Хто з присутніх на форумі працює власними руками?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Svjato, 9 кві 2011.

?

Ви безпосередньо залучені до виготовлення продукції?

  1. Так

    23 голосів
    50,0%
  2. Ні

    23 голосів
    50,0%
  1. Salata

    Salata Well-Known Member

    Меня тоже удивляло. Теперь - нет. Что-то вроде "я не интеллигент, у меня профессия есть" хорошо все объясняет.
    До сих пор не знаю кем работают философы по образованию :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Щоб писати на форумах - треба крім професійних мати ще навички письмової мови і інтереси: до якихось знань чи гуманітарних питань (окрім професійних), і/або до спілкування. імхо.
    Інтернет в селах, особливо віддалених від великих міст - взагалі-то трохи з розряду розкоші. Крім того, у тих хто за верстатом чи кермом - значно менше вільного робочого часу, ніж у тих хто працює хоча б частково за монітором і не на потоці, а "на кінцевий результат". (Касир в маркеті не зміг би відволікатися, менеджер між дзвінками і роботою з клієнтами - запросто).
    Тому і справді логічно припустити що пишуть на форумах - більш "гуманітарії", як не по професії то по вдачі чи вихованню, чи "хоббі".

    Мій дядько вже кілька років працює в Італії, якраз слюсарем (важкі умови праці, влітку в цеху до 50С температура і вище, через кожні 30хв. треба обливатися водою бо можна знепритомніти), при чому італійці його "майстерність-на-всі-руки" настільки зацінили що вже фактично начальником виробництва зробили.
    Так ось він у вхідні в інтернеті буває, хоча наскільки я знаю, на форумах не "зависає". Але теоретично міг би - якби це входило в його зацікавлення.

    p.s. проголосувала що "не залучена". хоча.. якщо я не доставлю запасну частину через кордон тим, хто зупинив станок, зриває строки здачі продукції і чекає на неї - продукція не виробиться.. але ж не я стою за тим станком, значить - не безпосередньо залучена.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  4. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
  8. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Цікаво, в яку категорію, на думку пана Свята, відносяться вантажники, експедитори, водії фур, які, по суті, є "робочим" персоналом для логістичної системи? Адже вони не виготовляють готовий продукт? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Я думаю він мав на увазі тих, чия робота пов'язана з перебуванням далеко від офісів і комп'ютерних моніторів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. - сборщиков компьютеров в интеллигенты пишем...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Agaton

    Agaton Well-Known Member



    ---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

    Прочитав і не думаю, щоб дискусія над таким розділом праці дійшла колись до сенсовного кінця. Особливо якщо уявити собі, що рахуючи тільки беспосередньо заангажуваних, виробництво люблого продукта у промисловому масштaбі, крім працівника при машині вимагає як мінімум:
    - людини, що його продає
    - конструктора
    - технолога
    - планіста
    - людини що постачає материали так для виробления самого продукта як і для технології
    - специалиста від упаковки
    - логістика
    звичайно - багато можна заказати у зовнішніх фірм, але суті справи це не змінює.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. SPB

    SPB Well-Known Member

    О, якраз цікавить це питання :)
    А ще про освіту можна згадати...

    Доречі є загальноприйнята класифікація поділу персоналу на основний та обслуговуючий, проте вона залежить від конкретного підприємства, наприклад:
    в АТП прибиральниця то обслуговуючий персонал, водій - основний;
    в клінінговій фірмі прибиральниця - основний, а водій - обслуговуючий :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Venus

    Venus translator

    Продавцями, офіс-менеджерами, кур'єрами, водіями, директорами, перукарями, секретарями, будівельниками, священниками і все решта, що спаде на думку. А:scratch_one-s_head:, і ще викладачами філософії! А філософи - це всі інші, зокрема на ЛФ. :dancer:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Вы знаете Борис, когда я читаю ваши посты о жизни в СССР у меня создается впечатление, что мы жили в разных странах. Но бог с этим, я встречал людей, которые тоже рассказывали жуткие вещи о том времени. Конкретный вопрос. У меня жена тоже архитектор, и приятели есть, известные архитекторы, в том числе лауреаты. Позвонили, говорят полный бред о ситуации, о которой вы рассказали. Я готов извиниться, если вы расскажете за какой обьект была получена Госпремия и в каком году
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ви самі відповіли. :)

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

    Майже. На виробництві - дуже багато моніторів. Там навіть ігри на них намагаються побавитися. :) Але хід думок правильний ;)

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    А от цікаво, як по-Вашому, має продукт доставлятися до кінцевого споживача - без дистриб'юторської мережі, без логістики, без мережі супермаркетів, тощо? Якщо залишаться тільки ті, які стоять саме біля верстата і "не чешуть язиками "....

    Кожен покупець повинен сам приїжджати на склад і забирати продукцію самовивозом? :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Пів-країни їх. Нічо не виробляють, тіки бухають.
    І так недобре від бюрократії, а ви ще сюди переписуєте.

    Насправді в незалежності від освіти в нас всі працюють або бухгалтером, або менеджером по продажам. Це хто з вищою. А решту - розчин мішають і майонез продають на базарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Venus

    Venus translator

    От-от! Країна продавців і рекламний простір для китайської продукції. :frown: Єдині, хто справді зароблять своїми руками - Клички. ::aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :good:

    А про переважну більшість тих, хто працює руками, не можна сказати, що вони "заробляють". Просто отримують "пособіє". аби не вмерти. Не цінуються в нас ті професії, які працюють руками.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Ну не кажіть. Наприклад, мінімальна заробітна плата в тожу ж Китаї близька до 100 дол. на місяць. Набагато менша, ніж в нас. Крім того, впевнений, що кількість джипів на душу населення в Україні набагато вища не тільки в Китаї, а і в багатьох країнах Європи :)
    Для порівняння про "працю руками": середньостатичний будівельник заробляє більше, ніж середньостатичний банкір! :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)