Хто з присутніх на форумі працює власними руками?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Svjato, 9 кві 2011.

?

Ви безпосередньо залучені до виготовлення продукції?

  1. Так

    23 голосів
    50,0%
  2. Ні

    23 голосів
    50,0%
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А ви бачили китайський середньостатистичний комуністичний спальний район?

    [​IMG]

    По-перше до чого тут "заробляє"? Пограбувальник банків ще більше заробляє, а яка з нього користь для економіки? Продукт будівельних спеціальностей до речі - споруди, також не є в прямому значенні продуктом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    шось тут в цій темі... віддає натяком, ніби ті, хто руками прцюють - здорові люди, а хто головою - каліки.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Щось не віриться. Чи то може анекдот? Чи може той будівельник є як мінімум виконробом? А може термін "банкір" не зовсім коректний, бо мається на увазі простий банківський працівник типу касира, оператора чи офіс-менеджера?


    Мінімальна зарплата в абсолютних цифрах майже нічого не говорить, бо не можна порівнювати рівень мінімальної зарплати з рівнем життя, на який впливає рівень цін на товари і послуги. Наприкінці СССР зарплата провідного інженера складала в перерахунку на долари 7 доларів на місяць. Американець би певно вмер тільки почувши такі цифри і не прожив би за таку зарплату навіть дня.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Простий будівельник, який кладе плитку і їздить по шабашкам заробляє більше простого банкіра, який нудиться цілий день в офісі, пересилаючи різний спам і триндить по телефону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не знаю ні одного банкіра, котрий нудився б в офісі. )
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Сын моих приятелей окончил ДПИ, технарь, поработал по специальности, платили мало, перпектива нулевая, пристроили его на фирму по изготовлению и продаже офисной мебели, во время кризиса уволили. На парня жалко было смотреть, психованный стал, в депрессии, переживал, что сидит на шее у родителей. Недавно был на дне рождения приятеля, сына не было, приятель сказал что на работе, расспрашивать не стал где, подумал где нибудь в офисе. Приехал этот парень, я его не узнал, повзрослевший, оптимизм так и излучает. Рассказал о работе. Устроился учеником токаря на станках с ЧПУ на машиностроительном заводе. Зарплата 2500-3000 грн. Говорит что работа тяжелая, но интересная. Так может лучше в пролетарии, чем офисным планктоном прозябать
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я знаю не те що одного, я знаю сотню таких. Бідолашний офісний планктон, який рахує години від 9.00 до 18.00
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)

    Ваша правда, але я ще не бачив, щоби у нас на джипах їздили фрезерувальники, столяри чи плиточники. Певно в мене щось погано з очима. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тоді Ви не про банкірів говорите.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Я бы в токари пошел, пусть меня научат...:)
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ой, та ладно вам. Той плиточник вже хату звів у себе в селі триповерхову і діти всі по платних інститутах. А банкір купив в кредит машину і однокімнатну квартиру знімає.

    Про рядових, про рядових говорю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Зате за відрахування із зарплати банкіра живуть 5 пенсіонерів або лікуються троє хворих у поліклініці (бо окрім "лікарю в кишеню" йому потрібна офіційна державна посада і зарплата), а з того хто "шабашить" - нуль пенсіонерів і нуль хворих.
    Хоча чим більші хати (плиточників чи кого там) і чим краще живуть громадяни - тим і державі краще за будь-яких відрахувань.
    Все відносно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ще й відкладали трохи з тих зарплат, щоб поганятися по магазинах і знайти щось краще, ніж кабачкова ікра )))

    Ну не знаю чи вмер би від почутого, а от день він прожив би. За такі гроші ТАМ можна купити три четвертинки піци і ще доляр би залишився :) А в 90-ті можна було купити пачку сигарет (зараз навіть на одну пачку не вистачить) і дві четвертинки піци ;)

    А Ви фрезерувальний станочок бачили?! Він у джип не влазить. Потрібно КаМАЗ, або хоча би ЗІЛ )))

    Так ось, не знаю кіко той плиточник бере за роботу і як швидко працює, але підбити математику можна спробувати, хоча можливо і помилитися, але не набагато. Отже 1 кв.м. плитки положити приблизно 40 грн (поправляйте по ходу, якщо помилився). За день можна положити 5 кв.м. плитки, якщо рахувати якісну роботу і не дуже багато підготовчих робіт. Отже за місяць приблизно 40х5х22=4400 грн. Це при умові, що кожен день є робота.
    Або дорожча робота з "маруднішою" плиткою, нехай буде по 80 грн, і викладає 3 кв.м плитки. Тоді 80х3х22=5280.
    Заробіток, так би мовити, пристойний, але... без допомоги цьоці, вуйка чи іншої родини на триповерховий будинок і навчання дітей в платних інститутах ну скрутно було би. Нє? Та ще й знаючи таку роботу не по слуху, можу сказати, що заробітки часто ой які не постійні. Та і порівняння часу заробку грошей банкіра з машиною в кредиті і плиточника з триповерховою віллою адекватний був? Випадково не починаючий банкір і передпенсійний плиточник? Теж питання неоднозначне.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Повірте, що вони є, і немало!!! (сам 3 роки пропрацював в банку і бачив всяке).
    Правда їх кількість постійно зменшується (а кому потрібні "протирачі штанів")?

    ---------- Додано в 14:08 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

    Вірно. А ви подивіться на біографії наших олігархів. Там чи не в кожного: "народився в селі, колгосп, завод механік, завод майстер, ..., ..., олігарх"!

    Зрештою, кожна праця має свої переваги. І немає значення яка вона: розумова чи фізична. Інколи розумова праця виснажує набагато більше, ніж фізична (до речі, статистика про все говорить: ті, хто працюють фізично здоровіші і живуть довше).
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не повірю, вибачте.

    Бо офісний працівник банку і банкір - це не одне і те ж.

    (Та, я знаю, що в нас цим гордим словом себе люблять називати всі, хто до банку має хоч якесь відношення).
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Поясніть різницю, щось не розумію ;)
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Банкір - власник чи керівник банку, принаймі хтось з вищого керівництва. Цим нема коли нудьгувати. Якщо ж в них з"явиться вільний час, то нудьгувати вони точно не будуть, бо мають за що не нудьгувати. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :good:
    Оце правда на всі 100.
    Деколи так фізично напашешся скажімо на дачі, що ледве ноги додому приволочеш. Приймеш ванну, вип"єш соточку, виспишся - і зранку знову свіжий, як огурчик.
    А часто після розумової праці ніби і виспався, і відпочив, а зранку почуваєшся гірше, ніж звечора.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Ось що нагуглив:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Судячи з Вашого статусу, Вам хотілось би використовувати по відношенню до себе саме оце "более узкое значение".

    Як завгодно. Але банкіром Ви від того не станете (ну хіба що для такого самого "банкіра", а насправді "сотрудника службы клиентской поддержки, делопроизводителя, помощника бухгалтера." )))
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)