Хто виїхав по Green card USA Напишіть свої враження і скільки виносить таке задоволення ???

Тема у розділі 'Українці у світі', створена користувачем Kaspercool USA, 23 вер 2012.

?

Чи хотілиб ви емігрувати в USA

  1. Так

    7 голосів
    31,8%
  2. Ні

    9 голосів
    40,9%
  3. Можливо

    6 голосів
    27,3%
  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це зрозуміло,що ніхто мене там не чекає з відкритими обіймами,і не роздають задурно доляри,а потрібно гарувати.Але мені здається,там легше до чогось доробитись.
     
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вони теж виживають, просто в борг живуть, все у кредит. В 14 років мають кредитну картку вже.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Хе хе,хотів би я побачити як молода сімья в Україні заробить чесно на квартируі купить її,і не дають ніяких кредитних карток в 14 років,тількі можуть дати на один акаунт с батьками
     
  4. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Нехай Пріусьо розповість туткай,чи на землю під гробівець юж'сі доробив,чи візьме'си ще їдного кредита і так'си її "купить"?А чи може...може'го до п'єца задурно го запхають,хоча ще не час,то ясно..Може ще дороби'сі хлоп на шість метрів квадратових за панування Обами?! Земля туткай в гАмериці дорога-а-а...150-200 тис.$ лише під будівництво хати!
    Бо я си в Дрогобичи юж приготував...в Україні земля на цвинтари то задурно,як не як!:bandera::mocking:
     
    Останнє редагування: 13 жов 2014
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Та то є так,але в них умови кредитування більш лояльні ніж в нас,не такі шалені відсотки.Тому і беруть люди в кредит житло,машии і т.д.І знають,що зможуть сплатити,без скачків валюти,які бувають частенько у нас.

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    В нас чесно на квартири і машини не заробляють...А ті що чесно працюють ніколи не доробляться до квартири:pardon:
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вони живуть в кредит ВСЕ ЖИТТЯ. Якщо в людини немає кредитної історії - то ти якийсь незрозумілий, банк так здивується що може тобі не видати кредит. В нас все навпаки - чим менше було кредитів, тим краще. В Америці і коли оплачуєш карткою рахунок - весь час питають дебет чи кредит, і у всіх терміналах так і в банкоматах.
     
  7. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    :haha: :mocking::pardon::yahoo: ....:give_rose:

     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Кумедно)В нас дійсно все навпаки)
     
  9. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Давай,Пріусю...давай! Шо з бачив в гАмериці задурно?
    Дохтора в 200$ за виписку рецепта? Дентиста в 200$ За вирваний зуб?
    Автомеханіка в 400$ за ремонт авто для блондинки(за перегорілий електро-предозранитель)?
    Лоєра в 5-10тис.$ (в кредит,кредит...)за своє дурення по будь-якому питанню?
    О-о...бібліотека,то задурно,шо правда!:haha:
     
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Мати рідна ви так пишете,що ніц не розумію:facepalm:Чисто по галицьки:haha:
     
  11. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Йой!Ну та як,та я гадав же туткай з галичанами щось там тереблю!
    А воно виходить же з українцима...останніми лохами-могіканами на європейському континенті!:)

    [​IMG]

    P.S.(правий сектор :mocking:)
    Я своїй дружині,яка з Слободянщини повів відразу:-Тобі Америка не підходить і тому навіть їхати сюди і озирати її не слід!
    Не зрозумієш ти це все,що бачила в телевізірі в г'американському кІні!
    І вона мене зрозуміла,що це не її сфера-атмосфера...і не переживає!вона Європу дивиться з дітьми разом оглядаючи!
    A я і радий такому!
    :drinks::give_rose:
     
    Останнє редагування: 13 жов 2014
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Юрік,не пий паленої горілкі ,здохнеш і спалять тебе задармо,за мене не хвилюйся,машини донькі жінки і моя вже виплаченні,квартира купленна вісім років тому буде через шість - сім років виплаченна,а в Україні тобі задарма зуби хіба що виб'ють в темному провулку,і задарма поховають в канаві

    ---------- Додано в 07:50 ---------- Попередній допис був написаний в 07:46 ----------

    Більше тут писати не буду,най тут неваха юрік теребить свого галичанина
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Потім почнуть дітям квартиру виплачувати, потім онукам, по ходу справи ще катера захочуть, будуть катера виплачувати - це процес безперервний, на цьому базується американська економіка споживання. Чим у нас відрізняється - так само, був би дохід, береш все те саме купуєш в борг, і виплачуєш.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Діти і онукі самі квартиру будуть оплачувати,ми з жінкою виплатили дочкину тому що ми їй подарували на день народженя
     
  15. Gron

    Gron тафгай

    Були у психолога, чи самі дотямили безглуздість розмов з ....... карочє Ви зрозуміли.


    ???????????????
    Забирайте гроші (ну якщо дійсно мозгоправа відвідали, а ні, так забийте )

    А взагалі, питання було про Грін Кард, а мастурбірують в цієй гілці всі і діаспора, і підари незграбні, від таксистів до "дізайнерів", де картки за оффтоп ?
     
    Останнє редагування: 13 жов 2014
  16. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Микола Янович,а я вас відразу не впізнав!
    Шутки в вас...глупі і не галицькі! П'єте мало,а жрете багато!
    В розумінні,хто не працює,той їсть!Хитруєте...:drinks:

    [​IMG]
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Упакований Буратіно попався. То розкажіть пані як досягти успіху. Бо такі загадкові всі як капітан Немо.
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    а ви їх не слухайте що вони пишуть, якщо у них нема розуму яе пристосуватися до життя в Україні то його і в Африці не буде, тим більше в Америці. І хай вони вас не страшуть, а гарують як каже пан ЮРКУ, --хто на що вчився. Якщо в америці жити офіційно то гарувати не дуже потрібно , і до всього можна доробитися і нормально жити . Відпрацювати до пенсії, заробити з 2000 дол пенсії і тоді їхати жити з тою пенсією в УКРАЇНУ, так багато роблять. Тут не рай але набагато краще в порівнянні з Европою., що до роботи і заробітків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wili

    Wili Well-Known Member

    пана чекає незабутня зустріч з нашою безкоштовною медециною))))
     
  20. Yurko NOTOCO

    Yurko NOTOCO Хлопський фільозоф

    Краще помовчимо,що нас чекає (ОК?),а то ще чого доброго,та позаражують Всіх якоюсь хулєрою,чи Еболою,і будуть лікувати наперед підготовленим лікарстаом компанії N,по 500$ за пакунок!
    Або щось подібне на кшталт операції за 50 000$! То ж бизнес!
    До речі,де і як там Ромко Пророк з дочкою?
    Помогла гАмерика?!
    А Юльці гЕвропа помогла! Ой як помогла! Далі,як коза скаче!
    Німеція помогла,як і цілій (??) Україні-Неньці! Ой! Самому плакать хочеться!
    Навіть нормальним бронежилетом не помогли,лише якимось з картону,чи що! :preved:

    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 14 жов 2014
а де твій аватар? :)