Хто вміє тлумачити сни?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Latana Royal, 10 лис 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Доброго дня!
    Хочу порадитися із людиною, яка вміє тлумачити сни. Не за сонником в інтернеті, або в популістській тоненькій брошурі, а справді вміє відчути і розпізнати по деталям, що і до чого.
    Раніше я радилася із бабусею, але її давно немає і так не вистачає її поради, бо сни часто сняться значущі.
    Відгукніться, будь ласка, хто має такий дар?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мало, коли сняться добрі сни - на це треба заслугувати. А от погані - то того хватає, особливо, коли треба попередити людину, щоб та чи задумалася, чи у щось повірила. Рідко хто робить розумний висновок - частіше це закінчується тим, що нічим... або пихатістю.
    Вчорашній сон може збутися -(якщо був у ніч на п'ятницю). Скажімо... На протязі... Тижня. Краще вийти вранці розповісти - може не станеться. Розповісти Богу, щоб не допустив злого.
    Від розуміння сну треба прийняти адекватне рішення, аке часто буває по собі неадекватне. Дивно?
    Самий простий спосіб - молитися, щоб минула вас та доля.
     
    Останнє редагування: 11 лис 2017
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Зі своїми власними кольоровими снами краще нізким не ділитися ~ бо перестануть снитися
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, "зажати", щоб тільки собі? Бе-е-е-е.... Може навпаки, треба розказувати всім, якщо про в них те, що треба? Хтозна, може за це людині зарахується на вищому суді?
    А якщо не розаказати - то може й станеться. Аби от людина точно, напевно знала... Але правильно тлумачити може тільки той, кому розкаже Володар снів. Наприклад, Фобетор - син Бога сну.
    Мені от розказав, правда, в образі кота чорного. Здаєтьмя Моісей врятував Египет від голоду, Даніїл розтлумачив сни Вуходоносору...
     
    Останнє редагування: 11 лис 2017
  5. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Коли я був малий, одного разу розказав мамі про сон у якому я літав. Не пам'ятаю, що вона мені відповіла, але після цього таких снів я більше не бачив.
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну от і не розповідайте.
     
  7. MariaLivon

    MariaLivon миється в бані

    Я взагалі боюсь тлумачення снів читати. Інколи таке страхіття описується...
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хоч би який натяк зробила про сон, а то "хочу, та боюся".
    А от в Біблії пророки розгадували сни, коли їм розказали, і навіть правильно тлумачили і це збувалося. Може справа у тому, щоб розказувати тому, хто це справді розуміє? Треба конкурс зробити - записати різні сни і направити бажаючим консурсантам. Так і взнається, хто розуміється на снах. А не збудеться - то так і буде.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То так, мами виховують нас такими, якими ми стаємо... В мене теж залишилося, коли мені не давали надати місце дівчинці. :punish:То я тепер не сідаю.:sad:
     
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Маленьку то ще можна взяти на коліна, якщо батьки дозволять до неї торкатися.
     
  11. IvanNak

    IvanNak Member

    не вірю в це
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Кому яке діло до Вашої віри?
    Дивлюся, Ви тут пости набиваєте, пишете беззмістовні дописи, аби було.
    І що ж, цікаво, Ви нам приготували?
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сни, які наснилися з четверга на п'ятницю, збуваються зазвичай (якщо не ...), через тиждень в П'ЯТНИЦЮ!:scare:
    Залишилося, то... нічого...
     
  14. IvanNak

    IvanNak Member

    Ваше право.

    Так, сьогодні лише зареєструвався, переглядаю цікаві теми, де хочу і що хочу пишу...чи це проблема?.

    По Вашому писати варто лише довжелезні пости? Не розумію, я написав свою власну думку. Не дуже приємні враження спочатку.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Бажано, щоб і Вас цікаво було читати, а не так, щоб просто флудом засмічувати.
    Поки що в жодній цікавій темі жодного цікавого від Вас коментаря.

    "Краткость - сестра таланта" (с)
    Знаєте, хто сказав?

    Краткость, а не беззмістовність. Сподіваюсь, відчуваєте різницю.

    Показово. Але не по темі. Бо питання не стояло "Чи вірите Ви у сни?"
    То ж, очевидно, в цій темі Ви нічого не можете написати по суті.

    Дивно, що плюсиками і вигуками Ви хотіли залишити приємне враження по собі.
     
    Останнє редагування: 14 лис 2017
    • Тупо Тупо x 1
  16. IvanNak

    IvanNak Member

    Навіть не буду з Вами сперечатися. Погоджуюсь із кожним Вашим написаним словом. Навіть більше, визнаю, що Ви гуру написання постів на форумі! У Вас талант. А Ви його марнуєте тут.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
а де твій аватар? :)