хто звідки...

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем duncan, 8 січ 2008.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    частина форумчан -- львів'яни....
    частина -- гості....

    пропоную поділитися -- ні, не родоводом -- а походженням, з яких земель родом....

    я -- народився ві львові, на мечнікова, там де цифри на вікнах.... [​IMG]
    мама та тато -- так само у львові....
    одна бабця -- волинське містечко турійськ, 1097 року заснування (до другої світової війни там ще й руїни фортеці були)....
    дідо -- рахни лісові, вінницька область.....
    друга баба і дідо -- родом з мАскви, детально не знаю....
     
    • Подобається Подобається x 14
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    А я народився на Тернопільщині в Теребовлі.Мама не встигала до Львова доїхати.Через те в паспорті написано не Львів,хоч живу тут з піврічного віку.Але вся моя родина звідтам.Теребовля,Дарахів,Слобідка,Могильниця,Струсів...
    Бабуся з роду Крушельницька.
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: хто звідки...

    Якщо коротко...
    У Львові я наролився. п\б не уточнював (не люблю їх :) )
    Батько з Бучача. Його батько теж бучацький, мама з Єлєні Гури (Кутровська).
    Мати народилася в Києві. Її батько і мама народилися за місцем проходження служби батьків (з чернігівщини) у Закавказзі.

    Ромкові: в Дарахові і Могильниці був (фотографував файні пам'ятники) 2006 р.
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    А фотки мона?
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: хто звідки...

    У відповідну гілку запощу. Ок?
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    Я вже давно там не був...Років з 5.
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: хто звідки...

    А я народилася в Бродах. :) Бо мама звідти родом. А тато зі Золочівщини. До моїх 8-ми років ми жили в п. Гірник біля Червонограда. Потім переїхали до Сокільник. Купили там ділянку під будівництво і побудувалися. Так що ми були, як в тій приказці " і вдома, і замужем". До Автовокзалу ходили 10 хв пішки до тролейбуса, а жили в селі. :)

    Додано через 1 хвилину
    А як поставлю "мінус", то Ви мені поставите "плюс"?:p
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    Я - у Львові. Мама - у Франції, де точно - не знаю.Батько - Кальнікув, біля Перемишля, зараз Польща, звідти і дідо з бабою. А інші дідо з бабою - на Україні. Дідо Перемишлянський район, а баба - Зборівський район, Тернопільщина.
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    Багато тут тернопільських:)
    Я народилася у Львові, батько - львівський, мама - народжена у Фастові (Київська область), до інституту жила в Тернополі.
    По маминій лінії бабця з міста Ніжин (Чернігівська область), дідо - з польської родини, яка жила в Тернополі.
    По татовій лінії всі з Львівської області, хто зі Стрия, хто з ближчих до Львова сіл. Там ще якісь австрійці в родині були.
    Одним словом, родина по цілій Україні і по Європі розкидана. Є до кого в гості їздити:dance:
     
    • Подобається Подобається x 16
  10. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    Відповідь: хто звідки...

    Я народилася в Бродах :) Мама навмисне туди приїхала родити, тоді бабуся ще була жива... бабуся з дідусем з Чернігівщини, їх як вчителів розприділили в Броди ще замолоду, там і жили аж до самої смерті...
    Батько мій з Брянщини. Тепер це Росія, а тоді, як народився, це Білорусія ще була. Його батьки там все життя жили.
    Як одружилися мої батьки - відразу почали подорожувати Україною :) Батько військовий, тож з дитинства дуже часто переїжджали: поки я не народилася, жили в Польщі (на жаль, не пам"ятаю де саме :sad: ), потім в Києві, потім 7 років у Закарпатті, 4 роки на Луганщині, 7 років знов у Бродах. Як вступила до інституту, то переїхала у Львів, прожила там біля 3-х років. Коли вийшла заміж перші 2 роки жили у Луганську, останній рік живемо в Києві :)
    Ось така картографія :)
     
    • Подобається Подобається x 18
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Відповідь: хто звідки...

    А я народилася в Южноукраїнську:)хто ще про це не знає?:))А буду жити і ЛЬвові!:)))
    Тато з Миколаївщини, баько його з Одещини, якісь там родичі були фабрикантами а потім втекли від совєтов в Румунію...
    Мама з Херсонщини, по її лініїї майже нічого не відомо, знаю, що бабця і її сестри жили в Криму
     
    • Подобається Подобається x 17
  12. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Відповідь: хто звідки...

    Народився я у Львові на тодішній Партизанській (яка тепер?) недалеко кінця двійки, хоч пізніше жив на Виговського. Мама там виросла хоч народилась по дорозі з Дрездена (моя бабця там відпочивала німецкому піонер-таборі до часу бомбардування Дрездену, після якого Дрездену не лишилось) до Львова десь в Тернопільській області. Деяка моя родина там залишилась, в Теребовлі і околицях досі хоч всі вони туди попали під час післявоєнної депортації і не є місцевими. На загал пішли з околиць Кракова або Кракова. (Українська і польська частини мають різні історії).

    Батько народився на Дунаї в Рені, також по дорозі. Його сімя по батькові (ориґінально виходці з Сіверщини, по матері були виходцями з Черкащини) до 40 року за декілька років успішно пропила всю землю (казали свято було масове і дуже буйне) а на залишки купили турпутівку до Румунії де завдяки доброму знанню румунської вони успішно вдавали себе останніми. Опісля війни сімя (брати) розбрелись хто куди вже як пролетарі, і завдяки доброму знанню російської мій дід якось вижив голод тих часів. Менш освідченне населення Бессарабії, якого було більшість мало менше щастя.Дехто відправився на відпочинок до Сибіру а дехто вмер від поганої дієти. По лінії батькової матері дід дістав турпутівку до Сибіру в 1940, вернувсь трупом і дуже швидко (декілька місяців??) помер. До цих пір деякі з моєї дальшої родини того повнісьтю не пережили. Останній раз як я там був в 1999р, деякі мені так і говорили що вони живуть в СССР і їм дуже добре.

    Двоє братів бабці втекли з німецького піонер-табору, бо були капризні. Один пропав безвісті десь в Франції, другий провоював 2-св, в австралійській армії, включно з окупацією Німетчини.

    Мій дід по маминій бабі в свій час будував Ню-Йоркське метро (як робітник) те що перше; (знайшов його документи на в"їзд в США, 18??, 18??, 1904 і 1910 . Більша частина його сім"ї і родичів тут і залишилась. Він опісля повернення по сімейним справам додому не зміг вернутись назад бо вибухнула 1 світова війна, потім щось змінилось (??? не знаю цеї частини достеменно, треба буде розкопати) бо вже не вертавсь ніколи.

    В цій частині сімї є крупні капіталісти, комуністи (в Канаді і Анґлії), соціалісти, науковці, робітники і члени профспілок, один амиш (це люди які живуть за законами біблії і не використовують технології старшої від середини 19ст.), один бувший інженер НАСА (колись розробляв космічну програму Спейс-Шатл), бізнесмени, ковбої, спекулянти на Вол Стріт (Біржі), представники середнього класу, журналісти і ще багато іншої нечисті включно зі мною. (Де вони тільки не живуть і з ким тільки ненамішані, жах.)

    Вибачте якщо надто детально але тяжко написати дуже коротко бо всі дуже любили туризм.
     
    • Подобається Подобається x 20
  13. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    народилась у києві. мама - все життя живе в києві, а народила її бабуся у себе на батьківщині - м.олевськ житомирської області, звідти і вся мамина лінія - північне полісся. батько - десь з-під тули(росія).
    жила в києві: на отрадному, на куренівці, але переважно - на оболоні, де і тепер проживаю. немовлям жила на острові путятина біля сахаліну, в японському морі, трошки старшою - мис находка, поблизу владивостока( його ще техасом називають). так що літатла повітрям ще будучи в утробі матері:)

    не впевнена, що проживу все подальше життя у києві...
     
    • Подобається Подобається x 19
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    Родился во Львове, вырос в Айзербаджане и Москве.
    Подробности в личку :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Liona

    Liona кавоманка зі стажем

    Відповідь: хто звідки...

    То ми з вами тепер стали землячками :) Я тепер теж в Києві на Відрадному живу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    Тепер вулиця Академіка Рудницького
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: хто звідки...

    Я там колись в садочок ходив...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    я там тепер живу недалеко.
     
  19. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    Я родился и вырос в Донецке (вернее родился в Сталино, а вырос в Донецке).
    Отец из деревни в Запорожской области, недалеко от Токмака.
    Мать родилась в станице недалеко от Усть-Лабинска, на Кубани.
     
    • Подобається Подобається x 13
  20. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: хто звідки...

    Народилася в Білорусії... біля міста Гомель.... з 2-х рочків з батьками, через аварію на ЧАЕС, почали кочувати по Україні, трошки жили під Одесою, трошки в Криму... потім переїхали в Київ, там і лишилися... Батьки і сестричка і досі кияни, а я вийшла заміж і переїхала у Львів... тут і збираюся лишитися... уж дуже мені подобається це місто!!!!
     
    • Подобається Подобається x 15
а де твій аватар? :)