Худнемо!

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Nataliali, 13 тра 2019.

  1. Nataliali

    Nataliali New Member

    Привіт дівчата!
    Скоро літо!
    Давайте ділитись тут методами схуднення!
    Хто що знає і хто що чув, свій досвід чужий, розказуйте!
    Я поки записалась на курс, якщо скину то розповім!)
     
  2. Spahonyeni

    Spahonyeni Member

    Все напевно на багато простіше ніж могло би здаватись, головне це не переїдати, зайнятись собою, можна сісти на дієту або за основу змінити раціон, до прикладу я читала 2 прикольних статті, Морковь для похудения - польза и вред, отзывы, лучшие рецепты це одна дієта, там на 7 і 10 днів і все круто розписано, власне як і в тій що про селеру Сельдерей для похудения - польза и вред, лучшие рецепты, отзывы
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    @Spahonyeni, а не могли б Ви популяризувати сайти на нормальних мовах, а не йно на кацапському нарєчії?
     
  4. Nataliali

    Nataliali New Member

    боюсь вже голодувати і жити на монодієтах, дуже відбивається на здоров'ї. Я стараюсь бути більше активною, не переїдаю, але за місяць не схудла взагалііііі!(
    А стосовно статей, то дуже цікаву інформацію почула стосовно пиття води, і як за допомгою цього можна схуднути, тай і взагалі як це робиться природнім шляхом
    почула тут, якщо комусь цікаво Зниження Ваги. Без голодувань, фітнес клубів і препаратів. Відео.
     
  5. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Я з весни почала бігати, тільки ввечері, ефект вражає! Ніякі фізичні вправи так не діяли.
     
  6. adax

    adax миється в бані

    Почитайте о диете Магги. Я только на ней сижу. В принципе и диетой ее нельзя назвать, скорее ПП.
     
  7. Bulava

    Bulava New Member

    Всі дієти - зло!
    Треба змінювати образ життя повністю. За допомогою невеличких змін, які стають звичками.
    І це стосується не лише харчування, а й заняттям спортом - краще з тренером, якщо хочете досягти результатів. Але можна, наприклад і Зумбою вдома, якщо не маєте можливості займатися з тренером.
    Ось вам стаття для мотивації та чому треба все робити поступово і планувати
    Чому змінити свої звички та поведінку складно
    Ось історія про схуднення. Не дивне за тиждень за допомогою диво дієти, а реальна.
    Cхуднути до літа чи на літа?
    Знайдіть інформацію про здорове харчування і невеличкими кроками виховуйте у себе правильні звички. Звичкі, як погані так і гарні формуються за 14-21 день.
    Успіхів вам!
     
  8. Masai

    Masai Member

    Привіт дівчата! Можу вам підкинути ще один секрет, який діє стабільно, якщо не переїдати звичайно, це китайський чай!
    Пуер, наприклад, особливо, ШУ, сприяє травленню і зменшує апетит. Сказати, що це дієта і потрібно лише його пити і якийсь там курс, це не так. Просто введіть в життя такий чай і побачите, що ваше життя почне змінюватись, так як він впливає на організм різними мікроелементами, які створюють настрій, енергію і активність, чи ж розслабленість, який чай оберете)
     
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я використовую цей метод:
    Диета, основанная на открытии, за которое дали Нобелевскую премию. Она поможет не только похудеть, но и замедлить старение
    Приймаю їжу тільки з 6 години до 12 години вечора. Очевидно, треба менше
    їсти ніж завжди. Ще вранці інтенсивно бігаю приблизно 1.5 кілометра.
    За два тижні скинув 8 кілограмів.
    Щоб не відчувати голоду п'ю воду і вживаю насіння fenugreek seeds
    fenugreek seeds - Пошук Google
    Можна вживати ще насіння льону.
    Щоб не мучив голод можна приймати антидепресанти, але мені
    допомагає інтенсивне бігання - воно так само діє як антидепресанти.
     
    Останнє редагування: 10 лип 2019
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ще треба виключити з раціону майже всі жири і вуглеводи: масло, олію, хліб, макарони, рис, картоплю, цукор тощо. Можна їсти невелику кількість м'яса. Основна їжа повинна складатись з низькокалорійних овочів та фруктів. Вживати їх треба в невеликих кількостях.
     
    Останнє редагування: 12 лип 2019
  11. ververa

    ververa Member

    Девчонки, просто советую очень много ходить пешком и стараться вести подсчет калорий. Мне очень помогло! Похудела за год на 15 кг.
     
  12. IrynaKozak

    IrynaKozak миється в бані

    Головне - правильно харчуватись.
    Стараюсь дотримуватись режиму, роблю легкі перекуси кожні 2-3 години.
    Уникаю жирного і швидких вуглеводів.
    І в принципі, спробуйте читати що ви їсьте. Я після того, як прочитала склад деяких печеньок в магазині, різко перехотіла їх купляти і їсти.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це нудно.
    Зменшіть вікно прийому харчів до 8 год. на добу. І пийте просту воду. І цього достатньо.
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Єш вода і пєй вода - срать нє будєш нікогда
     
  15. TatianaKravzuc

    TatianaKravzuc миється в бані

    я вирішила бути не як всі і худнути до Нового року:crazy::pardon:
     
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    треба рухатися... тоді організм сам підкаже, що їсти... де працювати... і скільки важити :crazy:
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Федір Туз
    · 8 грудня
    Якщо б в наших церквах такі поставили, то священники б з двору правили

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так) Худих священників майже не бачила, завжди вгодовані дядьки...особливо вид збоку)

    В транспорті зранку:
    - Тьотю, та не треба ворочатись!!
    - Та я ж бочком проходжу...
    - якщо ви боком товща, ніж задом!
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В моєму рідному селі худий.
    Бо на службу на ровері їздить ;
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    бігаю кожен день по 30 хвилин та йду пішкі 40 хвилин...завжди можу дозволити собі все що захочу
     
а де твій аватар? :)