то я їх і не впізнаю :dntknw:


    Коротше, як обєднати віртуальний і реальний світ люди???
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

     
  11. wink

    wink миється в бані

    ви просили лайків - вам дали лайків :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це зрозуміло, але лайки ж то не ціль, ціль гривні :mocking: долари :))), формування спільноти :)
     
  13. wink

    wink миється в бані

    ну значить громадяни відчувають, що їх дурять :pardon:
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ви до чого? Хто дурить громадян? Яких громадян?
     
  15. wink

    wink миється в бані

    ну... ви збираєте лайки, але насправді хочете грошей... може покупці це відчувають?
    крім того, мало хто хоче розвивати сільське господарство в цілому...
    хоча... може лайків на це і не шкода... на розвиток сільського господарства
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну знаєте... для того і здійснюється комерційна діяльність щоб отримати прибуток. ;) Але дуже приємно коли є відчуття що робиш правельну справу, робиш її добре, і отримуєш гроші, вам ні?
     
  17. wink

    wink миється в бані

    мені це знайомо... колись виробляв/торгував перепелиними яйцями... це як чарівна пігулка... потім покупці приходять, дякують... поправили здоров"я...
    але потягнуло на шось більше і гроші закінчилися )
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А мені це відомо) безнадійна справа торгувати в провінції всякими ореганами і тьмянами, краще старий добрий кріп)
     
  19. wink

    wink миється в бані

    мав на увазі трохи інше...
    шо перепілки, шо кріп - це хороші ринкові ніші... можна працювати... до пенсії :scratch_one-s_head:
    скучно :sad:
    я поліз вивчати більш широкий контекст - що таке взагалі здорова їжа, здоров"я, здоровий спосіб життя і т.п.
    десь вичитав - дайте\або продайте людям надію... і вони куплять у вас що завгодно :blush:
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То на гриб веселку переходьте, або віск виливайте ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)