Хто в Курсі???

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Дімон, 29 бер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Хто в Курсі???

    а то на швидкість не впливає. йому все одно.... хоть пішки йди.

    Додано через 1 хвилину
    похоже.... но машину мив, а весна ше не прийшла....
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    В мене вже спортивний інтерес, що це за плями такі жовті... Є варіант звичайно - якщо ці плями не виведуться, то доставити ще сині, і буде досить патріотично...
    Але той DMS/DMF направду має допомогти. Там потрібно напсикати з балончика на пляму, зачекати пару хвилин і витерти чистою серветкою (можна не ароматизованою). Спробуйте :)
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Хто в Курсі???

    Очень полезная штука, для тех кто хочет менять диски и шины на другие размеры:

    http://www.euroshina.com.ua/calc.php
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Хто знає де у Львові можна купити масло Agip в 4-х літрових каністрах? На базарах реалізатори це масло на продаж не беруть, може є в якихось магазинах?
     
  5. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Че-то не встречал... а че другое не подходит?
     
  6. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    а не простіше масло поміняти на якесь інше, але схоже за ознаками? знаю на Б.Хмельницького магазин автотоварів (жовта велика вивіска) там можна замовити.
     
  7. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Просто порадили саме це масло, я спитала хто що про нього знає, так як ніхто навіть не чув про таке буду міняти на якесь інше, поїду на сервіс, хай там міняють!
     
  8. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Да нет... бренд Agip очень хорошо известен. Только у нас редкость. А, вот доверять замену масла, вернее выбор его работникам сервиса не стал бы... во первых на сервисе всегда дороже масло, да протулить, особенно девушке могут фиг знает что... :pardon: У вас простите какое авто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Оля

    Оля Старожилка форуму

    в мене 9-ка. А як мені тоді його поміняти як не на сервісі?
     
  10. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Да, нет. Менять-то конечно на сервисе. Но купить масло и фильтра лучше на базаре. Возьмите, синтетику или полусинтетику,в зависимости от пробега машины. В 9-вяточные моторы какие-то супер пупупер бренды типа Мобила и Арала лить не стоит. У меня была когда-то 8-ка так я менял на Ликви Моли. У них разливное масло, было недорого и нормально машинка ехала. Какие щас у них цены не знаю. Таких сервисов есть пару во Львове. Один например как съезжать с Сиховского моста в сторону нового Шувара по левой стороне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Fish-ka

    Fish-ka New Member

    Нині Великдень в нас був з пригодами, на заправці помилково, як ми то вже потім зрозуміли залили дизпаливо замість 95. Проїхали пару кілометрів, далі купа спецефектів і як результаті машина не заводиться.
    Машина Shkoda ше на гарантії ремонтувати прийдеться в сервісі.
    Як тепер бути мудрим шоб обійшлося меншими коштами.
    Не знаю:dntknw: ?
    Може хто в курсі як вийти з тої халепи?...
     
  12. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    А, заправку производил кто? Пистолет вставлял в бак? Вы или заправщик? Если по вине заправки, то к ним надо ехать разбираться в первую очередь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. михась

    михась New Member

    слава україні!народ.підкажіть.зараз я в європі.і чувім краєм вуха шо хто виписаний з неньки -України більше року і має якогось грата більше року в користуванні,то може го привезти і не платити митний збір,і продати не раніше як через рік експлуатаціі на рідних до болю теренах.чи то є правда,чи мені пора до лора?наперед вдячний:give_rose:
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вам би тільки на Ненці зекономити... Привозьте свою дорогу автобанну і возіться нею...:)))
     
  15. михась

    михась New Member

    то то є правда?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Раз на три місяці мусите перетинати кордон. Принаймі мій колєга так робить поки в Україні!
     
  17. михась

    михась New Member

    щиро вдячний.а то моя українська натура як відчула халяву,то спати перестала.хоч ниньки ся висплю:dntknw:
     
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я б казав, до окуліста: про це діло на ЛФ писалося разів 200...
     
  19. ЬІЯ

    ЬІЯ Member

    глупе питання (назва теми відповідає :) ) - скільки зараз коштує бензин? 92 і 95. лінь на заправку їхати, шоб подивитись...
     
  20. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    нині 92гу заливали - щось 5.58 чи 5.68, в мене проблеми з пам'яттю на цифри.
     
а де твій аватар? :)