Хто з присутніх на форумі працює власними руками?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Svjato, 9 кві 2011.

?

Ви безпосередньо залучені до виготовлення продукції?

  1. Так

    23 голосів
    50,0%
  2. Ні

    23 голосів
    50,0%
  1. Venus

    Venus translator

    Святі слова. Ви повністю праві. Я, до речі, не давала позитивної чи негативної оцінки тому, що в нас відбувається, а лише написала, як я це бачу. Це не означає, що мені подобається те, що я бачу. Об'єктивність - не схвалення. І я пишу "ми", тому що вважаю себе частинкою України, навіть якщо не роблю й половини того, про що написала. А от чому Ви пишете "ви"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Думав вас влаштовує. Пам'ятаю в 90-их студентом вчився не вдома, ну і студент він і є студент - їсти нема, грошей нема. Але тільки не хто з села - у тих було все (у такі то часи), повні торби паштетів, буженини, шмотки по останній моді. Хоча і вдома ще коли в школі був, не можу сказати шоб бідували сильно хтось з моїх однокласників - всі як один в супермодних блискєчих спортивних костюмах "Абібас". Не знаю звідки все і як, але тим не менше для економіки держави натуральний достаток кожного не приносив нічого, як і зараз не приносить. Держава поклала на нас, ми поклали на державу.
     
  3. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    А хіба в когось виникали проблеми щось побудувати?





    Прошу пана, погана організація праці - це не проблема форумчан і тим більше не проблема українців. Тому не слід плутати вміння із економікою. Не будемо забувати, що існує також мікро- та макро- економіки...

    Кількома слоавами -

    Знаєте, дивився недавно репортаж з Росії - там розповідали про передовий завод з виробництва твердосплавних різців на основі бору...

    Знаєте, що сказав директрор Медведю? Що говорити про передові технології не можливо, коли терміновий товар (запчастини, що поставляються службою "24" - ) мусять 2 тижні на митниці стояти
    (тому, що не сертифікований!!!)


    Ви ще десь бачили таку дурку крім совка? ПРо яку економіку будемо говорити ? :)

    ---------- Додано в 13:44 ---------- Попередній допис був написаний в 13:42 ----------

    Я щойно відповів на це питання...
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це взагалі не принципово. Може ми говоримо про хоббі? Хто вміє коників з глини ліпити чи вишивати хрестиком? Тоді так. А особисті вміння і таланти кожного повинні передаватия державі. Євреї в пустелі розбивають сади, в Аравії опріснюють морську воду в промислових масштабах. Це ж не кожен для себе робить. В основі любого виробничого процесу грамотний керівник, якщо він справді грамотний - то будуть і сертифікати і все на світі.
    Все валити на недолугу державу і закони? Мабуть якраз той випадок, коли не треба.
    Навіть те що ми виробляємо ми не позиціонуємо як своє - кримське вино рекламуємо з засновником французом, автозавод ЗАЗ корейські машини збирає, а більше й на думку нічого не спадає, масажери? ліжники? цукровий буряк, дорожчий за цукрову тростину?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Тоді взагалі не згадуйте слово економіка. ;)

    Ви знаєте де взялися перші насоси для поливу садів та для опріснення?
    Як би вони їхали до нас, то цих садів ви би ніколи не побачили і вмерли б від спраги.
    А ви думали завод в Штутгарті з виробництва високооборотних двигунів для швидкісних авто із горизонатльним розташуванням циліндрів за пів року побудували?
    Чи ви готові чекати 110 років поки в нас до цього рівень інтеграцій дійде?

    На будь-якому виробництві ставиться лінія а потім ВДОСКОНАЛЕННЯ! ВДОСКОНАЛЕННЯ! ВДОСКОНАЛЕННЯ!
     
  6. Nevermind

    Nevermind Просто персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мабуть в Україні, шкода що толку з того нуль як завжди. Тепер їх виробляють в Китаї і ми їх купуємо за євро.
     
а де твій аватар? :)